Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Urobte tento Valentín výnimočným vďaka špeciálnemu valentínskemu čokoládovému darčeku, ktorý vyčarí úsmev na tvári vašej milovanej osoby. Prispôsobte si valentínsku čokoládu fotografiou, textom a/alebo menom.

28 Darčeky

Jedinečné a personalizované valentínske čokoládové darčeky

Rok čo rok, keď sa kalendár preklopí na február, naše myšlienky sa nevyhnutne stočia k jednému klasickému valentínskemu darčeku: samozrejme, k čokoláde!

Valentínska čokoláda je k dispozícii v každom tvare a chuti a nikdy nesklame ani tých najväčších labužníkov. Tento deň lásky je rovnako neoddeliteľnou súčasťou Valentína ako ruže a romantické večere, je ťažké predstaviť si ho bez sladkého potešenia z valentínskej čokolády.

Prečo je čokoláda najobľúbenejším valentínskym darčekom?

Valentínska čokoláda je jedným z najcennejších valentínskych darčekov. Prečo sa však v priebehu rokov stala takým obľúbeným darčekom?

Po prvé, je úplne jasné, že čokoláda je darček na vyjadrenie náklonnosti a srdečnosti. Najmä valentínska čokoláda má osobitnú úlohu zblížiť srdcia. Či už chcete svoju milovanú osobu prekvapiť lahodnou bonboniérou valentínskej čokolády alebo obrovskou čokoládou jej obľúbenej značky.

Čokoláda je tiež veľmi všestranná. Od valentínskej čokoládovej bonboniéry s výberom bonbónov až po chutnú horkú čokoládu - pre každého človeka sa nájde typ čokolády na Valentína.

Navyše z vedeckého hľadiska je známe, že čokoláda spúšťa produkciu endorfínov a serotonínu, "hormónov šťastia".

Valentínska čokoláda s príchuťou

Čokoláda sa nelíši len tvarom alebo príchuťou, ale môžete ju urobiť mimoriadne výnimočnou vďaka jedinečnému dodatku: personalizácii!

Vedeli ste, že valentínske čokoládové darčeky sa dajú personalizovať fotografiou, menom a/alebo textom?

 • Fotografia alebo koláž fotografií vytlačená priamo na čokoláde s jedlou vrstvou alebo na obale tyčiniek/krabičiek.
 • Meno alebo text: vyberte si vlastný odkaz alebo meno obdarovaného, ktoré sa vytlačí priamo na čokoládu alebo na obal čokolády.

Najlepšia čokoláda na Valentína: možnosti v tvare srdca

Rozmýšľali ste niekedy nad tým, čo skutočne stelesňuje symbol lásky? Samozrejme, že srdce!

A čokoláda v tvare srdca priam kričí LÁSKA.

S YourSurprise si môžete vytvoriť vlastné valentínske čokoládové srdce. V našej ponuke nájdete:

 • Valentínske čokolády: mliečna a biela čokoláda v tvare srdca a s vytlačenou fotografiou. Fotografia je jedlá a chutná!
 • Valentínske čokoládové srdiečko: 12 cm mliečne a biele čokoládové srdiečko s dizajnom podľa vás: fotografiou; kolážou; špeciálnym odkazom alebo menom.
 • Srdiečko Milka: výber čokolád Milka s lieskovo-nugátovou krémovou náplňou v personalizovanej škatuľke v tvare srdca.

Poslanie valentínskej čokolády

Ak hľadáte špeciálny spôsob, ako vyjadriť svoju lásku na tohtoročného Valentína, potom môže byť ideálnym riešením práve poslanie valentínskej čokolády.

Keď nemáte možnosť byť pri vašom partnerovi či partnerke a od lásky vášho života vás delí vzdialenosť, vyberte si doručenie domov a prekvapte svoju milovanú osobu. Navyše, prvok prekvapenia spojený s rozbalením balíka, v ktorom nájde rozkošnú čokoládu, dodáva dodatočný nádych vzrušenia a napätia.

 1. Zvoľte adresu príjemcu: Vyberte preferovanú adresu, na ktorú chcete, aby bol váš nádherný darček doručený.
 2. Pridajte personalizovanú poznámku: Využite našu bezplatnú kartičku a pridajte srdečný odkaz.
 3. Buďte si istí doručením: Po usporiadaní podrobností sa postaráme o to, aby sa váš valentínsky čokoládový darček dostal do srdca (a rúk) vašej milovanej osoby.

Aké sú najlepšie značky čokolády na Valentína?

Naša personalizovaná čokoláda je k dispozícii v rôznych značkách, aby potešila každý vkus a zahriala srdce vašej výnimočnej osoby.

Milka, Toblerone, Mars, Twix, Celebrations, Tony Chocolonely, Côte d'Or sú len niektoré zo známych a obľúbených značiek čokolády, ktoré je možné personalizovať. V našom online editore si vytvorte vlastnú čokoládovú krabičku alebo balenie.

Aké sú rôzne typy valentínskych čokoládových bonboniér?

Ak sa cítite ohromení nespočetným množstvom možností valentínskych čokoládových bonboniér, nebojte sa. Môžeme vás previesť rôznymi typmi valentínskych čokoládových bonboniér a kto vie, možno objavíte aj tú dokonalú.

Klasické pralinky

Keď si predstavíte valentínsku bonboniéru, pravdepodobne vám napadne práve táto. Vyberte si elegantné škatuľky, ako sú srdiečka Milka, čokolády Lindt alebo krabičku Côte d'Or s výberom mliečnych a tmavých čokolád.

Luxusná valentínska bonboniéra

Ak chcete svojho partnera trochu rozmaznávať, dobrou voľbou môže byť luxusná valentínska bonboniéra. Tieto drahšie varianty sa dodávajú s personalizovanou škatuľkou a obsahujú gurmánske čokolády s výberom príchutí.

Značkové valentínske krabičky

Vaša polovička miluje konkrétnu značku čokolády? Skúste jednu z týchto:

 • Darujte darčekovú krabičku Snicker, Twix, M&M's alebo Mars.
 • Obrovská mega čokoláda - v ponuke máme KitKat, Milka, Toblerone, Côte d'Or a Twix
 • Krabica Chokotoff s výberom karameliek
 • Čokoláda Côte d'Or v personalizovanej plechovke na opakované použitie
 • Personalizovaná kartónová škatuľa Tony's Chocolonely alebo Milka

Na záver možno povedať, že čokoládový valentínsky darček je viac než len sladké gesto; je to posolstvo lásky a zbožňovania v rozkošnom balení.