Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

158 Darčeky

Videli ste 48 z 158 darov

Malé a lacné valentínske darčeky

Valentín je úprimnou oslavou lásky a radosti, ktorá je často spojená s naliehavou potrebou vyjadriť svoje city prostredníctvom premysleného valentínskeho darčeka. Prejavenie náklonnosti však nemusí znamenať extravagantné darčeky, na ktoré budete musieť minúť všetky svoje úspory.

Deň zaľúbených môžete urobiť nezabudnuteľným aj s menším valentínskym darčekom. Verte či nie, darčeky, ktoré pochádzajú od srdca, môžu byť často ešte zmysluplnejšie. Ide o to, aby ste ten dokonalý darček vyberali nie na základe jeho ceny alebo veľkosti, ale na základe toho, čo predstavuje a znamená pre vás a vašu milovanú osobu.

Aby sme vám pomohli ušetriť nejaké peniaze a nájsť darček s obmedzeným rozpočtom, pripravili sme pre vás výber malých a lacných valentínskych darčekov bez kompromisov v kvalite a sentimente.

Aké sú cenovo dostupné nápady na valentínske darčeky?

Ak si s blížiacim sa Valentínom lámete hlavu nad nákladmi, nie ste sami. Hľadáte darček, ktorý by dokonale vystihol vaše city a zároveň neurobil hlbokú dieru do vašej peňaženky. Naozaj je možné nájsť krásne valentínske darčeky, ktoré sú malé a finančne nenáročné! Tu je niekoľko cenovo dostupných valentínskych darčekov:

 • Roztomilý a malý plyšový medvedík
 • Magnetka v tvare srdca s fotografiou
 • Personalizovaný prívesok na kľúče
 • Čokoláda Toblerone s milovaným motívom
 • Personalizovaná vonná sviečka

Aké sú možnosti menších valentínskych darčekov?

Pre väčšinu ľudí , láska na Valentína sa neodráža vo veľkosti darčeka, skôr je dôležitý cit a myšlienka, ktorá sa za ním skrýva.

Existuje množstvo malých, ale zmysluplných darčekov, ktoré môžu vyjadriť vašu lásku. Niektoré nápady na malé valentínske darčeky sú: prívesok s menom; gravírovaný zapaľovač s fotografiou vás dvoch; personalizovaný magický hrnček; prívesok na kľúče v tvare srdca s vašimi menami; náramok s vygravírovanými iniciálami; drevené srdce so špeciálnym milostným odkazom.

Aké sú niektoré lacné valentínske darčeky bez kompromisov v kvalite?

Niekedy sa pojem "lacný" neprávom spája s nižšou kvalitou. Je však úplne možné prekvapiť svoju drahú polovičku na tohtoročného Valentína premysleným darčekom, ktorý je malý a zároveň nenáročný na peňaženku. Samozrejme, bez toho, aby to bolo na úkor jeho emocionálnej hodnoty a významu.

Hľadáte lacný valentínsky darček pre neho alebo pre ňu? Pozrite sa na tieto:

 • Vygravírovaná lampa s milostným odkazom alebo menom
 • Krabička lahodných valentínskych čokoládových praliniek
 • Zábavný pár ponožiek s fotografiou
 • Pivný balíček s výberom pív
 • Dlaždice s potlačou a fotografiou
 • Personalizované puzzle s fotografiou
 • Snehová guľa s fotografiou

Aké sú niektoré menšie valentínske darčeky pre neho?

Je váš partner muž, ktorý na Valentína ocení úprimné gestá? Ak áno, možno hľadáte menšie, osobnejšie darčeky, ktoré vyjadrujú vašu lásku a náklonnosť.

Popremýšľajte o koženej peňaženke s jeho menom alebo vygravírovaným náramkom; personalizovanom vygravírovanom pivnom hrnčeku; škatuľke s výberom retro fotografií; novej zábavnej čiapke s jeho menom; bucket list knihe pre páry; škatuľke chutných čokolád Milka.

Aké sú niektoré menšie valentínske darčeky pre ňu?

Ak sa snažíte nájsť dokonalý drobný darček pre ňu na tohtoročného Valentína, nebojte sa, pretože je k dispozícii množstvo fantastických a cenovo výhodných možností. Niektoré nápady sú: fľaša vína s personalizovanou etiketou, hrnček na čaj s vygravírovaným jej menom, sada semienkových bômb na pestovanie jej vlastných kvetov, romantický fotoalbum so zbierkou najlepších spomienok, hodiny v tvare srdca, personalizovaný fotorámik, personalizovaná plechová krabička v tvare srdca.