Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Urobte tento rok vianočný stromček výnimočným použitím našich vianočných gúľ, ktoré je možné prispôsobiť fotkou a/alebo textom. Jedinečný darček na najkrajšie obdobie roka!

35 Darčeky

Vianočné gule a ozdoby

Stromček je super, ale vianočné gule musia byť! A čo tak s personalizovanými vianočnými guľami? Hm... Skvelé. Ale ako si ich však môžeš personalizovať? Úplne jednoducho, my Ti s tým pomôžeme.

S pribúdajúcimi zimnými nocami a blížiacimi sa Vianocami sa naše myšlienky prirodzene upriamujú na slávnostné dekorácie, ktoré vytvárajú príjemnú a hrejivú atmosféru. Uvažovali ste však niekedy nad radosťou a osobným dotykom, ktorý by do vášho domova mohli priniesť personalizované vianočné dekorácie? Predstavte si radosť na tvárach vašich blízkych, keď uvidia vianočné ozdoby s vlastnými fotografiami alebo drevené dekorácie s vyrytými srdečnými odkazmi. Je to jedinečný spôsob, ako osláviť toto obdobie, ktorý vašu výzdobu skutočne odlíši.

Vyčarujte kúzlo Vianoc s personalizovanými ozdobami

Zamýšľali ste sa niekedy nad tým, prečo sú Vianoce také čarovné? Sú to žiariace svetielka, zasnežené okná alebo veselé rolničky, ktoré sa zrazu nachádzajú na každom kroku? My si myslíme, že sú to osobné prvky, ktoré skutočne vyčarujú vianočnú atmosféru. A čo môže byť osobnejšie ako vytvorenie vlastných personalizovaných ozdôb?

Aké typy personalizovaných vianočných ozdôb sú k dispozícii?

Premýšľali ste niekedy o dostupných druhoch personalizovaných vianočných ozdôb? Existuje mnoho spôsobov, ako si môžete personalizovať vlastné vianočné ozdoby. Váš vianočný stromček už nikdy nebude jedinečnejší!

  • Priehľadné vianočné ozdoby s fotografiou: Tieto ozdoby vám umožnia vložiť do ich priehľadnej gule vaše obľúbené spomienky. Predstavte si, že sa k týmto spomienkam budete vracať každé Vianoce, keď ich zavesíte na stromček! Tieto ozdoby sú k dispozícii už od 1 kusu.
  • Keramické ozdoby s fotografiou: Tieto ozdoby sú nielen pútavé, ale dodajú vášmu vianočnému stromčeku aj nádych elegancie. Na keramický povrch si môžete nechať vytlačiť fotografiu, čím si vytvoríte trvalú a krásnu pamiatku. Keramické ozdoby sú k dispozícii v bielej farbe, v sade po 2, 4 alebo 6 kusoch.
  • Sklenené ozdoby v striebornej alebo červenej farbe s vygravírovaným textom alebo menom: Tieto sú skutočne elegantnou voľbou. Vyberte si farbu - striebornú pre cool, moderný vzhľad alebo červenú pre tradičnejší vianočný dojem. Potom na ozdobu pridajte vybraný text alebo meno, aby ste si ju mohli personalizovať. Tieto ozdoby sa dodávajú v súprave 2 alebo 4 kusov.

S takouto ponukou personalizovaných vianočných ozdôb bude váš vianočný stromček rovnako jedinečný a výnimočný ako spomienky a ľudia, ktorých oslavuje. Nie je to krásna myšlienka?

Ako si môžem personalizovať vianočnú ozdôbku?

Rozmýšľali ste niekedy nad tým, ako si personalizovať vianočnú ozdobu? Tento proces je mimoriadne jednoduchý a výsledky sú úplne úžasné. Predstavte si, že váš stromček zdobia jedinečné ozdoby, z ktorých každá rozpráva príbeh, vyvoláva spomienky alebo jednoducho nesie meno milovanej osoby. S personalizovanými vianočnými ozdobami sa tento sen môže stať skutočnosťou.

  1. Vyberte si svoju ozdobu: Začnite výberom ozdoby, ktorú chcete personalizovať. Ozdoby sa vyrábajú v rôznych tvaroch, veľkostiach a z rôznych materiálov. Sklenené, keramické alebo dokonca plastové ozdoby si môžete prispôsobiť podľa svojich predstáv.
  2. Vyberte si dizajn: Rozhodnite sa, aký text alebo obrázok chcete mať na svojej ozdobe. Môže to byť meno, odkaz, dátum alebo dokonca fotografia. Uistite sa, že dizajn je jasný a jednoduchý, aby ste dosiahli čo najlepšie výsledky.
  3. Prispôsobenie: Vytvorte svoj návrh v našom online editore. Zabezpečíme, aby bol personalizovaný vo vysokej kvalite a doručený na vami zvolenú adresu.

Môžete si vytvoriť vianočné ozdoby na vlastnú výzdobu stromčeka alebo ich darovať ako jedinečný vianočný darček.

Ozdobte izby vianočnými ozdobami v tvare fotografií

Vianočné sú, samozrejme, nezabudnuteľnou súčasťou vianočnej výzdoby, ale vedeli ste, že existuje množstvo ďalších personalizovaných vianočných dekorácií?

  • Drevené gravírované ozdoby: tieto jedinečné drevené ozdoby majú tvar 2D vianočnej gule alebo hviezdy a možno na ne vygravírovať text a dizajn.
  • Fotografické vianočné ozdoby: na jedinečné hliníkové vianočné ozdoby môžete pridať svoje obľúbené fotografie. Dodávajú sa v tvare hviezdy alebo vianočnej gule a s červenou stuhou pre väčší nádych elegancie!

Ostatné personalizované vianočné dekorácie

Milujete dekorovanie celého domu na Vianoce a neviete sa dočkať ozdobovania vianočného stromčeka? Čo tak si skrátiť čas a začať ozdobovaním iných častí domu?

Vlastné snehové gule

Predstavovali ste si niekedy, že vezmete svoje obľúbené spomienky a uzavriete ich do čarovnej zimnej krajiny? S našimi prispôsobenými snehovými guľami sa tento sen môže stať nádhernou skutočnosťou. Tieto očarujúce kúsky v tvare klasických glóbusov alebo elegantných obdĺžnikov sú viac než len vianočnými dekoráciami, sú stelesnením vzácnych okamihov a milovaných osôb. Snehové gule sú skvelým vianočným darčekom a dekoratívnym predmetom na vystavenie po celom dome.

Personalizované vianočné pančuchy

Kto by nemal rád pohľad na vianočnú pančuchu visiacu na krbe, plnú malých prekvapení, ktoré čakajú na objavenie? Ale predstavte si, že táto pančucha má špeciálny nádych, je personalizovaná s vaším menom! Vianočné pančuchy získavajú ešte významnejší rozmer, keď sú personalizované.

Naše personalizované vianočné pančuchy sú k dispozícii v dvoch rozprávkových materiáloch: rustikálna juta a klasická bavlna.

Vianočný adventný kalendár

Premýšľali ste niekedy nad tým, ako urobiť odpočítavanie do Vianoc ešte vzrušujúcejším? Prečo si pri tom nevychutnať lahodné čokoládky ukrývajúce sa v adventnom kalendári? Predstavte si, že sa každý deň zobudíte s lahodnou čokoládovou pochúťkou, pričom každá z nich je navrhnutá s ohľadom na sviatočnú náladu.

Vianočné gule s fotkou

Na zútulnenie Vianoc máme veľa nápadov, napríklad na vianočné ozdoby. Vytvor vianočnú nálady s jedinečnými vianočnými guľami! Tiež skvelý vianočný darček, ktorý bude vysieť na vianočnom stromčeku. Vlastná fotka a text robí tieto vianočné ozdoby absolútne jedinečné!

Akú vianočnú guľu si zvoliť?

Na YourSurprise je všetko možné! Ak chceš začať, najprv si musíš vybrať typ ozdoby. Máme sklenené gule, na ktoré môžeš gravírovať akýkoľvek text podľa vlastnéo výberu. Dostupné sú v červenej, zlatej a striebornej farbe. Môžeš si tiež vybrať naše keramické vianočné gule. Majú rovné vnútro, do ktorého je možné vložiť fotku a text. Ale naším favoritom zostávajú priehľadné gule, ktoré si môžeš personalizovať, ako chceš! V rovnakom štýle máme priehľadné alebo drevené ozdoby v tvare hviezdy alebo srdca. V našom online editore nájdeš skvelé vianočné vzory, vďaka ktorým bude Tvoj výtvor skutočným umeleckým dielom.

Ako si môžem personalizovať svoju sklenenú vianočnú guľu?

Naše sklenené vianočné gule je možné personalizovať textom podľa výberu. Buď kreatívny! Môžete napísať krstné mená alebo texty ako „Veselé Vianoce“ alebo „Z lásky“ ... ale tiež vyjadriť svoj nevýslovný zmysel pre humor. No tak, nikto Ti nebude vyčítať, keď spomenieš niečo vtipné.

Ako môžem personalizovať svoju priehľadnú vianočnú guľu?

Môžeš použiť svoje najkrajšie rodinné fotky, ktoré ozdobia stromček alebo dokonca vytvoriť jednu guľu pre každého člena domácnosti! Napríklad pridaj fotku svojho otca a jeho meno do nášho editora, a to isté pre zvyšok rodiny!

Pekný suvenír pre dieťa: Prvé spoločné Vianoce

Najkrajšie Vianoce sú úplne tie prvé Vianoce s bábätkom. Vytvor si na prvé Vianoce dieťaťa personalizovanú guľu, ktorá Vám vždy pripomenie tento moment. Môžete to zkombinovať tiež s vianočným podbradníkom alebo daruj jeden z darčeky pre deti.