Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Urobte tento rok vianočný stromček výnimočným použitím našich vianočných gúľ, ktoré je možné prispôsobiť fotkou a/alebo textom. Jedinečný darček na najkrajšie obdobie roka!

11 darčeky

Vianočné gule a ozdoby

Stromček je super, ale vianočné gule musia byť! A čo tak s personalizovanými vianočnými guľami? Hm... Skvelé. Ale ako si ich však môžeš personalizovať? Úplne jednoducho, my Ti s tým pomôžeme.

Vianočné gule s fotkou

Na zútulnenie Vianoc máme veľa nápadov, napríklad na vianočné ozdoby. Vytvor vianočnú nálady s jedinečnými vianočnými guľami! Tiež skvelý vianočný darček, ktorý bude vysieť na vianočnom stromčeku. Vlastná fotka a text robí tieto vianočné ozdoby absolútne jedinečné!

Akú vianočnú guľu si zvoliť?

Na YourSurprise je všetko možné! Ak chceš začať, najprv si musíš vybrať typ ozdoby. Máme sklenené gule, na ktoré môžeš gravírovať akýkoľvek text podľa vlastnéo výberu. Dostupné sú v červenej, zlatej a striebornej farbe. Môžeš si tiež vybrať naše keramické vianočné gule. Majú rovné vnútro, do ktorého je možné vložiť fotku a text. Ale naším favoritom zostávajú priehľadné gule, ktoré si môžeš personalizovať, ako chceš! V rovnakom štýle máme priehľadné alebo drevené ozdoby v tvare hviezdy alebo srdca. V našom online editore nájdeš skvelé vianočné vzory, vďaka ktorým bude Tvoj výtvor skutočným umeleckým dielom.

Ako si môžem personalizovať svoju sklenenú vianočnú guľu?

Naše sklenené vianočné gule je možné personalizovať textom podľa výberu. Buď kreatívny! Môžete napísať krstné mená alebo texty ako „Veselé Vianoce“ alebo „Z lásky“ ... ale tiež vyjadriť svoj nevýslovný zmysel pre humor. No tak, nikto Ti nebude vyčítať, keď spomenieš niečo vtipné.

Ako môžem personalizovať svoju priehľadnú vianočnú guľu?

Môžeš použiť svoje najkrajšie rodinné fotky, ktoré ozdobia stromček alebo dokonca vytvoriť jednu guľu pre každého člena domácnosti! Napríklad pridaj fotku svojho otca a jeho meno do nášho editora, a to isté pre zvyšok rodiny!

Pekný suvenír pre dieťa: Prvé spoločné Vianoce

Najkrajšie Vianoce sú úplne tie prvé Vianoce s bábätkom. Vytvor si na prvé Vianoce dieťaťa personalizovanú guľu, ktorá Vám vždy pripomenie tento moment. Môžete to zkombinovať tiež s vianočným podbradníkom alebo daruj jeden z darčeky pre deti.