Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Ramon Bilbao Reserva
Ramon Bilbao Reserva
Ramon Bilbao Reserva
Ramon Bilbao Reserva
Ramon Bilbao Reserva
Ramon Bilbao Reserva
Ramon Bilbao Reserva
Ramon Bilbao Reserva
Ramon Bilbao Reserva
Ramon Bilbao ReservaRamon Bilbao ReservaRamon Bilbao ReservaRamon Bilbao ReservaRamon Bilbao ReservaRamon Bilbao ReservaRamon Bilbao ReservaRamon Bilbao ReservaRamon Bilbao Reserva

Ramon Bilbao Reserva

1 hlasov

Prehlasujem, že mám aspoň 18 rokov a legálne môžem kúpiť alkohol, môj dátum narodenia je: dd-mm-rrrr (povinný)

Prispôsobenie
33,95 €
Obchodná objednávka
Váš dizajn v farebnej tlači v kvalite HD fotografií
Najkrajšie vzory na kvalitnej sololitu
Luxusný hrudník z borovicového dreva s posuvným vekom a vložkou
Vrátane plnej fľaše najlepších vín

Špecifikácie darov

Viac informácií o tomto víne:
Meno: Ramon Bilbao Reserva
Krajina pôvodu: Francúzsko
Druh vína: Červené víno
Hrozno: 90% Tempranillo, 5% Mazuelo, 5% Graciano
Charakteristika: temperamentné a plné španielske víno.

príchuť
Komplexné, jemné a najelegantnejšie víno s ovocnou vôňou hrušky, slivky a jablka. Nápis cédrového dreva a cigary. Víno sa vyrába pomocou moderných techník vinifikácie a nechá sa dozrieť 20 mesiacov v sudoch z amerického dubu a niekoľko mesiacov po plnení do fliaš. To ukazuje, ako dobre sa toto vynikajúce víno môže zachovať a akú kvalitu musí mať!

Ochutnavý návrh
Ideálny spoločník pre rôzne druhy červeného mäsa (pečené a grilované) a divej zveri. Toto víno je vynikajúce so zrelým syrom.

O tomto víne
V srdci najznámejšej vinárskej oblasti Španielska DOC Rioja leží panstvo Ramón Bilbao v oblasti Rioja Alta, vinotéka s dlhou históriou, ktorá siaha až do začiatku minulého storočia. V tomto panstve sa neustále pracuje na zlepšení procesu výroby vína pre červené víno, ako aj biele vína, s láskou a remeselným spracovaním. Spájajú najlepšie španielske tradície vzhľadom na pestovanie a spracovanie hrozna, s využitím nových poznatkov a techník.

Tempranilla a hrozno Mazuelo sú základnými zložkami tejto Gran Reserva. Teplé krvavé víno s jedinečnou chuťou, tvorené teplým vetrom zo suchej Sierra de Cantabria, ktoré sa zrazí s chladnejšími vetry zo Stredozemného mora a ideálnou vlhkosťou v dôsledku rieky Ebro.

Dajte lahodnú fľašu červeného vína Ramon Bilbao Reserva v individuálnom prípade!

Prekvapte svojich najlepších priateľov, partnerov, rodičov alebo (obchodné) vzťahy s krásnou fľašou elegantného plného červeného vína v krásnom prípade s darčekovou kartou zdarma! Skutočne prekvapte fľašou lahodného vína!

Urob si svoj darček extra špeciálny a navrhnite si svoj vlastný luxusný drevený obal s vaším menom alebo textom. Máme veľký výber vín. Určite nájdete lahodnú fľašu vína pre každého šťastného príjemcu. Voľba, ktorá sa hodí ku každému vkusu!

FAQ

Prispôsobenie a objednanie
Čo je to personalizácia a ako to funguje na webovej stránke?
Svoj darček môžete začať kliknutím na zelené tlačidlo „začať personalizovať“. V našom darčekovom editore môžete darček úplne prispôsobiť podľa svojich predstáv: pridať svoj vlastný obrázok a / alebo text. Ak chcete, môžete sa tiež rozhodnúť pre skvelý dizajn, aby bol váš darček skutočne jedinečný.

Je personalizácia zahrnutá v cene?
Cena uvedená na webovej stránke zahŕňa personalizáciu Vášho daru. Pekné a jasné!

Ako zistím, či má môj obrázok správnu kvalitu?
V darčekovom editore dostanete upozornenie, ak je kvalita obrázku nedostatočná. Máte pochybnosti o kvalite vášho obrázka vopred alebo po tomto oznámení? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Aké formáty môžem odovzdať?
Nahrajete súbory JPG a PNG do nášho editora. Je to príliš technické alebo máte obrázok iného formátu, ktorý by ste chceli použiť? Obráťte sa na náš zákaznícky servis. Sú radi, že vám pomôžu, takže si môžete urobiť darček, ktorý chcete!

Čo ak nie je k dispozícii farba alebo možnosť?
Hľadáte konkrétny darček alebo darček v konkrétnej farbe, ale nie je uvedený na webovej stránke? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Ako môžem pridať kartu k svojmu daru? / Čo presne je karta?
Kliknutím na kartu „Free card“ v našom nákupnom košíku môžete pridať darčekovú kartu do svojho darčeka. Na túto kartu môžete vložiť osobnú správu, takže príjemca bude presne vedieť, komu poďakovať za toto krásne prekvapenie.

Je môj darček zabalený?
V súčasnej dobe nemáme (zatiaľ) mať darčekové balenie služby zabaliť váš darček. Dary dodávame v slávnostnom balení. To znamená, že váš dar je pripravený na doručenie alebo že ho môžete priamo poslať príjemcovi.
Dodacia lehota, možnosti dodania a náklady na doručenie
Môžem si vybrať termín dodania?
Nie je možné zvoliť konkrétny termín dodania.

Aká je dodacia lehota a kedy dostanem darček?
Dodacia lehota sa nachádza na stránke produktu. Môžete veriť, že náš dopravca dodá váš dar v tento deň.

Aké možnosti doručenia môžem vybrať?
Momentálne nie je možné zvoliť si možnosť doručenia. Dar, ktorý chcete objednať, je buď odoslaný ako balík alebo ako doručenie poštovej schránky. Chcete vedieť, na ktorú možnosť spadá vaša objednávka? Obráťte sa na náš zákaznícky servis.

Platba
Ako môžem zaplatiť objednávku?
Ponúkame tieto spôsoby platby: iDeal, Paypal, kreditná karta, faktúra cez Klarna alebo manuálny prevod. V prípade manuálneho prevodu platby, prosím, vezmite do úvahy dodatočný 3 dni na doručenie Vášho daru.

Dar dostal
Čo ak nie je dar úplne v súlade s mojimi záujmami?
Je nám ľúto, že váš dar nie je podľa vašich predstáv. Obráťte sa na náš zákaznícky servis, ktorý Vám rád pomôže nájsť vhodné riešenie.

Je faktúra odoslaná spolu s objednávkou?
S objednávkou nie je odoslaná žiadna faktúra. Faktúru dostanete vždy v potvrdzujúcom e-maile a vždy ju nájdete vo svojom účte MySurprise. To znamená, že môžete mať dar doručený priamo príjemcovi, čo z neho robí skutočné prekvapenie!
Zobraziť viac
Zobraziť menej

recenzia

10.0 / 10

1 hlasov

Quote icon

super bolo to take ake to malo byt

Katarína 04-05-2020

10 / 10

Obchodný darček?

Máte záujem o objednanie väčšieho počtu týchto darčekov? Prosím, kontaktujte nás a získajte okamžitú cenovú ponuku. Sme k dispozícii v pracovných dňoch od 8:30 - 17:00

Každý darček s jedinečnou personalizáciou
Jednoduché zadanie hromadných objednávok
Medzinárodné doručenie
Doprava priamo k príjemcovi

Radšej dostávate cenovú ponuku e-mailom?