• Viac ako 2000 personalizovaných darčekov!
  • S vybranou fotkou a textom
  • Medzinárodné doručenie
Rýchle prevedenie!
Doručené priamo na adresu príjemcu
Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom
Rýchle prevedenie!
Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!
Doručené priamo na adresu príjemcu
Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.
Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom
Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.
Super streda

Super streda - 20% zľava na všetky darčeky

Hľadáš úžastný darček na Deň otcov, ktorý poteší tcojho milovaného ocka? Nestrácaj čas a navrhni si perfektný darček so super zľavou! IBA DNES môžeš uplatniť jedinečnú 20% zľavu. Chceš mu urobiť veľkú radosť a poďakovať za všetko, čo pre teba robí? Super streda je ideálnym momentom na objednanie dokonalého personalizovaného darčeka so zľavou, s ktorým v žiadnom prípade nesklameš pri sviatku otcov. Hľadáš darček na inú príležitosť ako je Deň otcov? V tom prípade si objednaj darček na iné nadchádzajúce príležitosti. Bola by to predsa veľká škoda nechať si újsť túto jedinečnú zľavu!

Všetky darčeky