Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Milujem Milku! darčeková krabička - Deň matiek

Darčeková krabička Milka - Deň matiek - Darčeky - 110gr

834 hlasov
Obsah
Prispôsobenie
Možnosti doručenia
Najjemnejšie návrhy vlastného stvorenia
Jedinečná darčeková krabička z najsilnejšieho materiálu
Delikátne pralinky Milka s náplňou lieskových orechov a nugátu

Špecifikácie darčeka

Viac informácií o personalizovanom darčekovom balení Milka:
Čokoláda: Čokoláda z alpského mlieka s krémovou náplňou
Tvar: darček
Množstvo: 20 čokolád
Hmotnosť: 110 gramov
Rozmery darčekovej krabičky: 19,5 x 18 x 2 cm
Personalizácia: fotografia, meno a osobná správa
Tlač: dokonalá a plnofarebná

Upozornenie: Keď je vonkajšia teplota 25 stupňov Celzia alebo vyššia, nemôžeme zaručiť kvalitu čokolády. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa vašej objednávky čokolády, kontaktujte náš tím zákazníckych služieb.

Z technických dôvodov nie je možné spracovať cyriliku, turečtinu, ázijské, arabské, grécke, škandinávske a špeciálne znaky.

Zloženie: Cukor, palmový olej, kakaové maslo, odtučnené sušené MLIEKO , sušená srvátka (z MLIEKA ), kakaová hmota, MLIEČNY tuk, emulgátory ( SÓJOVÝ lecitín, E476), LIESKOVOVÁ nátierka, arómy. 7 % odstredeného sušeného MLIEKA v krémovej náplni.
Alergény: Obsahuje lieskové orechy, mlieko a sóju. Môže obsahovať (stopy) iných orechov.

Darujte svojej mame Deň matiek, ktorý si zaslúži, s touto personalizovanou darčekovou krabičkou Milka čokolády!

Deň matiek je ideálnou príležitosťou na rozmaznanie vašej mamy. Táto čokoládová darčeková krabička Milka, naplnená lahodnými čokoládami, je fantastický spôsob, ako to urobiť! . Prispôsobte si obal fotkou, menom a/alebo textom podľa vlastného výberu, aby ste si okamžite vytvorili ten najlepší darček ku Dňu matiek. Tento darček určite vyčarí úsmev na tvári vašej mamy.

Táto darčeková krabička Milka obsahuje minimálne 110 gramov lahodnej čokolády Milka. Pralinky v tvare darčeka majú chutnú lieskovo-nugátovú krémovú náplň, z ktorej sa vám budú sťahovať ústa. Prispôsobenie darčekovej krabičky je jednoduché. Jednoducho nahrajte fotografiu a pridajte názov a text podľa vlastného výberu v editore. To je všetko! Váš návrh potom vytlačíme na obal, obraz dokonalý a plnofarebný. Vytvorte si darčekovú krabičku už teraz!

Ak máte záujem o veľkú objednávku, kontaktujte naše obchodné oddelenie pre ďalšie informácie.

Často kladené otázky

Prispôsobenie a objednanie

Čo je to personalizácia a ako to funguje na webovej stránke?
Svoj darček môžete začať kliknutím na zelené tlačidlo „začať personalizovať“. V našom darčekovom editore môžete darček úplne prispôsobiť podľa svojich predstáv: pridať svoj vlastný obrázok a / alebo text. Ak chcete, môžete sa tiež rozhodnúť pre skvelý dizajn, aby bol váš darček skutočne jedinečný.

Je personalizácia zahrnutá v cene?
Cena uvedená na webovej stránke zahŕňa personalizáciu Vášho daru. Pekné a jasné!

Ako zistím, či má môj obrázok správnu kvalitu?
V darčekovom editore dostanete upozornenie, ak je kvalita obrázku nedostatočná. Máte pochybnosti o kvalite vášho obrázka vopred alebo po tomto oznámení? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Aké formáty môžem odovzdať?
Nahrajete súbory JPG a PNG do nášho editora. Je to príliš technické alebo máte obrázok iného formátu, ktorý by ste chceli použiť? Obráťte sa na náš zákaznícky servis. Sú radi, že vám pomôžu, takže si môžete urobiť darček, ktorý chcete!

Čo ak nie je k dispozícii farba alebo možnosť?
Hľadáte konkrétny darček alebo darček v konkrétnej farbe, ale nie je uvedený na webovej stránke? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Ako môžem pridať kartu k svojmu daru? / Čo presne je karta?
Kliknutím na kartu „Free card“ v našom nákupnom košíku môžete pridať darčekovú kartu do svojho darčeka. Na túto kartu môžete vložiť osobnú správu, takže príjemca bude presne vedieť, komu poďakovať za toto krásne prekvapenie.

Je môj darček zabalený?
V súčasnej dobe nemáme (zatiaľ) mať darčekové balenie služby zabaliť váš darček. Dary dodávame v slávnostnom balení. To znamená, že váš dar je pripravený na doručenie alebo že ho môžete priamo poslať príjemcovi.

Dodacia lehota, možnosti dodania a náklady na doručenie

Môžem si vybrať termín dodania?
Nie je možné zvoliť konkrétny termín dodania.

Aká je dodacia lehota a kedy dostanem darček?
Dodacia lehota sa nachádza na stránke produktu. Môžete veriť, že náš dopravca dodá váš dar v tento deň.

Aké možnosti doručenia môžem vybrať?
Momentálne nie je možné zvoliť si možnosť doručenia. Dar, ktorý chcete objednať, je buď odoslaný ako balík alebo ako doručenie poštovej schránky. Chcete vedieť, na ktorú možnosť spadá vaša objednávka? Obráťte sa na náš zákaznícky servis.

Platba

Ako môžem zaplatiť objednávku?
Ponúkame tieto spôsoby platby: iDeal, Paypal, kreditná karta, faktúra cez Klarna alebo manuálny prevod. V prípade manuálneho prevodu platby, prosím, vezmite do úvahy dodatočný 3 dni na doručenie Vášho daru.

Dar dostal

Čo ak nie je dar úplne v súlade s mojimi záujmami?
Je nám ľúto, že váš dar nie je podľa vašich predstáv. Obráťte sa na náš zákaznícky servis, ktorý Vám rád pomôže nájsť vhodné riešenie.

Je faktúra odoslaná spolu s objednávkou?
S objednávkou nie je odoslaná žiadna faktúra. Faktúru dostanete vždy v potvrdzujúcom e-maile a vždy ju nájdete vo svojom účte MySurprise. To znamená, že môžete mať dar doručený priamo príjemcovi, čo z neho robí skutočné prekvapenie!

Obchodný darček?

Máte záujem o objednanie väčšieho počtu týchto darčekov? Prosím, kontaktujte nás a získajte okamžitú cenovú ponuku. Sme k dispozícii v pracovných dňoch od 8:30 - 17:00

Každý darček s jedinečnou personalizáciou
Jednoduché zadanie hromadných objednávok
Medzinárodné doručenie
Doprava priamo k príjemcovi

Radšej dostávate cenovú ponuku e-mailom?