Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Prispôsobenie fotografie na dlaždici

Fotografiu možno vytlačiť na akýkoľvek povrch, dokonca aj na dlaždice! Plátna a obrazy sú pekné dekoračné predmety, ale ak hľadáte darček, ktorý zanechá stopu, je pre vás vhodným darčekom potlač dlaždíc. Chcete si z dovolenky odniesť tie najkrajšie spomienky? Alebo chcete záber z vašej svadby zobraziť iným spôsobom? S dekoratívnymi dlaždicami môžete urobiť toto a ešte viac! Stačí si vybrať materiál, na ktorý chcete vytlačiť svoju fotografiu, nahrať ju do nášho editora a my ju vytlačíme za vás!

Vyberte si medzi keramickou alebo tvrdou doskou

Na zobrazenie fotografie si môžete vybrať z dvoch rôznych materiálov podľa svojich potrieb. Dlaždica na keramike vyzerá ako skutočná dlaždica, na ktorej je vytlačená vaša personalizácia. Prípadne môžeme vašu fotografiu vytlačiť na tvrdú dosku, ktorá má rovnaké rozmery ako dlaždica, ale je hrubšia a svetlejšia. Dekoračné dlaždice s fotografiou na mieru majú rozmer 15x15.

Tlač na keramické dlaždice pre každú príležitosť

Personalizovaná keramická dlaždica je darčekom na každú príležitosť. Predstavte si, že prekvapíte svoju milovanú mamu alebo otca fotografiou vnúčat alebo niekomu odovzdáte špeciálny odkaz trochu iným spôsobom. Fotografia na dlaždici sa môže stať aj jedinečným prvkom bytovej dekorácie. Svoju dlaždicu môžete vystaviť pri vchode a privítať aforizmom každého, kto prekročí váš prah, alebo vytvoriť fotokoláž v spálni. Obkladačky majú na zadnej strane praktický samolepiaci háčik, takže ich zavesenie na stenu bude naozaj jednoduché. V našom editore máte široký výber návrhov podľa osôb a príležitostí, napríklad Deň matiek, Deň otcov, narodenie, pre krstnú mamu a krstného otca atď. Môžete tiež vložiť niekoľko fotografií a vytvoriť koláž alebo text podľa vlastného výberu.