Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Najlepšie letné darčeky

Najlepšie letné darčeky

strandlaken

Plážový uterák

K letným dňom pri vode bezpodmienečne patrí poriadny plážový uterák. Tak čo by mohlo byť originálnejšie ako plážový uterák s vlastnou fotkou alebo textom? Takýto personalizovaný plážový uterák sa môže tiež super hodiť ako darček. Samozrejme môžeš pridať fotku podľa vlastného výberu alebo si jednoducho môžeš vybrať jeden z letných dizajnov, ku ktorému môžeš pridať meno, alebo aj fotku. V našom online editore nájdeš pekné vzory s plážovými žabkami, loptami a slnečníkmi alebo chytľavými anglickými textami, ako napríklad: EAT, BEACH AND SLEEP, alebo napríklad BEACH BABE.

Plážová osuška je vyrobená z mäkkej froté látky so 75% bavlnou a 25% polyesterom a dá sa objednať vo veľkostiach:

  • 50 x 100
  • 70 x 140
  • 80 x 150
  • 100 x 180
  • 100 x 200

Pozri si plážový uterák
Slnečné clony do auta

Slnečné clony do auta

Vhodné na teplé a slnečné dni. Tieto malé slnečné clony sa pomocou prísaviek ľahko pripevnia na okno auta. Personalizácia je veľmi jednoduchá, čokoľvek by si chcel mať umiestnené na clone, to urobíme! Je možné si vybrať zo zábavných, hravých vzorov, ku ktorým môžeš pridať meno alebo iný text, alebo nahrať vlastnú fotografiu. Slnečné clony sú objednané v sadách po 2 ks. s ľahko použiteľnými prísavky.

Pozri si slnečné clony do auta
Termoska

Termoska

Voda,voda…… zvyšok príde neskôr. S touto praktickou termoskou budeš mať vždy vodu po ruke. Fľaša je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele s vnútornou vrstvou hliníka. Dvojité steny udržiavajú teplotu dobre. Takže voda počas teplých dní zostane v chlade! Termosku je možné personalizovať skvelou fotografiou, inou potlačou alebo menom. Vďaka milej personalizácií bude jasné, ktorá fľaša patrí komu. V našom online editore nájdeš rôzne vzory s iniciálami v rôznych typoch písma alebo kvetinové a iné vzory. Fľaša je potlačená na celom povrchu, takže je zaručené, že bude vyzerať dobre. Naša fľaša na vodu z nerezovej ocele je k dispozícii v bielej a striebornej farbe.

Pozri si termosku
Plážová taška

Plážová taška

Do tejto super plážovej tašky si rýchlo a štýlovo zbalíš všetky veci potrebné na pláž alebo k vode. Tašku si môžeš personalizovať na oboch stranách pomocou fotky, textu alebo potlače podľa vlastného výberu. Pridaj si svoje meno alebo nejaké motto či odkaz a jedinečná taška je na svete! Tiež vhodná ako darček pre milovníka leta. Táto taška je tiež vhodná na nákupy alebo na rôzne letné akcie a oslavy. Táto letná taška je vyrobená z kvalitného polyesteru.

Pozri si plážovú tašku
Karafa (džbán) a poháre na vodu

Karafa (džbán) a poháre na vodu

K letnému nápoju alebo pri grilovačke by určite nemal chýbať originálny džbán. Ak chceš vode dodať osviežujúcu, letnú chuť, pridaj do džbánu letné ovocie. Karafa môže byť personalizovaná pridaným textom alebo menom. Vybraný názor vygravírujeme najnovšími laserovými technikami, čiže o vyblednutie textu sa nemusíš báť. Ak chceš mať celú súpravu, je možné objednať darčekovú súpravu džbánu s pohármi na vodu.

Pozri si karafu
Pozri si poháre na vodu
Slnečné klobúky

Slnečné klobúky

Tento slnečný klobúk je štýlový doplnok s praktickým využitím ako ochrana proti priamemu slnečnému žiareniu. Klobúk je k dispozícii v oranžovej, bielej a čiernej farbe. Samozrejme, že je možné si ho personalizovať vlastným dizajnom. Môžeš si vybrať z našich zábavných návrhov a pridať meno alebo ľubovoľný text. Tiež je možné nahranie vlastnej fotky. Nech už si vyberieš ktorúkoľvek z možností, slnečný klobúk je skvelým doplnkom počas dlhých letných dní.

Pozri si slnečný klobúk

Navrhni si vlastné žabky

Skvelý darček, ktorý nielen poteší, ale určite prekvapí - personalizované žabky. Použi svoju obľúbenú fotku alebo si zvoľ jeden z našich vtipných návrhov. Žabky sú k dispozícii v rôznych veľkostiach pre deti aj dospelých (od európskej veľkosti 45). Ak nedokážeš nájsť pár žabiek, ktoré sa mi najviac páčia, jednoducho si navrhni svoj vlastný pár podľa svojej vlastnej predstavivosti.

Pozri si personalizované plážové žabky