• S vybranou fotkou a textom
  • Viac ako 2000 personalizovaných darčekov!
  • Medzinárodné doručenie
Prekvap svojich najbližších 🎁 darčekom s doručením priamo doma, nech vedia, že na nich myslíš! 💖
Prekvap svojich najbližších 🎁 darčekom s doručením priamo doma, nech vedia, že na nich myslíš! 💖
Personalizované mäkké hračky

Mäkké hračky

Hľadáte sladký a osobný darček? Prekvapte niekoho s plyšovou hračkou! Mäkké hračky sú dostupné vo všetkých tvaroch a veľkostiach. Mäkké hračky sú vždy obľúbeným darčekom pre bábätká a deti. Často majú obľúbenú mäkkú hračku, ktorú prinášajú všade pre pohodlie, hovoria a spia vedľa. Pridajte trochu viac lásky a pozornosti k darčekom z mäkkej hračky a zmeňte ich na niečo osobné. Je to veľmi jednoduché a môžete použiť vlastné fotografie a text. Užívateľsky príjemný editor vám pomôže v niekoľkých jednoduchých krokoch.

plyšový macko

Najobľúbenejšou mäkkou hračkou všetkých čias musí byť medvedík. Nezáleží na tom, koľko máte rokov, ich šťastné tváre a teplé maznania sa môžu obrátiť na akékoľvek zamračené hore nohami! Na YourSurprise máme k dispozícii veľa rôznych medvedíkov. Ak chcete, aby tento darček extra zvláštne, môžete navrhnúť malé tričko, ktoré medveď nosí. Tieto rozkošné medvede sú ideálne na narodeniny.

K dispozícii je aj medvedík, ktorého nohy môžu byť vyšívané s menami alebo špeciálnym dátumom. Tento medvedík je ideálny darček pre bábätko, pretože môžete mať meno dieťaťa a dátum narodenia vyšívané na nohách medveďa! Prekvapte špeciálneho niekoho na Valentína s jedným z roztomilých medvedíkov, aby sa do vás zamilovali ešte viac!

Plyšové zvieratká

Medvedík nie je jediným plným zvieraťom, ktoré nájdete na YourSurprise, môžete nájsť všetko od hospodárskych zvierat až po zvieratá zoo. Opice pre všetky drzé malé opice a veľké levy pre dobrodružné deti a všetko medzi tým. Všetky tričká vycpaných zvierat si môžete prispôsobiť menom a fotografiou podľa vlastného výberu. Môžete tiež vybrať jeden z mnohých zábavných a farebných vzorov v editore. Plnené zvieratá sú skvelé dostať čoskoro dar a dokonca pekné ako darček na Veľkú noc!

Veľký medvedík

Má niekto absolvoval alebo je to vaše výročie a hľadáte extra veľké prekvapenie? Extra veľké vypchaté zvieratá si určite urobia niečí deň! Majte svoje obľúbené šťastné alebo sladké fotografie vytlačené na tričku vypchatého zvieraťa alebo pridajte k nemu meno. Od veľkého medvedíka po veľkú kravu je pre každého milého kamaráta! Tento darček nielenže zaručí úsmev od ucha k uchu od detí, ale od ľudí všetkých vekových kategórií.