• Viac ako 2000 personalizovaných darčekov!
  • S vybranou fotkou a textom
  • Medzinárodné doručenie
Rýchle prevedenie!
Doručené priamo na adresu príjemcu
Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom
Rýchle prevedenie!
Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!
Doručené priamo na adresu príjemcu
Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.
Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom
Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Personalizované zošity a zápisníky

Čo hovoria naši zákazníci
10.0
Zobraziť všetko 122 recenzie
Vladimír
na 30-06-21

"spokojný som zo všetkým. "

10 / 10
Andrea
na 28-06-21

"vyborna komunikacia, rychle dodanie, krasny darcek, len cena za postovne je vysoka "

10 / 10
Vlasta
na 23-06-21

"Všetko ok. Prívesok pekný, dodanie po pár dňoch na adresu, zabalené kvalitne. Som veľmi spokojná. Môž.."

10 / 10

Vytvor si svoj vlastný zošit/ diár/ zápisník

Ak ešte stále uprednostňuješ radšej fyzický zošit než ten digitálny, my Ťa v tom radi podporíme! V našom sortimente máme rôzne zošity a diáre, a všetky môžu byť personalizované fotkou a / alebo textom podľa svojho výberu!

Vytvor si svoj vlastný školský zápisník/ zošit

Na spolužiakov určite zapôsobí zošit, ktorý bol personalizovaný špeciálne pre Teba. Môžeš si vybrať medzi mäkkým a tvrdým obalom. V zošite je vhodný na poznámky.

Školský zošit môže byť personalizovaný na prednej aj zadnej časti fotkou a / alebo textom podľa vlastného výberu. Na výber tiež ponúkame zábavné vzory, vrátane kvetov, sŕdc, tigrov, ananásu a pomarančov.

Bullet journal

Ak si rád a často všetko plánuješ podľa seba, necháme to všetko len a len na Teba s naším bulletinom. Tento zošit obsahuje 120 strán, z ktorých každá je vyplnená malými bodkami: veľa priestoru, ktorý môžeš využiť, ako si len želáš. Je to denník, kalendár a zápisník v jednom.
Tento zápisník je k dispozícii v mäkkom aj tvrdom obale. Pridaj svoju vlastnú fotku a / alebo text a tým si personalizuj prednú a zadnú časť zošita. Tadá, jedinečný zošit je na svete!

Náš editor obsahuje množstvo dizajnov, ktoré sme si pre Teba pripravili. Možno chceš ružový obal zošitu so zlatými čiarkami, obal pokrytý kvetmi, tropickými listami, plameniakom, hviezdami, jednorožcom, ovocím, s kaktusmi alebo planétami,... Pre rýchly prehľad si pozri všetky dizajny v našom editore.