• Viac ako 2000 personalizovaných darčekov!
  • S vybranou fotkou a textom
  • Medzinárodné doručenie
Rýchle prevedenie!
Doručené priamo na adresu príjemcu
Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom
Rýchle prevedenie!
Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!
Doručené priamo na adresu príjemcu
Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.
Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom
Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.
Všetky Nástenné dekorácie darčeky
Čo hovoria naši zákazníci
10.0
Zobraziť všetko 129 recenzie
Ľudmila
na 20-09-21

"Som spokojna z dodaním do cudziny, darcek oslavenca milo prekvapil, balenie bolo uzasne, vyskytla sa.."

10 / 10
Ludmila
na 06-09-21

"pekné darčeky, výborné možnosti výberu ako aj personalizácie :) "

10 / 10
Melinda
na 24-08-21

"Úplne nádherné body aj cumlíky bol to darček ktorý potešil ♥️ďakujem "

10 / 10

Nástenné dekorácie

Existuje mnoho spôsobov, ako sa váš dom cíti ako doma. Spôsob, akým ozdobíte, robí veľký rozdiel. S toľkými možnosťami zdobiť je ešte ťažšie nájsť niečo, čo sa vám páči. Na YourSurprise môžete urobiť každý kúsok dekorácie na stene jedinečnou, pretože ste ten, kto ju navrhne! Použite editor na prispôsobenie každej položky vašim obľúbeným fotografiám. Pridajte sladké malé posolstvo a máte perfektný dar pre domácnosť !

Foto na plátne

Skutočné pútavé umenie je umenie, ktoré urobíte sami! Krásna fotografia z rodiny, krajiny alebo domáceho maznáčika sa pri tlači vo veľkej veľkosti stáva lapačom očí. Je to jednoduchý a zábavný spôsob, ako pridať život do miestnosti a naplniť holé steny. Fotografia na plátne je ideálnym darčekom, napríklad v domácnosti, svadbe alebo narodeninách. Svoju obľúbenú fotografiu môžete vytlačiť nielen na plátno, ale aj na hliník, drevo alebo plagát. Ďalším unikátnym spôsobom zdobenia je použitie fotografií na nezvyčajné objekty, ako sú hodiny, zrkadlo alebo klobúk .

Kľúčový stojan

Nemôžete nájsť vaše (auto) kľúče ráno, keď idete do práce? Riešenie je jednoduché! Pridajte k svojmu domovu kľúčový stojan a už nikdy nebudete mať ďalšie zúfalé hľadanie kľúčov! Zaveste ho na chodbu alebo vedľa šatníka, takže budete vždy chodiť okolo neho na vašej ceste dovnútra a von z domu. Navrhnite si stojan na kľúč s zábavným dizajnom, fotografiami a textom podľa vlastného výberu. Tento personalizovaný stojan na kľúče je ideálnym darčekom pre párty v domácnosti alebo svadbu!

Obrázkové dlaždice

Keď máte veľa fotografií, ktoré si zaslúžia špeciálne miesto vo vašej domácnosti, vyberte si obrázok dlaždíc ! Namiesto jedného veľkého obrázka môžete vytvoriť zábavný efekt s niekoľkými dlaždicami dohromady. Môžete sa striedať s fotografiami a textom, aby ste mali hravý vzhľad. S mnohými návrhmi si vybrať z editora vždy nájdete niečo, čo sa zmestí do vášho domova. Obrázkové dlaždice sú autentickým darčekom pre každú príležitosť! Dlaždice nie sú len úžasné pre dekoráciu, sú tiež skvelým firemným darčekom, keď pridáte logo vašej spoločnosti.