< Späť
  • Každý darček s Vašou fotkou a textom
  • Vyrobené z lásky
  • Viac ako 2000 darčekov na mieru!
všetko Nástenné dekorácie darčeky

Nástenné dekorácie

Existuje mnoho spôsobov, ako sa váš dom cíti ako doma. Spôsob, akým ozdobíte, robí veľký rozdiel. S toľkými možnosťami zdobiť je ešte ťažšie nájsť niečo, čo sa vám páči. Na YourSurprise môžete urobiť každý kúsok dekorácie na stene jedinečnou, pretože ste ten, kto ju navrhne! Použite editor na prispôsobenie každej položky vašim obľúbeným fotografiám. Pridajte sladké malé posolstvo a máte perfektný dar pre domácnosť !

Foto na plátne

Skutočné pútavé umenie je umenie, ktoré urobíte sami! Krásna fotografia z rodiny, krajiny alebo domáceho maznáčika sa pri tlači vo veľkej veľkosti stáva lapačom očí. Je to jednoduchý a zábavný spôsob, ako pridať život do miestnosti a naplniť holé steny. Fotografia na plátne je ideálnym darčekom, napríklad v domácnosti, svadbe alebo narodeninách. Svoju obľúbenú fotografiu môžete vytlačiť nielen na plátno, ale aj na hliník, drevo alebo plagát. Ďalším unikátnym spôsobom zdobenia je použitie fotografií na nezvyčajné objekty, ako sú hodiny, zrkadlo alebo klobúk .

Kľúčový stojan

Nemôžete nájsť vaše (auto) kľúče ráno, keď idete do práce? Riešenie je jednoduché! Pridajte k svojmu domovu kľúčový stojan a už nikdy nebudete mať ďalšie zúfalé hľadanie kľúčov! Zaveste ho na chodbu alebo vedľa šatníka, takže budete vždy chodiť okolo neho na vašej ceste dovnútra a von z domu. Navrhnite si stojan na kľúč s zábavným dizajnom, fotografiami a textom podľa vlastného výberu. Tento personalizovaný stojan na kľúče je ideálnym darčekom pre párty v domácnosti alebo svadbu!

Obrázkové dlaždice

Keď máte veľa fotografií, ktoré si zaslúžia špeciálne miesto vo vašej domácnosti, vyberte si obrázok dlaždíc ! Namiesto jedného veľkého obrázka môžete vytvoriť zábavný efekt s niekoľkými dlaždicami dohromady. Môžete sa striedať s fotografiami a textom, aby ste mali hravý vzhľad. S mnohými návrhmi si vybrať z editora vždy nájdete niečo, čo sa zmestí do vášho domova. Obrázkové dlaždice sú autentickým darčekom pre každú príležitosť! Dlaždice nie sú len úžasné pre dekoráciu, sú tiež skvelým firemným darčekom, keď pridáte logo vašej spoločnosti.
+ Zobraziť viac...
Môžeme Vám pomôcť?
1 s