• S vybranou fotkou a textom
  • Viac ako 2000 personalizovaných darčekov!
  • Medzinárodné doručenie
Prekvap svojich najbližších 🎁 darčekom s doručením priamo doma, nech vedia, že na nich myslíš! 💖
Prekvap svojich najbližších 🎁 darčekom s doručením priamo doma, nech vedia, že na nich myslíš! 💖
letné
Všetky designy nájdeš v Editore
Všetky designy nájdeš v Editore
Všetky letné darčeky

letné

Letný čas by mohol byť najlepší čas roka! Teploty stúpajú, dni sa predlžujú a obloha je modrá. Väčšina detí má školské prázdniny počas leta. Väčšina dospelých tiež. Tiež sa tešíte na túto slnečnú sezónu? Vyplňte svoje dni relaxáciou na pláži, vychutnajte si osviežujúce nápoje s priateľmi a veľké grilovanie na záhrade. Zaokrúhlili sme pre vás tie najlepšie letné darčeky.

Plážové doplnky

Hľadáte cool a jedinečné plážové doplnky? Osobný uterák je darček pre vás! Vytlačte si svoje meno alebo fotografiu na uterák, aby ste sa uistili, že nikto nebude ukradnúť vaše prvotriedne miesto na pláži. Mäkké uteráky sú presne to, čo potrebujete po kúpaní. Prineste si uterák, opaľovací krém a fľašu s vodou na pláž vo vlastnej plážovej taške . Nikto nebude mať tú istú tašku ako vy, pretože si môžete sami navrhnúť svoju tašku. Doplňte svoj plážový vzhľad s prispôsobenými žabkami . Vyberte si jeden zo slnečných návrhov a pridajte svoju fotografiu a text. Začnime sviatky!

Personalizovaná zástera

Po slnečnom dni na pláži by ste mali byť trochu hladní. Na krásny deň, ako je tento, si chcete vychutnať deň naplno, tak prečo nie jesť vonku rovnako? Vyzerajte ako skutočný šéfkuchár BBQ s vašou vlastnou zásterou . Nie je to len zástera, skutočná zástera BBQ! Táto zástera je dodávaná s špachtľou, vidličkou a párom klieští a rukavíc. Zástera aj rukavice na pečenie sú ľahko prispôsobiteľné v editore. Vaše oblečenie a ruky sú teraz chránené pred popáleninami a škvrnami. Oheň, že grilovanie!

Vlastné čiapky

Všetci sme tam boli; ste zabudli dať na opaľovací krém v prvých dňoch leta s ošklivým spálením slnkom ako výsledok. Sľubujeme, že nebudeme robiť to isté v budúcom roku. S vlastnou čiapkou je jednoduchšie dodržať tento sľub pre seba. Po dni strávenom na pláži a slnečnom večernom grilovaní budete pravdepodobne potrebovať chrániť hlavu a tvár pred ďalším slnkom, aby ste zabránili spáleniu slnkom. Majte zábavný obrázok alebo text vytlačený na čiapke a máte letné príslušenstvo, ktoré môžete nosiť každý deň!