Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Luxusné balenie čokolády - Deň otcov
Luxusné balenie čokolády - Deň otcov
Luxusné balenie čokolády - Deň otcov
Luxusné balenie čokolády - Deň otcov
Luxusné balenie čokolády - Deň otcov
Luxusné balenie čokolády - Deň otcov
Luxusné balenie čokolády - Deň otcovLuxusné balenie čokolády - Deň otcovLuxusné balenie čokolády - Deň otcovLuxusné balenie čokolády - Deň otcovLuxusné balenie čokolády - Deň otcovLuxusné balenie čokolády - Deň otcov

Luxusné balenie čokolády - Deň otcov

Čiastka
30,95 €
Obchodná objednávka
Dodacia adresa podľa vášho výberu
V darčekovej krabičke + darčeková karta zdarma
Garantovaná 100% kvalita

Špecifikácie darov

Viac informácií o luxusnej darčekovej krabičke od Otca Deň: 
Čokoláda: ručne 
Množstvo bonbónov: +/- 25 
Rozmery: 18,8 x 18,8 x 4,3 cm 
Vytlačiť: plne potlačené, ostré a plnofarebné 
Prispôsobenie: s fotografiou a / alebo textom 
Príchute: od exotických ibištekov až po tradičné pralinky a karamel. 
Buďte si vedomí: niektoré bonbóny obsahujú alkohol 

Viac informácií o gerubskej čokoláde: 
Geruba pracuje výhradne s UTZ certifikovanou vysoko kvalitnou čokoládou z Callebaut, Belcolade a Valrhona. Čokoláda najvyššej kvality, spracovaná s opatrnosťou a pozornosťou v každom štádiu výroby. UTZ-certifikovaná čokoláda pochádza od farmárov, ktorí sú si vedomí životného prostredia a sú odborníkmi, pokiaľ ide o čokoládu, od fazule až po konečný produkt. Čokoláda sa potom spracováva s veľkou starostlivosťou, pozornosťou a zručnosťou.

Urob si svoj otec cítiť extra zvláštne tento Deň otcov s luxusnou potlačené bonbon darčekovej krabičke!

Hľadáte špeciálny dar Otca? Táto luxusná bonbonová darčeková krabička je určite úsmevom na tvári tvojho otca! Darčeková krabička je plná najlahodnejších ručne vyrobených čokoládových bonbónov a môžete pridať svoj vlastný dizajn, aby boli skutočne jedinečné. Pridajte skvelú fotku a meno vášho otca do darčekovej krabice a budete mať dokonalý darček pre Deň otcov! Tiež skvelé pre narodeniny, alebo len preto, že!

Táto luxusná darčeková krabička je potlačená vašim dizajnom a naplnená chutnými bonbónmi. Tieto bonbóny sú ručne vyrobené s fair trade čokoládou certifikovanou UTZ. Vytvorenie osobnej darčekovej krabičky je jednoduché, jednoducho pridajte meno, fotografiu a osobnú správu do jednej zo zábavných návrhov Denníka Otcov! Vaše výtlačky vytlačíme na celý box. Vytvorte teraz svoje prekvapenie!

FAQ

Prispôsobenie a objednanie
Čo je to personalizácia a ako to funguje na webovej stránke?
Svoj darček môžete začať kliknutím na zelené tlačidlo „začať personalizovať“. V našom darčekovom editore môžete darček úplne prispôsobiť podľa svojich predstáv: pridať svoj vlastný obrázok a / alebo text. Ak chcete, môžete sa tiež rozhodnúť pre skvelý dizajn, aby bol váš darček skutočne jedinečný.

Je personalizácia zahrnutá v cene?
Cena uvedená na webovej stránke zahŕňa personalizáciu Vášho daru. Pekné a jasné!

Ako zistím, či má môj obrázok správnu kvalitu?
V darčekovom editore dostanete upozornenie, ak je kvalita obrázku nedostatočná. Máte pochybnosti o kvalite vášho obrázka vopred alebo po tomto oznámení? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Aké formáty môžem odovzdať?
Nahrajete súbory JPG a PNG do nášho editora. Je to príliš technické alebo máte obrázok iného formátu, ktorý by ste chceli použiť? Obráťte sa na náš zákaznícky servis. Sú radi, že vám pomôžu, takže si môžete urobiť darček, ktorý chcete!

Čo ak nie je k dispozícii farba alebo možnosť?
Hľadáte konkrétny darček alebo darček v konkrétnej farbe, ale nie je uvedený na webovej stránke? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Ako môžem pridať kartu k svojmu daru? / Čo presne je karta?
Kliknutím na kartu „Free card“ v našom nákupnom košíku môžete pridať darčekovú kartu do svojho darčeka. Na túto kartu môžete vložiť osobnú správu, takže príjemca bude presne vedieť, komu poďakovať za toto krásne prekvapenie.

Je môj darček zabalený?
V súčasnej dobe nemáme (zatiaľ) mať darčekové balenie služby zabaliť váš darček. Dary dodávame v slávnostnom balení. To znamená, že váš dar je pripravený na doručenie alebo že ho môžete priamo poslať príjemcovi.
Dodacia lehota, možnosti dodania a náklady na doručenie
Môžem si vybrať termín dodania?
Nie je možné zvoliť konkrétny termín dodania.

Aká je dodacia lehota a kedy dostanem darček?
Dodacia lehota sa nachádza na stránke produktu. Môžete veriť, že náš dopravca dodá váš dar v tento deň.

Aké možnosti doručenia môžem vybrať?
Momentálne nie je možné zvoliť si možnosť doručenia. Dar, ktorý chcete objednať, je buď odoslaný ako balík alebo ako doručenie poštovej schránky. Chcete vedieť, na ktorú možnosť spadá vaša objednávka? Obráťte sa na náš zákaznícky servis.

Platba
Ako môžem zaplatiť objednávku?
Ponúkame tieto spôsoby platby: iDeal, Paypal, kreditná karta, faktúra cez Klarna alebo manuálny prevod. V prípade manuálneho prevodu platby, prosím, vezmite do úvahy dodatočný 3 dni na doručenie Vášho daru.

Dar dostal
Čo ak nie je dar úplne v súlade s mojimi záujmami?
Je nám ľúto, že váš dar nie je podľa vašich predstáv. Obráťte sa na náš zákaznícky servis, ktorý Vám rád pomôže nájsť vhodné riešenie.

Je faktúra odoslaná spolu s objednávkou?
S objednávkou nie je odoslaná žiadna faktúra. Faktúru dostanete vždy v potvrdzujúcom e-maile a vždy ju nájdete vo svojom účte MySurprise. To znamená, že môžete mať dar doručený priamo príjemcovi, čo z neho robí skutočné prekvapenie!
Zobraziť viac
Zobraziť menej

Obchodný darček?

Máte záujem o objednanie väčšieho počtu týchto darčekov? Prosím, kontaktujte nás a získajte okamžitú cenovú ponuku. Sme k dispozícii v pracovných dňoch od 8:30 - 17:00

Každý darček s jedinečnou personalizáciou
Jednoduché zadanie hromadných objednávok
Medzinárodné doručenie
Doprava priamo k príjemcovi

Radšej dostávate cenovú ponuku e-mailom?