Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

The best housewarming gifts

Najlepšie kolaudačné darčeky

Ak sa milovaná osoba nedávno presťahovala alebo odchádza na strednú školu alebo univerzitu, budete hľadať zábavný kolaudačný darček, ktorým by ste ju prekvapili.
Ďalej uvádzame naše obľúbené nápady na darčeky!

Kolaudačné darčeky pre študenta

Váš najlepší priateľ odchádza na strednú školu alebo univerzitu a bude sa chcieť cítiť mimo rodičovského domu ako vo svojom súkromnom priestore. Ak si nie ste celkom istí, čo mu vybrať, máme pre vás niekoľko nápadov! Čo tak pekná fľaša šampusu? Darujte im fľašu chutného prosecca alebo šampanského s prispôsobenou etiketou s vašou fotografiou a textom. Alebo darujte darčekovú sadu obsahujúcu gravírované sklenené poháre na šampanské s menom príjemcu. Fantastický darček, a samozrejme, sklenené poháre sa dajú uschovať a znovu použiť.

Študenti často premýšľajú, čo si majú dať na večeru, a možno ešte nie sú skvelí vo varení pre seba. Prečo im nedarovať prispôsobenú kuchársku knihu? Môžete začať zoznamom svojich obľúbených jedál a stále im zostane dostatok priestoru na to, aby si mohli neskôr pridať svoje vlastné recepty!

Ďalším skvelým nápadom na darček je náš obrovský hrnček. Zmestí sa doň dostatok kávy, aby vydržala celý deň, a je možné ho prispôsobiť fotografiou (fotografiami) a/alebo textom podľa vášho výberu, aby ste sa obdarovanej osobe pripomenuli vždy, keď si pripravuje šálku kávy.

Kolaudačné darčeky pre prvý spoločný domov páru

''Kde si nechal svoje kľúče?!' "Viem, že niekde sú ..." Pre priateľov, ktorí sa sťahujú do svojho prvého spoločného bytu, máme zábavnú prispôsobenú poličku na kľúče, ktorá im pomôže a zabráni hľadaniu kľúčov pri každom odchode z domu.

Ďalšími zábavnými nápadmi na darčeky sú darčeky na pekný spoločný večer, napríklad gravírovaný drevený servírovací podnos, ktorý sa môže použiť aj ako doska na krájanie. Pridajte ich mená k jednému z našich zábavných návrhov a darček máte pripravený. Ak chcete darovať viac, pridajte fľašu červeného, bieleho alebo ružového vína s prispôsobenou etiketou na spríjemnenie večera.

Ak ich nový byt vyzerá trochu prázdny, prekvapte ich krásnou fotografiou vytlačenou na plátne, ktorá im doplní dekoráciu.

Darčeky pre úplne prvý chlapský kutloch

Ak jeden z vašich priateľov práve postavil alebo dal dokopy svoj úplne prvý kutloch, oslávte to originálnym darčekom! Darujte mu darčekovú sadu na chutné pivo s fotografiou, menom a/alebo textom podľa vášho výberu, aby ste oslávili jeho nový súkromný priestor. Vďaka holandským, nemeckým a medzinárodným darčekovým sadám na výber, máme niečo pre každého.

Ak je váš kamarát skôr na pizzu, obdarujte ho gravírovanou drevenou doskou na pizzu. Je pekná a veľká a ideálna na to, aby pri pozeraní filmu prežúval na gauči. Môže mať dokonca dvojité využitie a to ako servírovacia doska a doska na krájanie, čo z nej robí praktický a všestranný darček.

Ak je náhodou vo vašej skupine priateľov kráľom grilovania, prekvapte ho prispôsobenou koženou zásterou alebo koženými rukavicami na grilovanie s jeho menom. Grilovanie nikdy nebolo také štýlové!

Kolaudačné darčeky pre domov iba dám

Ak sa vaša priateľka sťahuje do svojho prvého domova, prekvapte ju zábavným prispôsobeným darčekom, ktorý doplní jej dekoráciu. Doplňte jej obľúbený čaj do jednej z našich gravírovaných drevených čajových krabíc, čo je nápad ako pútavo uchovávať čaj. Pre dokonalé dotvorenie vzhľadu môžete pridať aj sadu gravírovaných čajových pohárov. Strávte hodiny popíjaním z krásnych pohárov a rozprávaním o živote! Ak si k šálke čaju dá rada chutnú maškrtu, darujte jej čokolády prispôsobené fotografiami. Možno sa s nimi aj podelí!

Môžete ju dokonca prekvapiť krásnou alumíniovou foto potlačou ako dekoráciou do domácnosti, pripomínajúcej spoločne strávené chvíle.

Kolaudačné darčeky pre celú rodinu

Ak hľadáte zábavný kolaudačný darček pre celú rodinu, máme pre vás aj ten! Prispôsobte zábavnú rodinnú hru fotografiou podľa vášho výberu, na trávenie hodín pri rodinnej zábave. Vďaka dáme, šachu a rodinnej stolovej hre, z ktorých si môžete vybrať, si každý niečo nájde.

Keď sú všetci unavení z večera plného súťažných stolových hier, nie je nič krajšie ako sa schúliť pod peknú, teplú vlnenú deku. Vytvorte zábavnú prispôsobenú verziu pomocou fotografie a/alebo textu podľa vášho výberu, aby ste ich prekvapili.

Nezabudnite použiť podložku, keď si vychutnávate svoju peknú šálku čaju, čo je oveľa zábavnejšie, keď sú podložky prispôsobené zábavnou rodinnou fotografiou! Našim najkrajším kolaudačným darčekom pre rodinu je skvelá prispôsobená tabuľka s číslom domu, so zábavným dizajnom, fotografiou a/alebo ich menami alebo priezviskom.

Ak hľadáte ďalšiu inšpiráciu, pozrite si všetky z našich kolaudačných darčekov!