• Viac ako 2000 personalizovaných darčekov!
  • S vybranou fotkou a textom
  • Medzinárodné doručenie
Rýchle prevedenie!
Doručené priamo na adresu príjemcu
Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom
Rýchle prevedenie!
Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!
Doručené priamo na adresu príjemcu
Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.
Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom
Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.
Všetky darčeky
Čo hovoria naši zákazníci
10.0
Zobraziť všetko 136 recenzie
Simona
na 09-10-21

"Maximálna spokojnosť! Rýchle dodanie, kvalitné prevedenie, krajšie ako na obrázku 🙂 "

10 / 10
Ingrid
na 06-10-21

"Krásna práca nadmieru spokojná 😃 "

10 / 10
Petra
na 06-10-21

"Určite odporúčam, prvý raz som si u vás objednala,našla som vás náhodou na internete a bola som veľmi.."

10 / 10

Obchodné darčeky

Hľadanie daru pre obchodného partnera, klienta alebo kolegu nie je vždy jednoduché. Na stránkach YourSurprise vždy nájdete vhodný darček. Použite fotografiu, text alebo logo na pridanie osobného kontaktu ku všetkým darom. Všetky dary je možné objednať aj vo väčších množstvách. Okrem zasielania obchodných darov partnerom a klientom nemôžete zabudnúť na svoj vlastný tím! Prekvapte recepciu na Národný recepčný deň (2. máj v máji) s čokoládou alebo fľašou vína. Na Deň profesionálnych administrátorov (27. apríl) ukážete svoje uznanie správcovskému tímu. Zaokrúhlili sme niektoré z najlepších obchodných darčekov pre vás.

Prispôsobené hrnčeky

Ak chcete prekvapiť niekoho (alebo tím), ktorí si vychutnávajú šálku čaju alebo kávy, vyberte si osobné hrnčeky ! Šálky môžu byť prispôsobené individuálne alebo môžu byť objednané vo veľkých množstvách v rovnakom dizajne. Pridajte logo spoločnosti, názov oddelenia alebo ho urobte výnimočným a vytvorte hrnček s menami všetkých. Nemusíte vždy čakať na narodeniny alebo špeciálny (medzi) národný deň, aby ste ocenili svoj tím, tento darček je ideálny pre každú príležitosť!

Prispôsobené puzdro na laptop

Niektorí ľudia sú veľmi zaneprázdnení a veľa cestujú za prácou a skočia zo stretnutia na stretnutie. Sú vždy veľmi dobre pripravení a prinášajú silné prejavy a inšpiratívne prezentácie. Bez notebooku by to nebolo možné. Z tohto dôvodu je dôležité, aby váš notebook dobre chránený. S personalizovaným puzdrom na prenosný počítač môžete vytvoriť profesionálny alebo osobný vzhľad. Vytlačte si logo a slogan spoločnosti na rukáv notebooku alebo na obrázok vašej rodiny. Teraz sa nemusíte starať o svoj laptop už môžete sústrediť na to, že úžasné na to, čo robíte!

Darček z whisky

Práve ste pristáli na obrovskú dohodu alebo ste dosiahli impozantný cieľ? To si vyžaduje oslavy! Doprajte svojim hviezdnym kolegom (kolegom) alebo partnerom (partnermi) darček s whisky . Premente tento dar na niečo osobné a navrhnite luxusnú drevenú krabicu s vlastnou fotografiou a textom. Môžete tiež použiť logo spoločnosti alebo slogan. Okrem toho, že tento vynikajúci darček na oslavu vašich úspechov, môže byť tiež použitý, keď je niekto povýšený alebo sa bude tešiť na jeho odchod do dôchodku.