• S vybranou fotkou a textom
  • Viac ako 2000 personalizovaných darčekov!
  • Medzinárodné doručenie
Rýchly obrat!
Doručené priamo na adresu príjemcu
Každý darček prispôsobený fotografiám a / alebo textom
Rýchly obrat!
Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!
Doručené priamo na adresu príjemcu
Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.
Každý darček prispôsobený fotografiám a / alebo textom
Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.
Dar pre neho
Unikátne darčeky pre mužov

Darčeky pre neho

Dobre, v tom sa zhodneme; nájsť skvelý darček pre muža nie je vždy ľahké. Niekedy to vyzerá, že muži buď nedokážu vymyslieť nič, čo by chceli, alebo naopak vymyslia niečo veľké a drahé, napríklad Ferrari. Čo robiť? Našťastie máme veľa skvelých nápadov na darčeky pre veľké aj menšie rozpočty. Nič nepokazíte, keď vytvoríte skutočne originálny osobný dar, ktorý na sto percent ešte nemá!

Darček pre najlepšieho priateľa

Váš najlepší priateľ nie je váš najlepší priateľ pre nič za nič. Je tu vždy pre vás, môžete mu zavolať uprostred noci a vždy vás vypočuje. Takéto priateľstvá sú zriedkavé a nesmierne cenné. Možno by ste mu chceli poďakovať za to, aký je, alebo mu dať originálny darček k narodeninám. Tak prečo nie niečo, čo sa mu bude skutočne páčiť? Nie len nejakú starú pivnú darčekovú súpravu, ale pivnú darčekovú súpravu s jeho menom a/alebo fotografiou? Alebo krásnu drevenú krabičku s nápojom, čo má rad? Na veko môžete pridať fotku, aby bol darček skutočne osobný. Máme na výber z 8 druhov liehovín, takže určite nájdete ten jeho. Má radšej whisky? Objednajte fľašu whisky v potlačenej krabici! Máme aj pekné darčekové sady Peaky Blinders s rumom, ginom alebo whisky a personalizovaným pohárom. Veľa možností na výber!

Dar pre manžela alebo priateľa

Výber darčeka pre priateľa môže byť veľmi ťažký, pretože ho skutočne chcete potešiť. Nemusí to byť až také ťažké, pretože prispôsobenie darčeka fotkou a/alebo textom podľa vášho výberu je jednoduchý, ale pozorný spôsob, ako urobiť darčeky jedinečné.
YourSurprise ponúka veľa krásnych darčekov, ktoré možno prispôsobiť. Čo trebárs pekný hrnček, plátno alebo nástenné hodiny? Ak je váš priateľ maškrtný, bude nadšený zo srdca Milka so svojím menom a fotkou. Ak rád varí alebo griluje, odporúčame koženú zásteru s vyrytým menom. Ak hľadáte darček so sentimentálnym nádychom, zostavte si personalizovaný fotoalbum vašich dobrodružstiev, nech sa môžete tešiť na nové.

Darček pre kamaráta alebo kolegu

Hľadáte nejaké prekvapenie alebo poďakovanie pre kamaráta alebo kolegu? Darček nemusí byť vždy veľký alebo drahý. Pre mnohých ľudí je dôležitá myšlienka. Naše personalizované čokoládové darčeky sú na tento účel perfektné, pretože sa dajú prispôsobiť každej príležitosti. Ak chcete prekvapenie alebo žart pre kolegu, môžete si nechať vytlačiť tričká s osobným textom a/alebo fotkou.

Darček pre otca

Možno chcete poďakovať svojmu otcovi za všetko, čo pre vás robí. Pomohol vám s rekonštrukciou domu? Vozí vás každý deň zo na športové zápasy alebo do školy? Pomáhal vám dlhé hodiny s pracou do školy? Máme veľa zábavných darčekov s dizajnami špeciálne pre otcov!

Typické darčeky pre mužov

Stručne povedané, muži považujú za dobré tieto dary:
– čokoľvek, čo obsahuje pivo
– darček, ktorý obsahuje liehoviny, víno alebo whisky s personalizovanou nálepkou alebo krabicou
– personalizovaná čokoláda s menom a/alebo fotkou
– rytá kožená zástera s menom (ak varí)


Daruj kúsok radosti

Veríme, že dary robia ľudí šťastnými. Nielen tých, ktorí ich dostávajú, ale aj tých, ktorí ich dávajú. Ukážte mu, čo pre vás znamená, alebo mu poďakujte za všetko, čo pre vás robí. Sme si istí, že s krásnym personalizovaným darčekom si môžete vytvoriť spomienku, ktorá vydrží. Daruj kúsok radosti!