• S vybranou fotkou a textom
  • Viac ako 2000 personalizovaných darčekov!
  • Medzinárodné doručenie
Rýchly obrat!
Doručené priamo na adresu príjemcu
Každý darček prispôsobený fotografiám a / alebo textom
Rýchly obrat!
Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!
Doručené priamo na adresu príjemcu
Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.
Každý darček prispôsobený fotografiám a / alebo textom
Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.
Dar pre neho
Unikátne darčeky pre mužov

Darčeky pre muža

Dobre, v tom sa zhodneme; nájsť skvelý darček pre muža nie je vždy ľahké. Niekedy to vyzerá tak, že muži buď nedokážu vymyslieť nič, čo by chceli, alebo, naopak, vymyslia niečo veľké a drahé, napríklad Ferrari. Čo robiť? Našťastie máme veľa skvelých nápadov na darčeky pre veľké aj menšie rozpočty. Nič nepokazíš, keď vytvoríš skutočne originálny personalizovaný darček, ktorý na sto percent ešte nemá!

Darček pre najlepšieho priateľa

Tvoj najlepší priateľ nie je práve Tvoj najlepší priateľ pre nič za nič. Je tu vždy pre Teba, môžeš mu zavolať uprostred noci a vždy Ťa vypočuje. Takéto priateľstvá sú zriedkavé a nesmierne cenné. Možno by si mu chcel/a poďakovať za to, aký je, alebo mu dať originálny darček k narodeninám. Tak prečo nie niečo, čo sa mu bude skutočne páčiť? Nie len nejakú typickú pivnú darčekovú súpravu, ale pivnú darčekovú súpravu s jeho menom a/alebo fotografiou? Alebo krásnu drevenú krabičku s nápojom, čo má rád? Na veko môžeš pridať fotku, aby bol darček skutočne osobný. Máme na výber z 8 druhov liehovín, takže určite nájdeš tú jeho. Má radšej whisky? Objednaj mu fľašu whisky v potlačenej krabici! Máme aj pekné darčekové sady Peaky Blinders s rumom, ginom alebo whisky a personalizovaným pohárom. Na výber máš veľa možností!

Dar pre manžela alebo priateľa

Výber vhodného darčeka pre priateľa môže byť veľmi ťažký, pretože ho skutočne chceš potešiť niečím výnimočným. Nemusí to byť až také ťažké, pretože prispôsobenie darčeka fotkou a/alebo textom podľa vlastného výberu je jednoduchý, ale skvelý spôsob, ako vytvoriť jedinečný darček.
YourSurprise ponúka veľa krásnych darčekov, ktoré možno prispôsobiť. Čo trebárs pekný hrnček, obraz alebo nástenné hodiny? Ak je Tvoj priateľ maškrtný, bude nadšený zo čokoládového srdca Milka so svojím menom a fotkou. Ak rád varí alebo griluje, odporúčame koženú zásteru s vyrytým menom. Ak hľadáš darček so sentimentálnym nádychom, vytvor personalizovaný fotoalbum vašich dobrodružstiev, nech sa môžete tešiť na nové.

Darček pre kamaráta alebo kolegu

Hľadáš nejaké prekvapenie alebo poďakovanie pre kamaráta alebo kolegu? Darček nemusí byť vždy veľký alebo drahý. Pre mnohých ľudí je dôležitá myšlienka. Naše personalizované čokoládové darčeky sú na tento účel perfektné, pretože sa dajú prispôsobiť každej príležitosti. Ak hľadáš milé prekvapenie alebo žart pre kolegu, môžeš si nechať vytlačiť tričko s osobným textom a/alebo fotkou.

Darček pre otca

Možno chceš poďakovať svojmu otcovi za všetko, čo pre Teba robí. Pomohol Ti s rekonštrukciou domu? Vozí Ťa každý deň na športové zápasy alebo do/zo školy? Pomáhal Ti dlhé hodiny s prácou do školy? Ponúkame veľa zábavných darčekov s dizajnami špeciálne pre otcov!

Typické darčeky pre muža

Stručne povedané, muži považujú za dobré darčeky práve tieto:
– čokoľvek, čo obsahuje pivo
– darček, ktorý obsahuje liehoviny, víno alebo whisky s personalizovanou nálepkou alebo krabicou
– personalizovaná čokoláda s menom a/alebo fotkou
– rytá kožená zástera s menom (ak varí)


Daruj kúsok radosti

Veríme, že dary robia ľudí šťastnými. Nielen tých, ktorí ich dostávajú, ale aj tých, ktorí ich dávajú. Ukáž mu, čo pre Teba znamená, alebo mu poďakuj za všetko, čo pre Teba robí. Sme si istí, že s krásnym personalizovaným darčekom môžeš vytvoriť spomienku, ktorá vydrží ešte dlho. Daruj kúsok radosti!