Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

slávenie Vianoc so svojimi blízkymi

Oslávte Vianoce s tými, ktorých máte radi

Minuloročné Vianoce boli trochu iné ako obvykle. Vianoce sme oslavovali doma, väčšinou sami alebo s vlastnými rodinami a boli sme nútení stráviť tieto krásne dni oddelene od svojich najbližších. Tieto Vianoce budú opäť iné. Môžeme trochu viac popustiť uzdu a opäť sa stretnúť so svojimi najbližšími. Tento rok môžeme Vianoce opäť osláviť spoločne.


Spätný pohľad na uplynulý rok

Keď sa obzriete späť na minulý rok, ktorá spomienka sa vám vybaví? Nie je zvláštne, že napriek všetkému môžeme byť opäť spolu a oslavovať sviatky spoločne? Spomienky na minulý rok sú o čosi zvláštnejšie ako roky predtým, ale to neznamená, že sú sú o niečo menej špeciálne. Možno ste prvýkrát po dlhej dobe strávili popoludnie so starými rodičmi alebo ste znova navštívili múzeum. Aké boli vaše obľúbené momenty?

Urobte tieto Vianoce nezabudnuteľnými

Nie je to úžasné, že môžeme tento rok opäť spoločne osláviť Vianoce?
Jedálenský stôl je krásne prestretý, vybrali ste tie najlepšie darčeky pre svoju rodinu a tešíte sa na ich reakciu. Ako však môžete urobiť tieto Vianoce skutočne nezabudnuteľnými? Ozvláštnite tento rok Vianoce tým, že vyberiete perfektný darček pre každého zo svojich blízkych. Ešte viac upevnite vzájomné putá a zamyslite sa nad tým, čo pre vás znamenajú. Môžete to urobiť prispôsobenými darčekmi, alebo to posunúť ešte o krok ďalej!


Ozdobte svoj vianočný stromček svojimi obľúbenými momentmi z minulého roka

Minulý rok sme dali rodinám, ktoré nemohli stráviť Vianoce so svojou rodinou a priateľmi, tip, aby ich fotky zavesili na stromček. Prečo tento rok neobzvláštniť vianočný stromček pozitívnymi spomienkami na minulý rok? Vytvorte girlandy z najkrajších chvíľ alebo z nich urobte jedinečné ozdoby. Pozrite sa na nášho sprievodcu fotodarčekmi pre inšpiráciu.


Vytvorte pre svojich blízkych adventné kalendáre

Adventné kalendáre sú obľúbenou spomienkou na detstvo pre väčšinu ľudí, či už ste boli dostatočne trpezliví na to, aby ste počkali, alebo ste tajne jedli niekoľko denných čokoládiek naraz! Tento rok vytvorte prispôsobený adventný kalendár pre svojich blízkych, súrodencov, starých rodičov, priateľov, rodičov a/alebo deti a vytvorte im úsmev na tvári! Pozrite sa na náš blog s adventným kalendárom pre inšpiráciu a nápady!


Hľadáte inšpiráciu?

Nájdenie správneho darčeka môže byť náročné, preto máme pre vás pár dobrých tipov na darčeky, ktoré vám dokonale uľahčia hľadanie toho správneho. Prejdite nadol a pozrite sa na náhľad nášho sprievodcu vianočnými darčekmi.
Oslávte tento rok Vianoce s ľuďmi, ktorých máte radi, pripite si, oslávte to, že ste opäť spolu! Ukážte im, ako veľa pre vás tieto Vianoce znamenajú, ručne vyrobeným, personalizovaným darčekom s fotografiami, menami, textom, správou alebo návrhom podľa vášho výberu.


Pozrite sa na nášho sprievodcu vianočnými darčekmi pre väčšiu inšpiráciu.