Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

personalised Christmas gift guide

Darujte tieto Vianoce najlepšie osobné darčeky

Vianoce sú ideálnou príležitosťou na to najlepšie, pokiaľ ide o darčeky. Rozmýšľali ste nad tým, ako tento rok prekvapíte rodinu a priateľov? Aký darček darujete svojim starým rodičom? Budete potrebovať personalizované darčeky, ktoré by vaše deti mohli komukoľvek dať? Inšpiráciu nájdete v našom sprievodcovi vianočnými darčekmi!


Darujte svojej rodine perfektný darček do ich domácnosti

S krásnym personalizovaným darčekom do domácnosti, ktorý dodá osobný nádych a štýl, nič nepokazíte. Ak vaši blízki radi stavajú stromček ako sa najskôr dá, čo tak ich prekvapiť vlastnými personalizovanými vianočnými ozdobami? Vďaka fotografii a/alebo textu podľa vášho výberu bude stromček unikátny a dokonca ich môžete poslať priamo na vami zvolenú adresu. Ak príjemca, ktorého máte na mysli, rád trávi čas v kuchyni, prekvapte ho vlastnou personalizovanou zásterou s menom alebo textom podľa vášho výberu. Ak trávite večer spolu a v ponuke máte pizzu, vyberte si prispôsobenú gravírovanú drevenú dosku na pizzu s jedným z našich zábavných dizajnov spolu s vašim menom alebo textom, ktorý si vyberiete. Hľadáte praktický darček? Siahnite po našom jedinečnom personalizovanom mydle na ruky! Obdarovanému sa vám pripomenie okamih, kedy dostal svoj darček, vždy, keď si umyje ruky.
Prekvapte svoje deti zábavnými, vzdelávacími darčekmi

Nákup darčekov pre deti nemusí byť náročný. Spoločné vytvorenie zoznamu želaní je skvelý spôsob, ako zistiť, čo by chceli na narodeniny alebo Vianoce. Možno tento rok môžete pri ich darčekoch spojiť zábavu so vzdelávaním! Spoločné čítanie knihy je skvelou príležitosťou pomôcť im naučiť sa čítať, rozprávať príbehy a povzbudiť ich, aby používali predstavivosť. Ešte lepšie je, ak je v knihe uvedené meno dieťaťa! Večerné čítanie na vlastnej detskej stoličke znie rozhodne zábavne. Ak váš malý začína pomaličky chodiť, rovnovážny bicykel mu môže umožniť nájsť rovnováhu a je to skvelá zábava. Ak náhodu spadná, povzbuďte ich chutnými dobrotami!
Poďakujte svojim starým rodičom, učiteľovi a ďalším blízkym za skvelý rok

Poďakovať niekomu za to, že tu bol pre vás, je vždy dobrý nápad. Možno budete chcieť poďakovať svojim rodičom za to, že boli pre vášho drobca takými úžasnými starými rodičmi, alebo starým rodičom, že sa o vás v ťažkých chvíľach starajú, alebo môžete byť len radi, že s nimi môžete tráviť čas. Ak áno, prekvapte ich špeciálnym darčekom, akým je napríklad drevené srdiečko, ktoré im ukáže, ako ich máte radi, alebo personalizovaný fotoalbum plný šťastných chvíľ strávených spoločne.
Viete, koho ešte môžete tento rok prekvapiť vianočným darčekom? Učiteľov vášho drobca. Urobili všetko, čo bolo v ich silách, prišli s novými, zábavnými a vzdelávacími nápadmi, ktoré zabavili deti v ťažkých časoch, a to si zaslúži uznanie. Skvelým nápadom sú napríklad fotografie, pretože si môžete nechať vytlačiť sadu 12 alebo 24 fotografií ako sladkú spomienku na túto konkrétnu triedu. Nič sa nedá pokaziť chutnou pochúťkou!
Prekvapte výnimočného človeka krásnym darčekom

Jednou z najlepších vecí na svete je prekvapiť osobu, ktorú máte najradšej, a Vianoce sú na to ideálnou príležitosťou. Vtipný darček, ako napríklad prispôsobený hrnček Magic, je skvelá voľba! Ak hľadáte niečo roztomilejšie, choďte po personalizovanom plyšovom medvedíkovi, s ktorým sa bude maznať, keď budete preč. Kožený prívesok na kľúče je jemný, ale úžasný darček, pretože vám ho bude pripomínať zakaždým, keď vezmú kľúče do ruky. Ak hľadáte niečo lahodné, stavte na čokoládovú tyčinku XXL Côte d’Or. Môžu sa s vami dokonca podeliť!

Dúfame, že vás náš blog inšpiroval k tomu, aby ste tieto Vianoce prekvapili svojich blízkych dokonalým darčekom. Ak potrebujete viac inšpirácie, navštívte náš blog alebo stránky s momentkami. Pre každého je niečo špeciálne!