Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Kerstcadeautjes onder de €20

Vianoce strávené v pohodlí domova? Tu nájdeš naše tipy, ako si ich spríjemniť!

Sviatky sa blížia a tá pravá vianočná horúčka je už opäť tu! Aj napriek tomu sa prichádzajúce sviatky budú pravdepodobne líšiť od bežných. To neznamená, že Ti budú chýbať strýkove vtipné príbehy, vianočná zábava a darčeky! Stretnutie tvárov v tvár so všetkými priateľmi a rodinou sa tento rok možno neuskutoční, ale to neznamená, že Vianoce budú bez ich prítomnosti. Preto sme si pripravili tipy, ako tráviť vianočné sviatky spolu, hoci aj na diaľku.

Tak ako nato? goede omscchrijving van de foto geven

Tip 1: Pošli vianočnú pohľadnicu

Vráť sa k tradíciám a pošli vianočnú pohľadnicu. Tento rok ale špeciálnu - personalizovanú s fotkou a textom. Navrhni si jedinečnú drevenú pohľadnicu - stačí si vybrať pekný dizajn s fotkou a milým želaním a hotovo! Milovníkom sladkostí môžeš poslať vianočnú pohľadnicu z čokolády. Áno, počuješ dobre! Personalizovaná fotkou a textom je fakt na zjedenie! 

Navrhni si drevenú vianočnú pohľadnicu>>>
goede omschrijving van de foto geven

Tip 2: Zorganizuj digitálnu vianočnú večeru

Nemôžete sa žiaľ osobne stretnúť? Naplánuj si s priateľmi a rodinov videohovor, počas ktorého si spolu vychutnáte vianočnú večeru! Ale chcete spolu telefonovať už počas prípravy vianočnej večere? O to viac zábavy to bude! Všetko je hotové a stôl je prestretý? Polož si obrazovku telefónu na stôl, tak isto, ako keby ste tam všetci boli spolu! Dobrú chuť. 


goede omscchrijving van de foto geven

Tip 3: Pozrite si ten istý vianočný film

Na netflixe je v dnešnej dobe plno skvelých vianočných filmov. Na Netflixe si môžete zorganizovať filmový večer jednoduchou synchronizáciou sledovaného filmu. Urobte si horúcu čokoládu alebo dobrý punč, prikryte sa dekou a zábava môže začať. Synchronizácia filmov na netflixe má tiež fukciu chatu - týmto spôsobom vtipné komentáre počas filmu nebudú chýbať. 

Vlastná deka>>>
goede omschrijving van de foto geven

Tip 4: Zahrajte sa na anjelikov

Nie je nič zábavnejšie ako prekvapiť rodinu a priateľov osobným darčekom. Napokon, tradície sú tu na to, aby sa zachovali. Zahrajte sa na anjelikov. Objednajte si milé darčeky, zabaľte ich do osobného darčekového balenia a postavte ich pred dvere svojich priateľov a rodiny. Stačí zazvoniť a urobiť pár krokov späť a hneď uvidíte, aká je reakcia na darček. Ak členovia rodiny alebo priatelia žijú v zahraničí, tiež je to možné! Pošlite darček na ich adresu a keď dorazí balík, zavolajte im na Skype alebo Whatsapp. Chcete, aby to bolo ešte zaujímavejšie? Vylosujte si mená a prekvapujte sa všetci navzájom. 

Vytvor si personalizovaný baliaci papier na darčeky>>>
goede omscchrijving van de foto geven

Tip 5: Ozdobte si vianočný stromček

Aj keď si tieto Vianoce nemôžete pozvať rodinu a priateľov priamo domov, to neznamená, že tam nemôžu byť. Navrhnite si jedinečné vianočné ozdoby s fotkami členov rodiny a priateľov a zaveste ich na svoj vianočný stromček. Alebo obdarujte rodinu vianočnými ozdobami so spoločnými fotkami! Ak je vianočný stromček už plný ozdôb, môžeš zvoli fotky. Nevyzerá to útulne?

Navrhni si teraz svoje osobné vianočné ozdoby alebo palaroidové fotky>>>

Tip 6: Zahrajte si hry!

Počas Vianoc určite nemôžu chýbať aj spoločenské hry. Stiahnite si mobilnú verziu obľúbených hier a o zábavu máte postarané. Pozvite priateľov alebo členov rodiny a zorganizujte herný večer. Tak kto vyhrá?

Možno to nebudú Vianoce, v ktoré ste tento rok dúfali. Dúfajme však, že budú príjemné a pokojné. Kreativite sa medze nekladú. Aj tieto Vianoce prajeme veľa radosti a spokojnosti!