Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Čo hovoria naši zákazníci

Quote icon

Všetko bolo super

Natália na 23-07-22

10 / 10
Quote icon

Vsetko bolo v poriadku, darcek sa pacil

Natália na 18-07-22

10 / 10
Quote icon

.

Viera na 18-07-22

10 / 10
10.0

190 recenzie

Zobraziť všetko

Osobné a originálne valentínske darčeky

Iste dobre viete, že Valentín je všeobecne uznávaný ako Valentín , ale povedzme vám príbeh ... Začalo to pohanskými mýtmi o Lupercusovi, bohu plodnosti. Svätý Valentín bol taliansky biskup, ktorý oženil kresťa s pohanom.
Pár uzavrel manželstvo proti všetkým predpokladom, z pravej a úprimnej lásky, a ich manželstvo bolo vyhlásené za nezákonné. Výsledkom bolo, že Svätý Valentín bol odsúdený na smrť. To z neho urobilo mučeníka a stalo sa známym ako ochranca zamilovaných.
Existuje mnoho verzií tohto príbehu, ale najdôležitejšie pre nás je ozvláštniť tento úžasný deň vytvorením dokonalého darčeku na Valentína.

3 nezabudnuteľné spôsoby, ako stráviť sviatok zamilovaných

1) Zorganizujte romantickú večeru
Veríme, že vynikajúca večera pripravená s veľkou starostlivosťou a pozornosťou urobí úžasný dojem. Vytvorte tú pravú atmosféru opatrným nastavením tabuľky s dôrazom na detaily, ako sú personalizované sviečky alebo personalizované poháre s menami a dátumami. Nastavia nielen tón večere, ale budú aj krásnymi suvenírmi z tohto nádherného večera. Nezabudnite na to najlepšie šampanské ako prípitok na svoju lásku.


2) Spomíname na lásku
Hlavným cieľom je samozrejme zdieľať svoju lásku každý deň v roku, ale chvíľku v tento špeciálny deň, keď sa pozriete späť na všetky šťastné spoločné chvíle, sa dotknete a potešíte každého. Vami navrhnutá fotokniha Často zabúdame na to, ako rýchlo plynie čas, a najlepším príkladom sú spoločné fotografie spred niekoľkých rokov, na ktoré ste už dávno zabudli. Personalizované puzzle s fotkami sú skvelým príkladom, ako zábavným spôsobom pospomínať.

3) Pohľad do budúcnosti
Ukážte svojej polovičke, že si bez nej po svojom boku neviete predstaviť svoj život. Popremýšľajte, koľko toho máte spoločného a zamyslite sa nad vecami, ktoré radi robíte spolu. Ak cestujete, môžete mu navrhnúť kufor s ľubovoľnou fotografiou, ktorú urobí pri nasledujúcej ceste. Nemôžete byť spolu tak často, ako by ste chceli? Personalizovaná sada obliečok na vankúše bude skvelým dôkazom toho, že chcete, aby bola pri vás každú noc! Hľadáte klasickejší darček? Prekvapte svojho Valentína príveskom s gravírovaním alebo náramkom na meno.


Nechajte sa unášať svojou fantáziou a do svojho vzťahu vneste trochu šialenstva tým, že navrhnete darček podľa svojej lásky. Nenechajte sa obmedzovať tým, čo je k dispozícii na pultoch obchodov, pretože to je váš záväzok k vytvoreniu dokonalého dizajnu, ktorý dáva každému daru osobný rozmer. Romantické, bláznivé alebo možno zábavné - každý vzťah je iný, preto vám dávame úplnú slobodu pri vytváraní dokonalého valentínskeho darčeka, ktorý bude po vašej ceste hovoriť „Milujem ťa“.


Valentínsky darček pre ňu

Náš sortiment obsahuje veľa darčekov na Valentína, ktoré sú ideálne pre ženu, ktorá sa jej určite bude páčiť. Ale možno by sme tento rok mali urobiť ešte „niečo“, vďaka čomu jej budú chýbať slová s radosťou?
V zhone každodenného života často zabúdame na to, čo je pre nás skutočne dôležité. Až keď si uvedomíme, čo chýba, sami prídeme k určitému zamysleniu - koľko dávame sami od seba? Niekedy stačí malé gesto alebo dobré slovo, aby sme vám zlepšili deň a znovu cítili tieto „motýle v bruchu“. Bohužiaľ, nie vždy sa dokážeme na chvíľu zastaviť a dať si šancu porozumieť tomu druhému, a naše pocity sa nedajú prejaviť slovami ani činmi.

Napíš niekoľko úprimných slov od seba. Nemusí to byť skutočný milostný list, ale pár riadkov od srdca, aby ste odhalili svoje pocity. Potrebujete inšpiráciu? Pustite si obľúbenú romantickú pieseň alebo si prečítajte úryvok z knihy, ktorá sa vás kedysi dotkla. Často, bez toho, aby sme si to uvedomovali, sú diela našich obľúbených umelcov tak blízke nám, pretože v nich vidíme časť seba. Teraz bude pre vás oveľa jednoduchšie napísať pár slov na darčekovú kartu alebo ako darček.

Trápi vás večná otázka - aký darček pre ňu zvoliť? Venujte chvíľu premýšľaniu o tom, aké záujmy má, čo ju teší alebo čo jej chýba. Koniec koncov, poznáte to ako nikto iný a naozaj máte odpoveď na jazyku.

Nezabudnite, že veľmi dôležitý je aj okamih, keď obdarujete svoju milovanú osobu. Predstieranie, že zabudnete skutočne urobiť väčšie prekvapenie, už dávno vyšlo z módy (a viac žien rozplakalo ako potešilo), takže si premyslite, ktorá časť dňa bude pre ňu najlepšia. Starostlivo naplánovaný okamih obdarovania môže navyše pozitívne ovplyvniť jej reakciu.

Valentínsky darček pre neho

Existuje veľa spôsobov, ako rozmaznať svojho milovaného muža darčekom, ako je parfém, kravata alebo doplnkami, ako je peňaženka. Každý z týchto výrobkov mu určite pristane, ale prečo tento rok neurobiť o niečo viac a neurobiť z darčeka po nádhernom spoločnom dni skutočnú čerešničku na torte?


Dobré ráno, milujem Ťa! . Začiatok tohto špeciálneho dňa skutočne kráľovskými raňajkami, ktoré sa podávajú priamo do postele na prispôsobenom podnose, vám oboch prinesie romantickú náladu na celý deň. A to je len začiatok dovolenky zaľúbencov!


Romantická správa zanechaná doma na nenápadnom mieste alebo vložená do obeda vám ho pripomenie a určite zlepší náladu. Teraz sa určite bude tešiť, až sa na vás opäť stretne!


Urobte si prípitok na svoju skutočnú a úprimnú lásku s lahodným šampanským v tých najkrajších, gravírovaných pohároch s vašimi menami. Trochu bubliniek zdvihne náladu a osobná čokoláda s fotografiou ešte viac dochutí.


Ak, bohužiaľ, v tento výnimočný deň nevidíte svoju milovanú osobu a máte k dispozícii iba večer, čo tak znova si naplánovať prvé rande? Zorganizovať to nie je také ťažké, ako si myslíte, a bude to veľmi osobná skúsenosť cestovať v čase do toho zvláštneho okamihu, keď ste sa do seba zamilovali.


5 najlepších valentínskych darčekov

Ďalej nájdete zoznam spoľahlivých a nadčasových valentínskych darčekov, ktoré potešia každého:

1) Romantická večera so šampanským.

2) Čokolády a červené ruže.

3) Personalizovaný plyšový medveď s vašou fotografiou.

4) Fotokniha s vašimi najkrajšími spomienkami

5) Gravírované šperky s fotografiou alebo menom.

Ako vytvoriť skutočne osobný darček na Valentína

Pridajte prvok prekvapenia! Romantická karta na Valentína vytlačená priamo na čokoládovej tyčinke alebo osobná spoveď v 1000 dielikoch puzzle môže byť výstrel na 10! Takto sa obyčajný darček zmení na darček od srdca. Chcete zmeniť okamih obdarovania milovaného človeka na skvelú zábavu? Vytvorte mapu, ktorá po jej rozlúštení povedie k pokladu!


Valentín pre jednotlivcov

Valentín je čistou formou oslavy lásky. Časy, keď boli určené len pre zamilovaných, sú už dávno preč! Stojí za to prejaviť určitú náklonnosť všetkým, ktorých milujeme, či už partnerovi, matke alebo najlepšej priateľke. Prečo nedarovať svoje BFF vtipnými ponožkami s vlastnou potlačou alebo fľašou lahodného vína svojou spoločnou fotografiou, aby si si pripísal na večnosť trvajúce tvoje priateľstvo!

Ďalšie tipy na darčeky na Valentína

Ak hľadáš viac inšpirácie na nezabudnuteľného Valentína, prečítaj si nás blogy:

* Ako prekvapiť svojho Valentína
* Ako osláviť svojho úplne prvého Valentína
* Ako povedať Milujem ťa: naše originálne tipy