Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Personalizovaná sada vína - Oude Kaap
Personalizovaná sada vína - Oude Kaap
Personalizovaná sada vína - Oude Kaap
Personalizovaná sada vína - Oude Kaap
Personalizovaná sada vína - Oude Kaap
Personalizovaná sada vína - Oude Kaap
Personalizovaná sada vína - Oude Kaap
Personalizovaná sada vína - Oude Kaap
Personalizovaná sada vína - Oude Kaap
Personalizovaná sada vína - Oude KaapPersonalizovaná sada vína - Oude KaapPersonalizovaná sada vína - Oude KaapPersonalizovaná sada vína - Oude KaapPersonalizovaná sada vína - Oude KaapPersonalizovaná sada vína - Oude KaapPersonalizovaná sada vína - Oude KaapPersonalizovaná sada vína - Oude KaapPersonalizovaná sada vína - Oude Kaap

Personalizovaná sada vína - Oude Kaap

Prehlasujem, že mám aspoň 18 rokov a legálne môžem kúpiť alkohol, môj dátum narodenia je: dd-mm-rrrr (povinný)

Druh vína
Prispôsobenie
29,95 €
Obchodná objednávka
Lesklý štítok s fotografiou a dizajnom
Najlepšie vína, vybrané práve pre vás
Ideálny darček pre každého milovníka vína
Doprajte svoj darček luxusnej drevenej vinárni

Špecifikácie darov


Vína z Oude Kaap nachádzajú svoj pôvod v prekrásnom údolí Franschhoek, kde strmé pohoria Drakestein hrajú dôležitú úlohu pri výrobe kvalitných vín už od roku 1693. Určovanie, vytrvalosť, vášeň a inovácia tiež formovali výrobu vína na panstve dedičstvo naďalej rešpektuje nová generácia výrobcov vína.
Keďže podstatou dobrého vína je ovocie, vinári Oude Kaap používajú len to najlepšie ovocie z regiónu. Aby sme určili, ktoré hrozno sa má vybrať pre vína Oude Kaap, vinári z tejto oblasti udržiavajú intenzívny kontakt s pestovateľmi a využívajú veľmi prísny výberový proces.

O Oude Kaap červené:
Toto mladé a ovocné víno je už roky populárne vďaka svojej ovocnej a jednoduchej chuti. Toto je víno, ktoré môže ktokoľvek oceniť. Čerešne červené ovocie hrozna Cinsaut, Ruby Cabernet a Merlot naozaj vyniká. Malé pridanie Cabernet Sauvignon dáva tomuto vínu viac chrbtice.

O Oude Kaap biele:
Toto biele víno sa vyrába hlavne z hrozna Chenin Blanc a Colombar, doplnené 15% Sauvignon Blanc. Krásne a ovocné víno s krásnou kyticou. Má bohatú a osviežujúcu chuť.

Perfektné každodenné vína sprevádzajúce váš obed alebo ľahké jedlo.

Prekvapte niekoho s krásnym výberom vín oude kaap s osobným označením!

Prekvapte svojich najlepších priateľov, partnerov, rodičov, kolegov alebo (obchodné) vzťahy s dvoma lahodnými fľašami vína v krásnom drevenom kufri.

Vytvorte si jedinečný štítok s vlastnou fotografiou, textom alebo logom! Navrhovanie osobného štítku je rýchle a jednoduché pomocou nášho špeciálneho editora fotografií. Môžete tiež pridať bezplatnú darčekovú kartu s vlastným osobným textom. Naše dodávky sú rýchle a spoľahlivé.

Víno si môžete objednať s osobným fotografickým štítkom alebo bez neho. Objavte potešenie a kvalitu našich rôznych vín, bez toho, aby ste museli kupovať celý box. Skutočne niekoho prekvapte tým, že mu dáte vynikajúci výber vína!

Viac informácií o vínach:

FAQ

Prispôsobenie a objednanie
Čo je to personalizácia a ako to funguje na webovej stránke?
Svoj darček môžete začať kliknutím na zelené tlačidlo „začať personalizovať“. V našom darčekovom editore môžete darček úplne prispôsobiť podľa svojich predstáv: pridať svoj vlastný obrázok a / alebo text. Ak chcete, môžete sa tiež rozhodnúť pre skvelý dizajn, aby bol váš darček skutočne jedinečný.

Je personalizácia zahrnutá v cene?
Cena uvedená na webovej stránke zahŕňa personalizáciu Vášho daru. Pekné a jasné!

Ako zistím, či má môj obrázok správnu kvalitu?
V darčekovom editore dostanete upozornenie, ak je kvalita obrázku nedostatočná. Máte pochybnosti o kvalite vášho obrázka vopred alebo po tomto oznámení? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Aké formáty môžem odovzdať?
Nahrajete súbory JPG a PNG do nášho editora. Je to príliš technické alebo máte obrázok iného formátu, ktorý by ste chceli použiť? Obráťte sa na náš zákaznícky servis. Sú radi, že vám pomôžu, takže si môžete urobiť darček, ktorý chcete!

Čo ak nie je k dispozícii farba alebo možnosť?
Hľadáte konkrétny darček alebo darček v konkrétnej farbe, ale nie je uvedený na webovej stránke? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Ako môžem pridať kartu k svojmu daru? / Čo presne je karta?
Kliknutím na kartu „Free card“ v našom nákupnom košíku môžete pridať darčekovú kartu do svojho darčeka. Na túto kartu môžete vložiť osobnú správu, takže príjemca bude presne vedieť, komu poďakovať za toto krásne prekvapenie.

Je môj darček zabalený?
V súčasnej dobe nemáme (zatiaľ) mať darčekové balenie služby zabaliť váš darček. Dary dodávame v slávnostnom balení. To znamená, že váš dar je pripravený na doručenie alebo že ho môžete priamo poslať príjemcovi.
Dodacia lehota, možnosti dodania a náklady na doručenie
Môžem si vybrať termín dodania?
Nie je možné zvoliť konkrétny termín dodania.

Aká je dodacia lehota a kedy dostanem darček?
Dodacia lehota sa nachádza na stránke produktu. Môžete veriť, že náš dopravca dodá váš dar v tento deň.

Aké možnosti doručenia môžem vybrať?
Momentálne nie je možné zvoliť si možnosť doručenia. Dar, ktorý chcete objednať, je buď odoslaný ako balík alebo ako doručenie poštovej schránky. Chcete vedieť, na ktorú možnosť spadá vaša objednávka? Obráťte sa na náš zákaznícky servis.

Platba
Ako môžem zaplatiť objednávku?
Ponúkame tieto spôsoby platby: iDeal, Paypal, kreditná karta, faktúra cez Klarna alebo manuálny prevod. V prípade manuálneho prevodu platby, prosím, vezmite do úvahy dodatočný 3 dni na doručenie Vášho daru.

Dar dostal
Čo ak nie je dar úplne v súlade s mojimi záujmami?
Je nám ľúto, že váš dar nie je podľa vašich predstáv. Obráťte sa na náš zákaznícky servis, ktorý Vám rád pomôže nájsť vhodné riešenie.

Je faktúra odoslaná spolu s objednávkou?
S objednávkou nie je odoslaná žiadna faktúra. Faktúru dostanete vždy v potvrdzujúcom e-maile a vždy ju nájdete vo svojom účte MySurprise. To znamená, že môžete mať dar doručený priamo príjemcovi, čo z neho robí skutočné prekvapenie!
Zobraziť viac
Zobraziť menej

Obchodný darček?

Máte záujem o objednanie väčšieho počtu týchto darčekov? Prosím, kontaktujte nás a získajte okamžitú cenovú ponuku. Sme k dispozícii v pracovných dňoch od 8:30 - 17:00

Každý darček s jedinečnou personalizáciou
Jednoduché zadanie hromadných objednávok
Medzinárodné doručenie
Doprava priamo k príjemcovi

Radšej dostávate cenovú ponuku e-mailom?