Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Belvy
Belvy
Belvy
Belvy
Belvy
Belvy
Belvy
Belvy
Belvy
BelvyBelvyBelvyBelvyBelvyBelvyBelvyBelvyBelvy

Belvy

Prehlasujem, že mám aspoň 18 rokov a legálne môžem kúpiť alkohol, môj dátum narodenia je: dd-mm-rrrr (povinný)

Druh vína
Prispôsobenie
37,95 €
Obchodná objednávka
Váš dizajn v farebnej tlači v kvalite HD fotografií
Najviac chutné vína, vybrané pre vás
Luxusná hrudník z borovicového dreva s posuvným vekom
Najkrajšie vzory na kvalitnej sololitu

Špecifikácie darov

Viac informácií o prípade luxusného vína:
Prispôsobenie: s fotografiou, menom, logom alebo kolážou
Umiestnenie prispôsobenia: na drevenom veku veka
Tlač: ostrá farebná tlač
Drevené puzdro rozmery: 36,5 x 30,2 x 11 cm
Drevený kryt veka: 35,6 x 28,4, x 0,3 cm
Drevené puzdro je vyrobené z FSC certifikovaného dreva.

Viac informácií o vínach:
Značka: Belvy
Obsah: 750 ml
Krajina pôvodu: Francúzsko
Belvy red:
Druh hrozna: grenache, merlot a cabernet
Charakter: Belvy červená má ovocnú, jemnú chuť s vôňou červeného ovocia a nádychom korenia. Dobre sa páruje s mäsovými jedlami a syrom a tiež robí výborný aperitív.

Belvy biela:
Druh hrozna: grenache, sauvignon a chardonnay
Charakter: Belvy biela má sviežu, jemnú chuť. Ovocná, s vôňou bieleho kvetu. Lahodné ako aperitív. Dobre sa páruje so šalátmi, rybami a mäkkýšmi

Belvy rosé:
Druh hrozna: grenache, cinsault a syrah
Charakter: Belvy rosé má krásnu sviežu, ovocnú chuť s vôňou červeného ovocia. Lahodný aperitív. Dobre sa páruje s ľahkými jedlami a šalátmi.

Kto vás prekvapí darčekovou súpravou z červenej, bielej a ružovej vína Belvy?

Je tvoj otec skutočným znalcom vína? Alebo by ste chceli prekvapiť svojho priateľa osobným darčekom? Potom je tento darček z červenej, bielej a ružovej vína Belvy v drevenej krabičke dokonalý! Môžete si ho prispôsobiť svojou obľúbenou fotografiou, logom, menom alebo iným textom. Skvelý darček k narodeninám, ako obchodný darček, poďakovanie alebo za výročie. Samozrejme, môžete sa tiež liečiť!

Tieto chutné fľaše vína Belvy sa pridávajú do luxusného dreveného puzdra, ktoré je prispôsobené vášmu dizajnu. Navrhovanie vlastného vína je jednoduché! Jednoducho pridajte svoju obľúbenú fotografiu, meno alebo text do editora. Nechcete si vybrať medzi niekoľkými skvelými fotografiami? Potom vytvorte jedinečnú koláž. Váš návrh vytlačíme na puzdro v plnom farebnom prevedení. Vytvorte si osobný obal na víno!

Ak chcete objednať víno prípadoch predstavovať svoje logo? Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie.

FAQ

Prispôsobenie a objednanie
Čo je to personalizácia a ako to funguje na webovej stránke?
Svoj darček môžete začať kliknutím na zelené tlačidlo „začať personalizovať“. V našom darčekovom editore môžete darček úplne prispôsobiť podľa svojich predstáv: pridať svoj vlastný obrázok a / alebo text. Ak chcete, môžete sa tiež rozhodnúť pre skvelý dizajn, aby bol váš darček skutočne jedinečný.

Je personalizácia zahrnutá v cene?
Cena uvedená na webovej stránke zahŕňa personalizáciu Vášho daru. Pekné a jasné!

Ako zistím, či má môj obrázok správnu kvalitu?
V darčekovom editore dostanete upozornenie, ak je kvalita obrázku nedostatočná. Máte pochybnosti o kvalite vášho obrázka vopred alebo po tomto oznámení? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Aké formáty môžem odovzdať?
Nahrajete súbory JPG a PNG do nášho editora. Je to príliš technické alebo máte obrázok iného formátu, ktorý by ste chceli použiť? Obráťte sa na náš zákaznícky servis. Sú radi, že vám pomôžu, takže si môžete urobiť darček, ktorý chcete!

Čo ak nie je k dispozícii farba alebo možnosť?
Hľadáte konkrétny darček alebo darček v konkrétnej farbe, ale nie je uvedený na webovej stránke? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Ako môžem pridať kartu k svojmu daru? / Čo presne je karta?
Kliknutím na kartu „Free card“ v našom nákupnom košíku môžete pridať darčekovú kartu do svojho darčeka. Na túto kartu môžete vložiť osobnú správu, takže príjemca bude presne vedieť, komu poďakovať za toto krásne prekvapenie.

Je môj darček zabalený?
V súčasnej dobe nemáme (zatiaľ) mať darčekové balenie služby zabaliť váš darček. Dary dodávame v slávnostnom balení. To znamená, že váš dar je pripravený na doručenie alebo že ho môžete priamo poslať príjemcovi.
Dodacia lehota, možnosti dodania a náklady na doručenie
Môžem si vybrať termín dodania?
Nie je možné zvoliť konkrétny termín dodania.

Aká je dodacia lehota a kedy dostanem darček?
Dodacia lehota sa nachádza na stránke produktu. Môžete veriť, že náš dopravca dodá váš dar v tento deň.

Aké možnosti doručenia môžem vybrať?
Momentálne nie je možné zvoliť si možnosť doručenia. Dar, ktorý chcete objednať, je buď odoslaný ako balík alebo ako doručenie poštovej schránky. Chcete vedieť, na ktorú možnosť spadá vaša objednávka? Obráťte sa na náš zákaznícky servis.

Platba
Ako môžem zaplatiť objednávku?
Ponúkame tieto spôsoby platby: iDeal, Paypal, kreditná karta, faktúra cez Klarna alebo manuálny prevod. V prípade manuálneho prevodu platby, prosím, vezmite do úvahy dodatočný 3 dni na doručenie Vášho daru.

Dar dostal
Čo ak nie je dar úplne v súlade s mojimi záujmami?
Je nám ľúto, že váš dar nie je podľa vašich predstáv. Obráťte sa na náš zákaznícky servis, ktorý Vám rád pomôže nájsť vhodné riešenie.

Je faktúra odoslaná spolu s objednávkou?
S objednávkou nie je odoslaná žiadna faktúra. Faktúru dostanete vždy v potvrdzujúcom e-maile a vždy ju nájdete vo svojom účte MySurprise. To znamená, že môžete mať dar doručený priamo príjemcovi, čo z neho robí skutočné prekvapenie!
Zobraziť viac
Zobraziť menej

Obchodný darček?

Máte záujem o objednanie väčšieho počtu týchto darčekov? Prosím, kontaktujte nás a získajte okamžitú cenovú ponuku. Sme k dispozícii v pracovných dňoch od 8:30 - 17:00

Každý darček s jedinečnou personalizáciou
Jednoduché zadanie hromadných objednávok
Medzinárodné doručenie
Doprava priamo k príjemcovi

Radšej dostávate cenovú ponuku e-mailom?