Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

151 darčeky

Videli ste 48 z 151 darov

Čo hovoria naši zákazníci

Quote icon

Bola som velmi spokojna,je to jedinecny,uzasny darcek.

Martina na 24-5-2022

10 / 10
Quote icon

Všetko je O.k.

Jana na 9-5-2022

10 / 10
Quote icon

Absolutely fantastic customer service, since my order got lost in the post (which is of course not their fault). They immediately replaced the order and made my sister's birthday special thanks to their amazing gift. Thank you!

Tereza na 25-4-2022

10 / 10
10.0

186 recenzie

Zobraziť všetko

Darčekové vína s prispôsobenou krabicou alebo etiketou

Ak chcete prekvapiť milovanú osobu fľašou lahodného vína, súhlasíme s tým, že je to skvelý darček, ktorý je vhodný na mnohé príležitosti. Či už na narodeniny, oslavu nasťahovania do nového bytu, na výročie alebo na poďakovanie, fľašou chutného vína nemôžete nič pokaziť.

Môžete im samozrejme dať fľašu akokoľvek starého vína. Ale prečo to neurobiť skutočne osobne a nedarovať fľašu lahodného vína v prispôsobenej drevenej krabici alebo s prispôsobenou etiketou? Môžete dokonca ísť ešte o krok ďalej a dať obdarovanej osobe darčekovú sadu na víno, obsahujúcu niekoľko fliaš.

Víno z celého sveta

Náš sortiment zahŕňa rôzne biele, červené a ružové vína, ktoré sú nádhernými darčekmi. Chutné víno máme pre každý rozpočet, vkus a príležitosť. Čo tak vláčny Merlot, lahodný Cabernet Sauvignon alebo príjemný Pinot Noir? Ak sa chcete držať bieleho vína, pouvažujte nad vždy obľúbeným Chardonnay, lahodným Sauvignon Blanc alebo Pinot Grigio.

Náš sortiment vín zahrnuje víno z rôznych krajín pôvodu, ako sú Francúzsko, Nemecko, Taliansko, Portugalsko a Španielsko. Ďalej ponúkame vína z Argentíny a Južnej Afriky. Nech už hľadáte čokoľvek, máme víno pre každý rozpočet, či už je menší alebo väčší.

Víno v prispôsobenej krabici alebo s prispôsobenou etiketou

Najskôr si vyberte víno. Potom vyberte svoj spôsob prispôsobenia, ktorým môže byť prispôsobená etiketa alebo prispôsobená krabica. Ďalej jednoducho nahrajte svoju fotografiu (fotografie) a pridajte meno alebo text podľa vášho výberu. Vytvorenie vášho prispôsobeného darčekového vína je ľahké a nenáročné na čas. Tip na darček: fľaša vína s prispôsobenou etiketou je skvelým darčekom ku Dňu otcov, ku Dňu matiek alebo k oznámeniu tehotenstva.

Ak sa rozhodnete darovať prispôsobenú drevenú krabicu, tak krabica môže byť prispôsobená potlačou alebo gravírovaním. Ak si chcete krabicu prispôsobiť fotografiou, musíte vybrať potlačenú krabicu. Ak chcete pridať iba text, napríklad osobnú správu alebo meno obdarovaného, použite gravírovanú krabicu.

Prispôsobené darčekové sady na víno

Ak chcete darovať čo najviac, dajte obdarovanému niekoľko fliaš lahodného vína. Môžete vytvoriť darčekovú sadu na víno, obsahujúcu 2 alebo 3 fľaše vína, buď s prispôsobenou etiketou na každej fľaši, alebo v prispôsobenej drevenej krabici. Môžete si vybrať z rôznych kombinácií: fľaša bieleho a fľaša červeného vína, fľaša červeného a fľaša ružového vína alebo fľaša bieleho a fľaša ružového vína.

Darčeková sada na víno s gravírovaným skleneným pohárom

Prekvapte skutočného milovníka vína vlastným gravírovaným skleneným pohárom na víno, s jeho vlastným menom. Náš sortiment obsahuje rôzne darčekové sady na víno, ktoré obsahujú gravírovaný sklenený pohár alebo sadu gravírovaných pohárov. Stačí pridať meno alebo text podľa vášho výberu! Meno, ktoré ste si vybrali, vygravírujeme do skleneného pohára pomocou vysoko kvalitných gravírovacích techník. To zabezpečí, že sklenený pohár bude môcť byť používaný dlhú dobu a bude sa dať umývať v umývačke riadu.