Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Personalizovaná M&M's darčeková krabička

Personalizovaná darčeková krabička s čokoládou M&M's

642 hlasov
Skladom
Prispôsobenie
Možnosti doručenia
  • Dodacia adresa podľa vášho výberu
  • V darčekovej krabičke + darčeková karta zdarma
  • Garantovaná 100% kvalita

Špecifikácie darčeka

Viac informácií o tyčinkách M&M's v darčekovom balení:
Obsah: 2 tyčinky
Príchute: M&M'S Chocolate Bar Crispy a M&M'S Chocolate Bar Peanut
Rozmery: 19,50 x 18 x 2 cm
Personalizácia: s menom, fotografiou alebo logom a správou
Potlač: ostrá a plnofarebná

Zloženie M&M'S Chocolate Bar Crispy 107g: cukor, kakaové maslo, sušené odstredené mlieko, kakaová hmota, maslový tuk (z mlieka ), laktóza , sušená srvátka (z mlieka ), ryžová múka, sušené plnotučné mlieko , celozrnná múka, emulgátor ( sójový lecitín ( _ karnaubský vosk), prírodný vanilkový extrakt, palmojadrový olej, aróma.
Informácie pre alergikov: Môže obsahovať stopy arašidov, lieskových orieškov a mandlí.

Zloženie M&M'S Chocolate Bar Arašidy 125g: cukor, kakaové maslo, sušené odstredené mlieko , kakaová hmota, arašidy , maslový tuk (z mlieka ), laktóza , sušená srvátka (z mlieka ), sušené plnotučné mlieko , emulgátor ( sójový lecitín ), škrob, palmový tuk , bambucký tuk, glukózový sirup, soľ, stabilizátor (arabská guma), farbivá ( E100, E133, E160a, E162, E170, E172), dextrín, leštiaca látka (karnaubský vosk), prírodný vanilkový extrakt, olej z palmových jadier, aróma.
Informácie pre alergikov: Môže obsahovať stopy mandlí, lieskových orechov a pšenice.

Užitočné informácie: Pri teplotách nad 25 stupňov, bohužiaľ, nemôžeme zaručiť, že čokoládový darček dostanete v perfektnom stave. otázky? Kontaktujte prosím náš zákaznícky servis.

Žiaľ, z technických príčin nie je možné spracovať cyriliku, turečtinu alebo špeciálne znaky.

Každý si zamiluje túto personalizovanú tlačenú darčekovú krabičku M&M's

Je tvoj brat alebo sestra skutočný čokoholik? Je priateľ uprostred dôležitých skúšok a mohol by využiť pick-me-up? Alebo poznáte najväčšieho fanúšika M&M, ktorý dokáže citovať akúkoľvek reklamu na Červenú a Žltu? Potom je táto darčeková krabička s dvoma lahodnými čokoládovými tyčinkami M&M's ako stvorená. Darčeková krabička s dizajnom M&M je veľmi osobným gestom ako poďakovať, zablahoželať alebo dať niekomu vedieť, že naňho myslíte.

Vaša osobná darčeková krabička obsahuje dve neodolateľne chutné tyčinky M&M's. Tak ideálne na každú príležitosť! Obal svojej darčekovej krabičky navrhnete veľmi jednoducho pomocou super cool dizajnov M&M. Nahrajte peknú fotku alebo logo, meno príjemcu a pridajte osobnú správu. Je to také jednoduché! Váš návrh potom vytlačíme na obálku v ostrých detailoch a v tých najkrajších farbách. Na čo čakáš? Vytvorte si svoju jedinečnú kópiu rýchlo!

Chceli by ste si objednať túto lahodnú darčekovú krabičku s čokoládou M&M's pre zamestnancov alebo blízkych? Pre väčšie množstvá kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Často kladené otázky

Prispôsobenie a objednanie

Čo je to personalizácia a ako to funguje na webovej stránke?
Svoj darček môžete začať kliknutím na zelené tlačidlo „začať personalizovať“. V našom darčekovom editore môžete darček úplne prispôsobiť podľa svojich predstáv: pridať svoj vlastný obrázok a / alebo text. Ak chcete, môžete sa tiež rozhodnúť pre skvelý dizajn, aby bol váš darček skutočne jedinečný.

Je personalizácia zahrnutá v cene?
Cena uvedená na webovej stránke zahŕňa personalizáciu Vášho daru. Pekné a jasné!

Ako zistím, či má môj obrázok správnu kvalitu?
V darčekovom editore dostanete upozornenie, ak je kvalita obrázku nedostatočná. Máte pochybnosti o kvalite vášho obrázka vopred alebo po tomto oznámení? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Aké formáty môžem odovzdať?
Nahrajete súbory JPG a PNG do nášho editora. Je to príliš technické alebo máte obrázok iného formátu, ktorý by ste chceli použiť? Obráťte sa na náš zákaznícky servis. Sú radi, že vám pomôžu, takže si môžete urobiť darček, ktorý chcete!

Čo ak nie je k dispozícii farba alebo možnosť?
Hľadáte konkrétny darček alebo darček v konkrétnej farbe, ale nie je uvedený na webovej stránke? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Ako môžem pridať kartu k svojmu daru? / Čo presne je karta?
Kliknutím na kartu „Free card“ v našom nákupnom košíku môžete pridať darčekovú kartu do svojho darčeka. Na túto kartu môžete vložiť osobnú správu, takže príjemca bude presne vedieť, komu poďakovať za toto krásne prekvapenie.

Je môj darček zabalený?
V súčasnej dobe nemáme (zatiaľ) mať darčekové balenie služby zabaliť váš darček. Dary dodávame v slávnostnom balení. To znamená, že váš dar je pripravený na doručenie alebo že ho môžete priamo poslať príjemcovi.

Dodacia lehota, možnosti dodania a náklady na doručenie

Môžem si vybrať termín dodania?
Nie je možné zvoliť konkrétny termín dodania.

Aká je dodacia lehota a kedy dostanem darček?
Dodacia lehota sa nachádza na stránke produktu. Môžete veriť, že náš dopravca dodá váš dar v tento deň.

Aké možnosti doručenia môžem vybrať?
Momentálne nie je možné zvoliť si možnosť doručenia. Dar, ktorý chcete objednať, je buď odoslaný ako balík alebo ako doručenie poštovej schránky. Chcete vedieť, na ktorú možnosť spadá vaša objednávka? Obráťte sa na náš zákaznícky servis.

Platba

Ako môžem zaplatiť objednávku?
Ponúkame tieto spôsoby platby: iDeal, Paypal, kreditná karta, faktúra cez Klarna alebo manuálny prevod. V prípade manuálneho prevodu platby, prosím, vezmite do úvahy dodatočný 3 dni na doručenie Vášho daru.

Dar dostal

Čo ak nie je dar úplne v súlade s mojimi záujmami?
Je nám ľúto, že váš dar nie je podľa vašich predstáv. Obráťte sa na náš zákaznícky servis, ktorý Vám rád pomôže nájsť vhodné riešenie.

Je faktúra odoslaná spolu s objednávkou?
S objednávkou nie je odoslaná žiadna faktúra. Faktúru dostanete vždy v potvrdzujúcom e-maile a vždy ju nájdete vo svojom účte MySurprise. To znamená, že môžete mať dar doručený priamo príjemcovi, čo z neho robí skutočné prekvapenie!

Obchodný darček?

Máte záujem o objednanie väčšieho počtu týchto darčekov? Prosím, kontaktujte nás a získajte okamžitú cenovú ponuku. Sme k dispozícii v pracovných dňoch od 8:30 - 17:00

Každý darček s jedinečnou personalizáciou
Jednoduché zadanie hromadných objednávok
Medzinárodné doručenie
Doprava priamo k príjemcovi

Radšej dostávate cenovú ponuku e-mailom?