Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Mix na pečenie v personalizovanej fľaši

Zmes na pečenie muffinov v personalizovanej darčekovej krabičke

635 hlasov
Darček
Možnosti doručenia
Dodacia adresa podľa vášho výberu
V darčekovej krabičke + darčeková karta zdarma
Garantovaná 100% kvalita

Špecifikácie darčeka

Viac informácií o personalizovanom darčekovom balení zmesi na pečenie:
Typ: dvojité čokoládové muffiny
Obsah: 1 vrecko zmesi na pečenie
Počet muffinov: +/- 12
Rozmery darčekovej krabičky: 19,50 x 18 x 2,5 cm
Personalizácia: meno, fotografia, logo a/alebo správa
Tlač: dokonalá a plnofarebná
Ďalšie informácie: obsahuje praktický návod na pečenie

Upozornenie: Do zmesi potrebujete pridať iba 40 ml mlieka, 2 vajcia a 160 gramov masla.

Zloženie : pšeničná múka , kypriace látky E450, E500, soľ, zahusťovadlo (xantánová guma), arómy, svetlý práškový cukor (kryštálový cukor, invertovaný cukrový sirup, karamelové farbivo (E150a), 12% kúsky bielej čokolády (cukor, sušené mlieko ). , kakaový prášok, sójový lecitín, vanilková aróma), 6% zrnká tmavej čokolády (cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, dextróza, emulgátor, sójový lecitín).Obsahuje lepok , laktózu , kukuricu a raž . Môže obsahovať stopy iných alergénov.

Staňte sa hviezdnym pekárom so zmesou na pečenie muffinov s personalizovanou etiketou

Trávi váš miláčik hodiny v kuchyni šľahaním toho najchutnejšieho pečiva a koláčov? Alebo hľadáte darček pre niekoho, kto rád pečie? Potom je táto lahodná zmes na pečenie muffinov v personalizovanej darčekovej krabičke dokonalá. Najlepšie na tom je, že darčekovú krabičku si môžete prispôsobiť sami pridaním fotografie, mena a/alebo správy podľa vlastného výberu. Vďaka tomuto osobnému dotyku je darček vhodný na každú príležitosť. Prekvapte niekoho na narodeniny, Valentína, Vianoce, Deň matiek alebo len tak pre radosť. S touto krásnou darčekovou krabičkou na pečenie môžete dokonca niekomu poďakovať alebo mu zaželať veľa šťastia.

Táto zmes na pečenie muffinov sa ľahko používa a umožňuje komukoľvek pripraviť lahodné muffiny za okamih. Pri troche šťastia sa s vami bude chcieť príjemca vášho darčeka o ne podeliť! Navrhnutie vlastnej osobnej darčekovej krabičky na zmes na pečenie je jednoduché. Jednoducho pridajte meno a/alebo fotografiu podľa vlastného výberu do jedného z našich skvelých dizajnov. Vytvorili sme dizajn pre mnoho rôznych príležitostí, takže vždy nájdete ten, ktorý sa vám hodí. Ak chcete, môžete nahrať svoj vlastný dizajn. Vašu darčekovú krabičku vytvoríme s veľkou starostlivosťou a pozornosťou pred odoslaním na Vami zvolenú adresu. Začnite prispôsobovať už teraz!

V prípade záujmu o veľkú objednávku kontaktujte naše obchodné oddelenie, aby sme Vám poskytli osobnú ponuku.

Často kladené otázky

Prispôsobenie a objednanie

Čo je to personalizácia a ako to funguje na webovej stránke?
Svoj darček môžete začať kliknutím na zelené tlačidlo „začať personalizovať“. V našom darčekovom editore môžete darček úplne prispôsobiť podľa svojich predstáv: pridať svoj vlastný obrázok a / alebo text. Ak chcete, môžete sa tiež rozhodnúť pre skvelý dizajn, aby bol váš darček skutočne jedinečný.

Je personalizácia zahrnutá v cene?
Cena uvedená na webovej stránke zahŕňa personalizáciu Vášho daru. Pekné a jasné!

Ako zistím, či má môj obrázok správnu kvalitu?
V darčekovom editore dostanete upozornenie, ak je kvalita obrázku nedostatočná. Máte pochybnosti o kvalite vášho obrázka vopred alebo po tomto oznámení? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Aké formáty môžem odovzdať?
Nahrajete súbory JPG a PNG do nášho editora. Je to príliš technické alebo máte obrázok iného formátu, ktorý by ste chceli použiť? Obráťte sa na náš zákaznícky servis. Sú radi, že vám pomôžu, takže si môžete urobiť darček, ktorý chcete!

Čo ak nie je k dispozícii farba alebo možnosť?
Hľadáte konkrétny darček alebo darček v konkrétnej farbe, ale nie je uvedený na webovej stránke? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Ako môžem pridať kartu k svojmu daru? / Čo presne je karta?
Kliknutím na kartu „Free card“ v našom nákupnom košíku môžete pridať darčekovú kartu do svojho darčeka. Na túto kartu môžete vložiť osobnú správu, takže príjemca bude presne vedieť, komu poďakovať za toto krásne prekvapenie.

Je môj darček zabalený?
V súčasnej dobe nemáme (zatiaľ) mať darčekové balenie služby zabaliť váš darček. Dary dodávame v slávnostnom balení. To znamená, že váš dar je pripravený na doručenie alebo že ho môžete priamo poslať príjemcovi.

Dodacia lehota, možnosti dodania a náklady na doručenie

Môžem si vybrať termín dodania?
Nie je možné zvoliť konkrétny termín dodania.

Aká je dodacia lehota a kedy dostanem darček?
Dodacia lehota sa nachádza na stránke produktu. Môžete veriť, že náš dopravca dodá váš dar v tento deň.

Aké možnosti doručenia môžem vybrať?
Momentálne nie je možné zvoliť si možnosť doručenia. Dar, ktorý chcete objednať, je buď odoslaný ako balík alebo ako doručenie poštovej schránky. Chcete vedieť, na ktorú možnosť spadá vaša objednávka? Obráťte sa na náš zákaznícky servis.

Platba

Ako môžem zaplatiť objednávku?
Ponúkame tieto spôsoby platby: iDeal, Paypal, kreditná karta, faktúra cez Klarna alebo manuálny prevod. V prípade manuálneho prevodu platby, prosím, vezmite do úvahy dodatočný 3 dni na doručenie Vášho daru.

Dar dostal

Čo ak nie je dar úplne v súlade s mojimi záujmami?
Je nám ľúto, že váš dar nie je podľa vašich predstáv. Obráťte sa na náš zákaznícky servis, ktorý Vám rád pomôže nájsť vhodné riešenie.

Je faktúra odoslaná spolu s objednávkou?
S objednávkou nie je odoslaná žiadna faktúra. Faktúru dostanete vždy v potvrdzujúcom e-maile a vždy ju nájdete vo svojom účte MySurprise. To znamená, že môžete mať dar doručený priamo príjemcovi, čo z neho robí skutočné prekvapenie!

Obchodný darček?

Máte záujem o objednanie väčšieho počtu týchto darčekov? Prosím, kontaktujte nás a získajte okamžitú cenovú ponuku. Sme k dispozícii v pracovných dňoch od 8:30 - 17:00

Každý darček s jedinečnou personalizáciou
Jednoduché zadanie hromadných objednávok
Medzinárodné doručenie
Doprava priamo k príjemcovi

Radšej dostávate cenovú ponuku e-mailom?