Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Personalizovaný adventný kalendár - kinder Happy Moments

247 hlasov
Vypredané
19,95 €
Váš design ostrý ako žiletka a v plnej farbe
S 24 mliečnymi čokoládkami Kinder
Chutné odpočítavanie do Vianoc

Špecifikácie darčeka

Viac informácií o personalizovanom adventnom kalendári Happy Moments pre deti:
Obsahuje: Obsahuje 24 lahodných čokolád Kinder
Náplň: kinder Happy Moments mini mix
Rozmery: 21,3 x 29,4 x 2,4 cm
Počet dní: 24 (1. - 24. december)
Personalizácia: s menom, fotografiou a/alebo logom
Potlač: plnofarebnáZ technických dôvodov nie je možné použiť cyriliku, arabské, ázijské, grécke alebo špeciálne znaky.Zloženie: 1: 
(cukor, sušené MLIEKO, kakaové maslo, kakaová hmota, emulgátory: lecitín [SÓJA]; vanilín), cukor, odstredené sušené MLIEKO, palmový olej, KONCENTRÁT MÄSLA, emulgátory: lecitín [SÓJA]; vanilín. Úplné zloženie výrobku: Mliečne výrobky 33 % (odtučnené sušené MLIEKO, sušené MLIEKO 27,4 %, KONCENTRÁT MASLA 5,6 %), kakao 13 %.kinder Schoko-Bons Superior MILK čokoláda 50% (cukor, sušené MLIEKO, kakaové maslo, kakaová hmota, emulgátory: lecitíny [SÓJA]; vanilín), cukor, odtučnené sušené MLIEKO, palmový olej, LIESKOVÉ ORECHY 5,8%, KONCENTRÁT MASLA, horká čokoláda (cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, emulgátory: lecitín [SÓJA]; arómy), glazovacie látky (arabská guma, šelak), glukózový sirup, emulgátory: lecitín [SÓJA]; arómy, Plné zloženie výrobku: Mliečne výrobky 28 % (odtučnené sušené MLIEKO, sušené MLIEKO 24,3 %, KONCENTRÁT MASLA 3,7 %), kakao 16,5 %.kinder Čokoláda s obilninami Mini Superior MLIEČNA čokoláda 37,5 % (cukor, kakaové maslo, sušené MLIEKO, kakaová hmota, emulgátory: lecitín [SÓJA]; vanilín), cukor, odtučnené sušené MLIEKO, palmový olej, KONCENTRÁT MASLA, JAZERO, ryža, PŠENICA, PŠENICA (špaldová), emulgátory: lecitín [SÓJA]; PŠENICA, vanilín, Plné zloženie výrobku: Mliečne výrobky 30,5 % (odstredené sušené MLIEKO, sušené MLIEKO 25,4 %, MÄSELNÝ KONCENTRÁT 5,1 %), zrná 6 %.kinder Bueno Mini Mliečna čokoláda 31% (cukor, kakaové maslo, kakaová hmota, odtučnené sušené MLIEKO, KONCENTRÁT MASLA, lecitíny [SÓJA]; vanilín), cukor, palmový olej, PŠENIČNÁ MÚKA, LIESKOVÉ ORECHY 10,8%, odtučnené sušené MLIEKO, sušené MLIEKO, horká čokoláda (cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, emulgátory: lecitín [SÓJA]; vanilín), odstredené kakao, emulgátory: lecitín [SÓJA], kypriace látky (hydrogénuhličitan sodný, uhličitan amónny), soľ, vanilín. Úplné zloženie výrobku: Mliečne výrobky: 19 % (odtučnené sušené MLIEKO, sušené MLIEKO: 18 %, KONCENTRÁT MASLA 1 %).kinder Bueno White Mini Biela čokoláda 29,5 % (kakaové maslo, cukor, odtučnené sušené MLIEKO, MÁSELNÝ KONCENTRÁT, emulgátory: lecitín [SÓJA]; vanilín), cukor, palmový olej, PŠENIČNÁ MÚKA, LIESKOVÉ ORECHY 10,8 %, odtučnené sušené MLIEKO, sušené MLIEKO, MLIEČNA čokoláda (cukor, kakaové maslo, kakaová hmota, odtučnené sušené MLIEKO, MÁSELNÝ KONCENTRÁT, emulgátory: lecitín [SÓJA]; vanilín), odtučnené kakao, emulgátory: lecitín [SÓJA], kypriace látky (hydrogénuhličitan sodný, uhličitan amónny), soľ, vanilín. Úplné zloženie výrobku: Mliečne výrobky 23 % ((odtučnené sušené MLIEKO, sušené MLIEKO 22 %, KONCENTRÁT MASLA 1 %).

Odpočítavajte do Vianoc s týmto personalizovaným čokoládovým adventným kalendárom kinder Happy Moments

Sú Vianoce vaším obľúbeným ročným obdobím? Nemôžete sa dočkať, kedy vytiahnete dekorácie a v rádiu začujete klasické vianočné melódie? Ak odpočítavate čas do Vianoc, urobte to pomocou vlastného personalizovaného adventného kalendára, ktorý je naplnený lahodnými čokoládkami kinder Happy Moments! Prispôsobte si ho pridaním svojej obľúbenej fotografie, ako aj mena a/alebo textu podľa vlastného výberu, aby ste vytvorili dokonalý jedinečný darček pre priateľov, rodinu alebo seba a odpočítavali do najkrajšieho obdobia v roku.

Váš personalizovaný adventný kalendár je plný 24 chutných kinder čokolád Happy Moments v rôznych príchutiach. Každý deň od 1. do 24. decembra si môžete vychutnať jednu z nich. Vytvorenie vlastného personalizovaného vianočného kalendára je jednoduché! Jednoducho pridajte fotografiu a/alebo meno k jednému z našich zábavných, slávnostných vianočných návrhov, alebo buďte kreatívni a pridajte svoj vlastný dizajn. Váš návrh následne vytlačíme na kalendár plnofarebne a odošleme na Vami zvolenú adresu. Staňte sa jedným zo Santových malých pomocníkov a vytvorte si svoj adventný kalendár hneď teraz!

Ak by ste chceli zadať veľkú objednávku adventných kalendárov v počte 18 a viac, kontaktujte naše B2B oddelenie pomocou kontaktného formulára v spodnej časti tejto stránky a získajte personalizovanú ponuku.

Často kladené otázky

Prispôsobenie a objednanie

Čo je to personalizácia a ako to funguje na webovej stránke?
Svoj darček môžete začať kliknutím na zelené tlačidlo „začať personalizovať“. V našom darčekovom editore môžete darček úplne prispôsobiť podľa svojich predstáv: pridať svoj vlastný obrázok a / alebo text. Ak chcete, môžete sa tiež rozhodnúť pre skvelý dizajn, aby bol váš darček skutočne jedinečný.

Je personalizácia zahrnutá v cene?
Cena uvedená na webovej stránke zahŕňa personalizáciu Vášho daru. Pekné a jasné!

Ako zistím, či má môj obrázok správnu kvalitu?
V darčekovom editore dostanete upozornenie, ak je kvalita obrázku nedostatočná. Máte pochybnosti o kvalite vášho obrázka vopred alebo po tomto oznámení? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Aké formáty môžem odovzdať?
Nahrajete súbory JPG a PNG do nášho editora. Je to príliš technické alebo máte obrázok iného formátu, ktorý by ste chceli použiť? Obráťte sa na náš zákaznícky servis. Sú radi, že vám pomôžu, takže si môžete urobiť darček, ktorý chcete!

Čo ak nie je k dispozícii farba alebo možnosť?
Hľadáte konkrétny darček alebo darček v konkrétnej farbe, ale nie je uvedený na webovej stránke? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Ako môžem pridať kartu k svojmu daru? / Čo presne je karta?
Kliknutím na kartu „Free card“ v našom nákupnom košíku môžete pridať darčekovú kartu do svojho darčeka. Na túto kartu môžete vložiť osobnú správu, takže príjemca bude presne vedieť, komu poďakovať za toto krásne prekvapenie.

Je môj darček zabalený?
V súčasnej dobe nemáme (zatiaľ) mať darčekové balenie služby zabaliť váš darček. Dary dodávame v slávnostnom balení. To znamená, že váš dar je pripravený na doručenie alebo že ho môžete priamo poslať príjemcovi.

Dodacia lehota, možnosti dodania a náklady na doručenie

Môžem si vybrať termín dodania?
Nie je možné zvoliť konkrétny termín dodania.

Aká je dodacia lehota a kedy dostanem darček?
Dodacia lehota sa nachádza na stránke produktu. Môžete veriť, že náš dopravca dodá váš dar v tento deň.

Aké možnosti doručenia môžem vybrať?
Momentálne nie je možné zvoliť si možnosť doručenia. Dar, ktorý chcete objednať, je buď odoslaný ako balík alebo ako doručenie poštovej schránky. Chcete vedieť, na ktorú možnosť spadá vaša objednávka? Obráťte sa na náš zákaznícky servis.

Platba

Ako môžem zaplatiť objednávku?
Ponúkame tieto spôsoby platby: iDeal, Paypal, kreditná karta, faktúra cez Klarna alebo manuálny prevod. V prípade manuálneho prevodu platby, prosím, vezmite do úvahy dodatočný 3 dni na doručenie Vášho daru.

Dar dostal

Čo ak nie je dar úplne v súlade s mojimi záujmami?
Je nám ľúto, že váš dar nie je podľa vašich predstáv. Obráťte sa na náš zákaznícky servis, ktorý Vám rád pomôže nájsť vhodné riešenie.

Je faktúra odoslaná spolu s objednávkou?
S objednávkou nie je odoslaná žiadna faktúra. Faktúru dostanete vždy v potvrdzujúcom e-maile a vždy ju nájdete vo svojom účte MySurprise. To znamená, že môžete mať dar doručený priamo príjemcovi, čo z neho robí skutočné prekvapenie!

Obchodný darček?

Máte záujem o objednanie väčšieho počtu týchto darčekov? Prosím, kontaktujte nás a získajte okamžitú cenovú ponuku. Sme k dispozícii v pracovných dňoch od 8:30 - 17:00

Každý darček s jedinečnou personalizáciou
Jednoduché zadanie hromadných objednávok
Medzinárodné doručenie
Doprava priamo k príjemcovi

Radšej dostávate cenovú ponuku e-mailom?