R├Żchle prevedenie!

Doru─Źen├ę priamo na adresu pr├şjemcu

Ka┼żd├Ż dar─Źek je personalizovan├Ż fotkou alebo textom

R├Żchle prevedenie!

Super r├Żchla preprava! V├Ą─Ź┼íina dar─Źekov objednan├Żch pred 16:00 je odoslan├í v ten ist├Ż de┼ł!

Doru─Źen├ę priamo na adresu pr├şjemcu

V┼íetky dar─Źeky s fotkou a textom. Na┼íe v├Żrobky s├║ jedine─Źn├ę, pr├íve preto, ┼że si ich navrhol pr├íve ty. Perfektn├ę dar─Źeky na v┼íetky pr├şle┼żitosti, dokonca aj ako mali─Źkos┼ą, napr. ke─Ć chce┼í po─Ćakova┼ą alebo ti niekto ch├Żba.

Ka┼żd├Ż dar─Źek je personalizovan├Ż fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich bl├şzkych jedine─Źn├Żm dar─Źekom, aj ke─Ć ho nem├┤┼że┼í da┼ą osobne. Pote┼í svoju rodinu, priate─żov a zn├ímych osobn├Żm dar─Źekom doru─Źen├Żm na tebou vybran├║ adresu alebo dokonca priamo do po┼ítovej schr├ínky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Obr├ízok na ─Źokol├íde
Obr├ízok na ─Źokol├íde
Obr├ízok na ─Źokol├íde
Obr├ízok na ─Źokol├íde
Obr├ízok na ─Źokol├íde
Obr├ízok na ─Źokol├íde
Obr├ízok na ─Źokol├íde
Obr├ízok na ─Źokol├íde
Obr├ízok na ─Źokol├íde
Obr├ízok na ─Źokol├ídeObr├ízok na ─Źokol├ídeObr├ízok na ─Źokol├ídeObr├ízok na ─Źokol├ídeObr├ízok na ─Źokol├ídeObr├ízok na ─Źokol├ídeObr├ízok na ─Źokol├ídeObr├ízok na ─Źokol├ídeObr├ízok na ─Źokol├íde

Obr├ízok na ─Źokol├íde

3,611 hlasov
─îiastka
Plniaci
18,95┬áÔéČ
Obchodná objednávka
Dodacia adresa pod─ża v├í┼ího v├Żberu
V dar─Źekovej krabi─Źke + dar─Źekov├í karta zdarma
Garantovaná 100% kvalita

Špecifikácie darov

Viac inform├íci├ş na fotografii o tuh├Żch ─Źokol├ídach:
Mno┼żstvo: 16 ─Źokol├íd
─îokol├ída: mlie─Źna ─Źokol├ída s vrstvou bielej ─Źokol├ídy na vrchu
Rozmery jednej ─Źokol├ídy: 2,7 x 2,7 x 1,6 cm
Rozmery sady: 23 x 18 x 2,5 cm
Personaliz├ícia: potla─Ź s fotografiou alebo logom
Potla─Ź: jedl├í potla─Ź plnofarebn├í

Ak je vonkaj┼íia teplota 25 stup┼łov Celzia alebo viac, nem├┤┼żeme zaru─Źi┼ą kvalitu ─Źokol├ídy.

Tip na skladovanie : M├┤┼że sa skladova┼ą a┼ż 10 t├Ż┼żd┼łov na chladnom a tmavom mieste pri teplote 14-18┬░C.

Inform├ície pre alergikov : obsahuje s├│ju, mlieko a m├┤┼że obsahova┼ą stopy orechov.

Ingrediencie :
Mlie─Źna ─Źokol├ída: cukor, kakaov├ę maslo, plnotu─Źn├ę su┼íen├ę mlieko, kakaov├í hmota, emulg├ítor (s├│jov├Ż lecit├şn), pr├şrodn├í vanilkov├í ar├│ma. Minim├ílne 34 % kakaovej su┼íiny.
Biela ─Źokol├ída: cukor, kakaov├ę maslo, plnotu─Źn├ę su┼íen├ę mlieko, emulg├ítor (s├│jov├Ż lecit├şn), pr├şrodn├í vanilkov├í ar├│ma. Minim├ílne 29 % kakaovej su┼íiny.
 

Va┼ía ob─ż├║ben├í fotografia vytla─Źen├í na sade ─Źokol├íd; lahodn├ę prekvapenie!

H─żad├íte vrcholn├ę prekvapenie pre skuto─Źn├ęho ─Źokoholika? Nechajte si vytla─Źi┼ą svoju ob─ż├║ben├║ fotografiu na sadu pevn├Żch ─Źokol├íd. Prisp├┤sobte si svoje ─Źokol├ídy kr├ísnou fotografiou z v├í┼ího svadobn├ęho d┼ła, z├íbavnou rodinnou chv├ş─żou alebo skvel├Żm z├íberom det├ş. Tip: Zmie┼íajte ─Źokol├ídu, aby ste zamaskovali tajn├║ spr├ívu. Z├íbavn├Ż sp├┤sob, ako ozn├ími┼ą napr├şklad tehotenstvo!

Va┼ía fotografia bude vytla─Źen├í na 16 pevn├Żch ─Źokol├ídach, ktor├ę tvoria obr├ízok. ─îokol├ídy s├║ vyroben├ę z lahodnej mlie─Źnej ─Źokol├ídy s vrchnou vrstvou z bielej ─Źokol├ídy, ktor├í zv├Żrazn├ş jedl├║ potla─Ź. Va┼íe ─Źokol├ídky bud├║ umiestnen├ę do pevnej dar─Źekovej krabi─Źky na prepravu, ktor├í sa zmest├ş cez po┼ítov├║ schr├ínku. To v├ím umo┼żn├ş posla┼ą dar─Źek priamo pr├şjemcovi, ak si to ┼żel├íte. Vytvorte si prisp├┤soben├ę ─Źokol├ídy u┼ż teraz!

─îasto kladen├ę ot├ízky

Prisp├┤sobenie a objednanie
Čo je to personalizácia a ako to funguje na webovej stránke?
Svoj dar─Źek m├┤┼żete za─Źa┼ą kliknut├şm na zelen├ę tla─Źidlo ÔÇ×za─Źa┼ą personalizova┼ąÔÇť. V na┼íom dar─Źekovom editore m├┤┼żete dar─Źek ├║plne prisp├┤sobi┼ą pod─ża svojich predst├ív: prida┼ą svoj vlastn├Ż obr├ízok a / alebo text. Ak chcete, m├┤┼żete sa tie┼ż rozhodn├║┼ą pre skvel├Ż dizajn, aby bol v├í┼í dar─Źek skuto─Źne jedine─Źn├Ż.

Je personalizácia zahrnutá v cene?
Cena uveden├í na webovej str├ínke zah┼Ľ┼ła personaliz├íciu V├í┼ího daru. Pekn├ę a jasn├ę!

Ako zist├şm, ─Źi m├í m├┤j obr├ízok spr├ívnu kvalitu?
V dar─Źekovom editore dostanete upozornenie, ak je kvalita obr├ízku nedostato─Źn├í. M├íte pochybnosti o kvalite v├í┼ího obr├ízka vopred alebo po tomto ozn├ímen├ş? Obr├í┼ąte sa na n├í┼í z├íkazn├şcky servis; s├║ radi, ┼że v├ím pom├┤┼żu!

Ak├ę form├íty m├┤┼żem odovzda┼ą?
Nahrajete s├║bory JPG a PNG do n├í┼ího editora. Je to pr├şli┼í technick├ę alebo m├íte obr├ízok in├ęho form├ítu, ktor├Ż by ste chceli pou┼żi┼ą? Obr├í┼ąte sa na n├í┼í z├íkazn├şcky servis. S├║ radi, ┼że v├ím pom├┤┼żu, tak┼że si m├┤┼żete urobi┼ą dar─Źek, ktor├Ż chcete!

─îo ak nie je k dispoz├şcii farba alebo mo┼żnos┼ą?
H─żad├íte konkr├ętny dar─Źek alebo dar─Źek v konkr├ętnej farbe, ale nie je uveden├Ż na webovej str├ínke? Obr├í┼ąte sa na n├í┼í z├íkazn├şcky servis; s├║ radi, ┼że v├ím pom├┤┼żu!

Ako m├┤┼żem prida┼ą kartu k svojmu daru? / ─îo presne je karta?
Kliknut├şm na kartu ÔÇ×Free cardÔÇť v na┼íom n├íkupnom ko┼í├şku m├┤┼żete prida┼ą dar─Źekov├║ kartu do svojho dar─Źeka. Na t├║to kartu m├┤┼żete vlo┼żi┼ą osobn├║ spr├ívu, tak┼że pr├şjemca bude presne vedie┼ą, komu po─Ćakova┼ą za toto kr├ísne prekvapenie.

Je m├┤j dar─Źek zabalen├Ż?
V s├║─Źasnej dobe nem├íme (zatia─ż) ma┼ą dar─Źekov├ę balenie slu┼żby zabali┼ą v├í┼í dar─Źek. Dary dod├ívame v sl├ívnostnom balen├ş. To znamen├í, ┼że v├í┼í dar je pripraven├Ż na doru─Źenie alebo ┼że ho m├┤┼żete priamo posla┼ą pr├şjemcovi.
Dodacia lehota, mo┼żnosti dodania a n├íklady na doru─Źenie
M├┤┼żem si vybra┼ą term├şn dodania?
Nie je mo┼żn├ę zvoli┼ą konkr├ętny term├şn dodania.

Ak├í je dodacia lehota a kedy dostanem dar─Źek?
Dodacia lehota sa nach├ídza na str├ínke produktu. M├┤┼żete veri┼ą, ┼że n├í┼í dopravca dod├í v├í┼í dar v tento de┼ł.

Ak├ę mo┼żnosti doru─Źenia m├┤┼żem vybra┼ą?
Moment├ílne nie je mo┼żn├ę zvoli┼ą si mo┼żnos┼ą doru─Źenia. Dar, ktor├Ż chcete objedna┼ą, je bu─Ć odoslan├Ż ako bal├şk alebo ako doru─Źenie po┼ítovej schr├ínky. Chcete vedie┼ą, na ktor├║ mo┼żnos┼ą spad├í va┼ía objedn├ívka? Obr├í┼ąte sa na n├í┼í z├íkazn├şcky servis.

Platba
Ako m├┤┼żem zaplati┼ą objedn├ívku?
Pon├║kame tieto sp├┤soby platby: iDeal, Paypal, kreditn├í karta, fakt├║ra cez Klarna alebo manu├ílny prevod. V pr├şpade manu├ílneho prevodu platby, pros├şm, vezmite do ├║vahy dodato─Źn├Ż 3 dni na doru─Źenie V├í┼ího daru.

Dar dostal
Čo ak nie je dar úplne v súlade s mojimi záujmami?
Je n├ím ─ż├║to, ┼że v├í┼í dar nie je pod─ża va┼íich predst├ív. Obr├í┼ąte sa na n├í┼í z├íkazn├şcky servis, ktor├Ż V├ím r├íd pom├┤┼że n├íjs┼ą vhodn├ę rie┼íenie.

Je faktúra odoslaná spolu s objednávkou?
S objedn├ívkou nie je odoslan├í ┼żiadna fakt├║ra. Fakt├║ru dostanete v┼żdy v potvrdzuj├║com e-maile a v┼żdy ju n├íjdete vo svojom ├║─Źte MySurprise. To znamen├í, ┼że m├┤┼żete ma┼ą dar doru─Źen├Ż priamo pr├şjemcovi, ─Źo z neho rob├ş skuto─Źn├ę prekvapenie!
Zobrazi┼ą viac
Zobrazi┼ą menej

recenzia

9.3 / 10

3,611 hlasov (1 odpovede)

Quote icon

Vsetko je krasne.som velmi spokojna ale postovne by mohlo byt mensie...je to velmi drahe.

Gabriela 28-02-2021

10 / 10

Obchodn├Ż dar─Źek?

M├íte z├íujem o objednanie v├Ą─Ź┼íieho po─Źtu t├Żchto dar─Źekov? Pros├şm, kontaktujte n├ís a z├şskajte okam┼żit├║ cenov├║ ponuku. Sme k dispoz├şcii v pracovn├Żch d┼łoch od 8:30 - 17:00

Ka┼żd├Ż dar─Źek s jedine─Źnou personaliz├íciou
Jednoduch├ę zadanie hromadn├Żch objedn├ívok
Medzin├írodn├ę doru─Źenie
Doprava priamo k pr├şjemcovi

Radšej dostávate cenovú ponuku e-mailom?