• Viac ako 2000 personalizovaných darčekov!
  • S vybranou fotkou a textom
  • Medzinárodné doručenie
Rýchle prevedenie!
Doručené priamo na adresu príjemcu
Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom
Rýchle prevedenie!
Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!
Doručené priamo na adresu príjemcu
Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.
Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom
Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.
Čo hovoria naši zákazníci
10.0
Zobraziť všetko 122 recenzie
Vladimír
na 30-06-21

"spokojný som zo všetkým. "

10 / 10
Andrea
na 28-06-21

"vyborna komunikacia, rychle dodanie, krasny darcek, len cena za postovne je vysoka "

10 / 10
Vlasta
na 23-06-21

"Všetko ok. Prívesok pekný, dodanie po pár dňoch na adresu, zabalené kvalitne. Som veľmi spokojná. Môž.."

10 / 10

Alkohol s fotkou a textom

Ak hľadáš jedinečný darček, z našej ponuky alkoholu v drevenej krabici personalizovanej na mieru si určite niečo nájdeš. Alkohol je darček vhodný na mnoho príležitostí, ako na svadbu, výročie, Deň otcov a matiek, narodeniny, kolaudáciu nového domu a mnoho ďalších.

Personalizovaný alkohol

Ponúkame rôzne alkoholy v jedinečnom balení. Prekvap svojho blízkeho obľúbeným nápojom, ktorý si môžeš originálne personalizovať. Máme niečo pre fanúšikov Amaretto Disaronno, Bailey's , Jägermeister, Licor 43, Limoncello, Sambucca Vaccari a Schrobbeler. Výber je obrovský a súkromný odkaz alebo fotografia na elegantnej drevenej krabici dodá šmrnc.

Rum a brandy

Sto ľudí, sto chutí - preto ponúkame široký sortiment destilátov vrátane niekoľkých druhov rumov ako Bacardi alebo Old Captain a brandy ako napríklad Joseph Guy a Rémy Martin.

Vodka

Keď nevieš, čo má obdarovaná osoba rada, tento nápoj je vždy dobrým nápadom na darček. Navyše, personalizovaná krabička z neho robí jedinečným darčekom. Náš sortiment zahŕňa okrem iného vodky Smirnoff alebo Grey Goose.

Gin a tonik

Toto perfektné duo… čo viac dodať… môžeš k nemu navyše pridať osobný pohár s menom alebo textom. Či už si vyberieš gin Bombay Sapphire, Peaky Blinders alebo náš vlastný gin YourSurprise, určite každého prekvapíš takýmto porozným personalizovaným darčekom. Tomuto nápoju neodolá asi nikto!

Whisky

Praví milovníci whisky určite ocenia dobrú fľašu whisky v osobnej drevenej krabičke alebo s vlastným gravírovaným pohárom na whisky. Prezri si našu širokú škálu darčekov na whisky nájdeš ten pravý darček. Napríklad pre milovníkov Peaky Blinders sme pripravili whisky sadu. Vyber si personalizáciu na krabici alebo na pohári, a prekvapíš fanúšika tejto značky whisky!

Certifikát FSC

Všetky naše drevené krabice majú certifikát FSC, čo znamená, že pri nákupe podporíš udržateľné a zodpovedné obhospodarovanie lesov.