Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

43 darčeky

Čo hovoria naši zákazníci

Všetko je O.k.

Jana na 9-5-2022

10 / 10

Absolutely fantastic customer service, since my order got lost in the post (which is of course not their fault). They immediately replaced the order and made my sister's birthday special thanks to their amazing gift. Thank you!

Tereza na 25-4-2022

10 / 10

Maximálna spokojnosť

Katarína na 25-4-2022

10 / 10
10.0

185 recenzie

Zobraziť všetko

sáčky

Život je oveľa jednoduchší s tým správnym vreckom! Prineste si peňaženku, kľúče, domáce úlohy alebo notebook s vami bezpečne s personalizovaným vreckom! Prestaňte hľadať perfektnú tašku a dizajnujte si sami! Je to super ľahké pridať svoju najlepšiu fotografiu a text do dizajnu. Potrebujete tašky pre športový tím? Majte logo alebo názov klubu alebo skupinovú fotografiu vytlačenú na posilňovni alebo batohu! Na YourSurprise nájdete veľa rôznych tašiek a viac!

Personalizovaná školská taška

Zmena triedy v škole je vždy vzrušujúca. Trochu mimoriadnej pozornosti sa venuje každému detailu, pretože prvý deň musí byť dokonalý! S personalizovaným školským vreckom ste na rok! Ste jediný, kto vie, ako vyzerá vaša perfektná taška! Navrhnite si ho sami, rýchlo a jednoducho, s vlastnými fotografiami a textom. To nie je len vyzerať super cool, ale to osobné školské taška je tiež super praktické. Nebudete strácať vaše perá alebo pravítko už preto, že taška má zips uzavrieť veľké oddelenie. S nastaviteľným ramenným popruhom môžete pohodlne predviesť svoju novú školskú tašku. ## batoh

Potrebujete tašku do školy, posilňovne alebo na cestu? Urob si svoj batoh vyniknúť svojím vlastným osobným dizajnom! Vďaka zábavnému dizajnu z editora a vašim fotografiám vytvoríte jedinečný batoh, ktorý je skvelým darčekom pre mnoho rôznych príležitostí. Nielen, že tento batoh je najlepší na bloku, je tiež super šikovný, pretože má rôzne priestory! Vhadzujte svoje športové náradie a vezmite ho na tréning alebo ho naplňte cestnými mapami a bundou, keď idete pešo. Môžete si tiež vybrať vyhodiť všetkých do školy s úžasným batohom!

Plážové tašky

Ste vždy prekvapení, koľko vecí skutočne prinesiete na pláž? Potrebujete uterák, opaľovací krém, fľašu s vodou, knihu / časopis, občerstvenie, slnečné okuliare a flipflops. Možno vám prinesiete ešte viac! Posledná vec, ktorú chcete, je stratiť čokoľvek v piesku. S chladnou plážovou taškou budete mať všetky veci v bezpečí a na rovnakom mieste. Keď je na pláži zaneprázdnený, môže byť ťažké nájsť si miesto po kúpaní. Urobte si svoj spot vyniknúť svojou personalizovanou plážovou taškou. Vyberte si svoju obľúbenú fotografiu a pridajte ju do slnečného dizajnu v editore. So všetkými vašimi osobnými vecami, ktoré sú bezpečné a zdravé, sa musíte sústrediť len na vaše opálenie. ### Prispôsobené puzdro na laptop

Robte prácu ďaleko od domova alebo kancelárie viac zábavy s personalizovaným rukávom na laptop . Dizajn laptop rukáv sami s fotografiou máte radi. Nezáleží na tom, či si vyberiete fotografiu svojho partnera alebo fotografiu svojej mačky, pokiaľ vás to robí šťastným zakaždým, keď to vidíte! Pridajte k tomu farebný alebo štýlový dizajn a vy ste nastavený! Je to ideálny darček pre ľudí na cestách. Pridajte logo alebo slogan vašej spoločnosti do rukávu notebooku, aby bol skvelým darčekom pre obchodného partnera alebo klienta!