Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

The best baby gifts

Najlepšie darčeky pre deti, ktoré môžete dávať a dostávať

Hurá! Zrodil sa nový život. Boli by ste radi hneď na návšteve, ale musíte najskôr nájsť perfektný darček. Ak im chcete dať skutočne krásny a špeciálny darček, obstarajte prispôsobený darček s menom malého dieťaťa. Je to skutočne jedinečné a rodičia budú tak milo prekvapení. Môžeme vytvoriť darček pre vás, všetko, čo musíte urobiť, je pridať k darčeku meno dieťaťa. Nižšie sa pozrite na krásne darčeky pre deti, ktoré je možné všetky prispôsobiť.

Čas na kúpeľ

Spoločné kúpanie sa v kúpeľni môže byť také krásne, mali by ste sa však vyhnúť príliš dlhému alebo príliš častému kúpaniu. Pretože sú tieto okamihy také zvláštne, je krásne z nich vytvoriť rituál. Veľa čerstvých rodičov je šťastných, že dostanú darčeky pre deti, ktoré môžu byť použité v kúpeľni, napríklad tie, ktoré sú uvedené nižšie.

Zwitsal gift set

Zwitsal gift sets

Mums can’t get enough of Zwitsal! Surprise the new parents with a fun Zwitsal gift set. You can select from a gift set including Betsy Bear, a romper, a bb or a baby beanie.

  • The baby’s name can be added to the gift item within the gift set.

Create your personalised Zwitsal gift set >


Baby bath towel

Jemné a teplé

Špliechanie! Rodičia môžu svojho drobčeka po kúpeli osušiť pomocou tejto roztomilej, mäkkej detskej osušky. Osuška je vyrobená zo 100% bavlneného froté a na kapucni môže byť vyšité meno dieťaťa.

  • Je dostupná v bielej, modrej a ružovej farbe.

Vytvorte si vyšívanú detskú osušku >


Najlepšie detské doplnky

Rodičia nikdy nemôžu mať dosť detských doplnkov, pretože z detských dupačiek a uterákov v okamihu vyrastú. Každý čerstvý rodič by bol rád, keby ako darček dostal praktické detské doplnky. Ak hľadáte darček, ktorý darujete ako skupina návštevníkov, skombinujte veľa menších predmetov do jedného veľkého darčekového koša!

Personalised baby blanket

Prispôsobená detská prikrývka

Táto detská prikrývka je taká mäkká, že by ste ju chceli použiť aj sami. Prekvapte rodičov roztomilou prispôsobenou detskou prikrývkou s menom ich dieťaťa. V našom online editore si môžete vybrať z rôznych vzorov. Stačí len pridať meno dieťaťa a vytvoriť tak jedinečný darček pre dieťa.

  • Vyberte si z rôznych roztomilých vzorov v našom online editore.

Vytvorte si svoju prispôsobenú detskú prikrývku >Personalised baby beanie

Roztomilá detská čiapočka

Rodičia budú potrebovať detskú čiapočku, pretože je dôležité chrániť hlavu dieťaťa pred zmenami teploty, vďaka čomu je naša čiapočka skutočne praktickým darčekom. Prekvapte ich touto roztomilou čiapočkou s menom dieťaťa. V našom online editore si môžete vybrať rozkošné prevedenie, pridať meno dieťaťa a my ho vytvoríme za vás!

  • Je dostupná v modrej, svetlo modrej, šedej, bielej, červenofialovej a svetloružovej farbe.

Vytvorte si svoju prispôsobenú detskú čiapočku >Roztomilý prispôsobený cumlík

Ďalším zábavným darčekom je prispôsobený cumlík s menom dieťaťa. Cumlík je skvelým doplnkom aj k darčekovej súprave. Vyberte si z roztomilých prevedení a pridajte meno dieťaťa. K dispozícii sú rôzne písma, od roztomilých až po triezve a v rôznych farbách. Cumlíky NIP sú na deň, vo veľkosti 1, takže sú vhodné pre deti vo veku od 0 do 6 mesiacov. Cumlíky majú viečko a sú 100% bez BPA.

Dostupné v modrej, ružovej a bielej farbe.

Vytvorte si svoj prispôsobený cumlík.personalised rompers

decorative children’s suitcase gift set

Roztomilé prispôsobené dupačky

Nemôžete mať dosť dupačiek! Dieťa z nich vyrastie neskutočne rýchlo, a tak tvoria skvelý, praktický darček. Prispôsobená verzia s menom dieťaťa je ešte lepšia! Vyberte si z niekoľkých zábavných vzorov v našom online editore a pridajte meno podľa svojho výberu, aby ste za chvíľu vytvorili jedinečný darček. Dostupné s dlhým a krátkym rukávom.

Vytvorte si svoje prispôsobené dupačky >Dekoratívny detský kufrík ako skvelá darčeková súprav

Náš dekoratívny detský kufrík je úžasným darčekom, pretože môže slúžiť ako skvelý dekoratívny predmet v spálni malého dieťaťa a možno doň vložiť veľa menších darčekov na vytvorenie skutočne jedinečnej sady darčekov. Vytvorte si svoj prispôsobený detský kufrík

miffy cutlery set

Roztomilé plyšové hračky

Plyšové hračky sú stále obľúbeným darčekom pre deti! Naše prispôsobené plyšové hračky sú extra špeciálne, pretože môžete pridať meno dieťaťa.

Embroidered baby bear

Prispôsobený medveď s vyšitým menom a dátumom narodenia

Tento rozkošný medveď je krásnou pamiatkou. Meno dieťaťa a dátum narodenia môžeme vyšiť na nožičky, aby bol skutočne jedinečný. Medveď je mäkký a plyšový a my by sme odporučili iba jeho ručné pranie.

Vytvorte si svojho prispôsobeného medveďaJe naplánovaná návšteva dieťaťa? V našom blogu sa dozviete, čo robiť a čo nerobiť pri návšteve dieťaťa do's & don'ts