Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

10% zľava

Získajte 10% zľavu na objednávky nad 20€!

20% zľava

Prihlás sa na ober nášho newsletteru a získaš 20% zľavu na svoju prvú objednávku!

Máš nejaké otázky?

Akonáhle sa prihlásite k odberu našich noviniek, zašleme vám e-mail s Vaším zľavovým kód. Tento e-mail dostanete iba vtedy, ak ste sa ešte neprihlásili k odberu nášho newsletteru skôr a po potvrdení vašej e-mailovej adresy.

Zľavový kód môžete zadať do políčka zľavového kódu v kroku 3 pri dokončovaní objednávky. Po zadaní zľavového kódu vám bude zľava automaticky odpočítaná.

Nie, na jednu objednávku môžete použiť iba jeden zľavový kód.

Nie, váš zľavový kód je jedinečný a môžete ho použiť iba raz. Ak poznáte niekoho, kto by chcel tiež využiť zľavu, poraďte mu, aby sa prihlásil na odoberanie našich noviniek. V tomto prípade obdrží svoj vlastný zľavový kód aj Váš známy.

AČas od času YourSurprise pridružuje zľavové kódy k ponuke, aj keď v týchto prípadoch bude vždy minimálna čiastka objednávky. Ak sa prihlásite k odberu noviniek prostredníctvom našej webovej stránky, budete môcť využiť zľavový kód v hodnote 20% bez ohľadu na výšku objednávky. Táto zľava je tiež takmer vždy vyššia ako zľava, ktorú by ste získali prostredníctvom pridruženia. Často ponúkame aj exkluzívne zľavy pre odberateľov našich noviniek! Tieto zľavy je možné použiť iba raz a nemožno ich nájsť na webových stránkach so zľavovými kódmi.

Váš zľavový kód je možné použiť na nákup akéhokoľvek darčeka v našom sortimente.

Nie, nie je potrebné dosiahnuť akúkoľvek minimálnu výšku objednávky, aby ste mohli použiť zľavový kód, ktorý dostanete po registrácii na odoberanie našich noviniek. Avšak na zľavové kódy, ktoré nájdete online, môže byť potrebná minimálna čiastka objednávky. Podmienky budú uvedené na zľavovom kóde.

YourSurprise nemá stanovené obdobia, v ktorých máme výpredaj, ako to často majú kamenné obchody. Našim odberateľom noviniek však ponúkame špeciálne zľavy v rôznych časových obdobiach počas celého roka a taktiež počas niektorých týždňov v Stredy ponúkame zľavy na naše darčeky na celom webe. Tieto sú niekedy exkluzívne pre odberateľov a sú vždy vopred oznámené v našich newsletteroch.

Zľavový kód, ktorý získate po registrácii do odoberania našich noviniek, je platný 14 dní odo dňa jeho prijatia.

Zákaznícky servis

Pošlite nám správu

Náš zákaznícky servis je k dispozícii:
Pondelok - Štvrtok: 8:30 - 21:00
Piatok: 8:30 - 17:00
Sobota: 8:30 - 13:00
Po Anglicky