Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Pánske športové tričká
Pánske športové tričká
Pánske športové tričká
Pánske športové tričká
Pánske športové tričká
Pánske športové tričká
Pánske športové tričká
Pánske športové tričkáPánske športové tričkáPánske športové tričkáPánske športové tričkáPánske športové tričkáPánske športové tričkáPánske športové tričká

Pánske športové tričká

Vyberte farbu
Vyber veľkosť
16,95 €
Obchodná objednávka

Môže sa vám tiež páčiť

Dodacia adresa podľa vášho výberu
V darčekovej krabičke + darčeková karta zdarma
Garantovaná 100% kvalita

Špecifikácie darov

Viac informácií o pánskom športovom tričku:
Značka: Ovocie tkalcovského stavu
Model: Regular
Veľkosť: S-XXL
Farba: biela, fuchsia a žltá
Materiál: 100% tkaný polyester
Gramáž: 140gm / m²

Pokyny na pranie:
Umyte pri teplote 40 ° C (program pre jemné / vlnené pranie).
Stroj nevyschajte a nesušte v čistote.
Vytlačte iba tlač zvnútra (pri nízkej teplote).

Oblečenie, aby muž, vytvoriť si vlastné osobné pánske športové tričko s menom!

Ste skutočný športový nadšenec alebo poznáte niekoho, kto miluje cvičenie a zaslúži si jedinečný darček? Toto personalizované pánske tričko s menom je perfektným doplnkom k oblečeniu pre každého. Je to jedinečný a veľmi cool darček k narodeninám pre vášho športového priateľa, bratranca alebo kolegu, alebo si pre svoj tím pripravte kompletný set na podporu tímového ducha. Každému zo športových tričiek môžete dať vlastnú potlač, takže každý člen tímu bude mať svoje vlastné športové tričko s menom. Vyberte si jeden zo zábavných symbolov, ktoré sú k dispozícii a pridajte názov športového fanúšika do dizajnu. Predtým, ako to poznáte, budete mať jedinečné pánske športové tričko pre celý tím. Cieľom <!

Vaše meno a / alebo text sú vytlačené na pánskych tričkách vo výbornej kvalite. Tlač je možné prať v práčke, ktorá je obzvlášť intenzívna po intenzívnom tréningu! Tieto pánske športové tričká s názvom sú vyrobené zo 100% vysokokvalitného tkaného polyesteru a počas cvičenia sa cítia príjemne. Špeciálny rýchloschnúci materiál odvádza vlhkosť od pokožky a zaisťuje, že tkanina pánskych športových tričiek rýchlo schne po namočení. Tieto športové košele pre mužov majú športové raglánové rukávy s dizajnom stehov, ktoré dávajú košele ležérny vzhľad. Táto úžasná kvalita v kombinácii s vašim osobným dizajnom, aby tieto pánske športové t-košele perfektné oblečenie pre vaše cvičenie. Nečakajte a začnite vytvárať vlastné úžasné pánske tričko s menom dnes!

FAQ

Prispôsobenie a objednanie
Čo je to personalizácia a ako to funguje na webovej stránke?
Svoj darček môžete začať kliknutím na zelené tlačidlo „začať personalizovať“. V našom darčekovom editore môžete darček úplne prispôsobiť podľa svojich predstáv: pridať svoj vlastný obrázok a / alebo text. Ak chcete, môžete sa tiež rozhodnúť pre skvelý dizajn, aby bol váš darček skutočne jedinečný.

Je personalizácia zahrnutá v cene?
Cena uvedená na webovej stránke zahŕňa personalizáciu Vášho daru. Pekné a jasné!

Ako zistím, či má môj obrázok správnu kvalitu?
V darčekovom editore dostanete upozornenie, ak je kvalita obrázku nedostatočná. Máte pochybnosti o kvalite vášho obrázka vopred alebo po tomto oznámení? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Aké formáty môžem odovzdať?
Nahrajete súbory JPG a PNG do nášho editora. Je to príliš technické alebo máte obrázok iného formátu, ktorý by ste chceli použiť? Obráťte sa na náš zákaznícky servis. Sú radi, že vám pomôžu, takže si môžete urobiť darček, ktorý chcete!

Čo ak nie je k dispozícii farba alebo možnosť?
Hľadáte konkrétny darček alebo darček v konkrétnej farbe, ale nie je uvedený na webovej stránke? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Ako môžem pridať kartu k svojmu daru? / Čo presne je karta?
Kliknutím na kartu „Free card“ v našom nákupnom košíku môžete pridať darčekovú kartu do svojho darčeka. Na túto kartu môžete vložiť osobnú správu, takže príjemca bude presne vedieť, komu poďakovať za toto krásne prekvapenie.

Je môj darček zabalený?
V súčasnej dobe nemáme (zatiaľ) mať darčekové balenie služby zabaliť váš darček. Dary dodávame v slávnostnom balení. To znamená, že váš dar je pripravený na doručenie alebo že ho môžete priamo poslať príjemcovi.
Dodacia lehota, možnosti dodania a náklady na doručenie
Môžem si vybrať termín dodania?
Nie je možné zvoliť konkrétny termín dodania.

Aká je dodacia lehota a kedy dostanem darček?
Dodacia lehota sa nachádza na stránke produktu. Môžete veriť, že náš dopravca dodá váš dar v tento deň.

Aké možnosti doručenia môžem vybrať?
Momentálne nie je možné zvoliť si možnosť doručenia. Dar, ktorý chcete objednať, je buď odoslaný ako balík alebo ako doručenie poštovej schránky. Chcete vedieť, na ktorú možnosť spadá vaša objednávka? Obráťte sa na náš zákaznícky servis.

Platba
Ako môžem zaplatiť objednávku?
Ponúkame tieto spôsoby platby: iDeal, Paypal, kreditná karta, faktúra cez Klarna alebo manuálny prevod. V prípade manuálneho prevodu platby, prosím, vezmite do úvahy dodatočný 3 dni na doručenie Vášho daru.

Dar dostal
Čo ak nie je dar úplne v súlade s mojimi záujmami?
Je nám ľúto, že váš dar nie je podľa vašich predstáv. Obráťte sa na náš zákaznícky servis, ktorý Vám rád pomôže nájsť vhodné riešenie.

Je faktúra odoslaná spolu s objednávkou?
S objednávkou nie je odoslaná žiadna faktúra. Faktúru dostanete vždy v potvrdzujúcom e-maile a vždy ju nájdete vo svojom účte MySurprise. To znamená, že môžete mať dar doručený priamo príjemcovi, čo z neho robí skutočné prekvapenie!
Zobraziť viac
Zobraziť menej

Obchodný darček?

Máte záujem o objednanie väčšieho počtu týchto darčekov? Prosím, kontaktujte nás a získajte okamžitú cenovú ponuku. Sme k dispozícii v pracovných dňoch od 8:30 - 17:00

Každý darček s jedinečnou personalizáciou
Jednoduché zadanie hromadných objednávok
Medzinárodné doručenie
Doprava priamo k príjemcovi

Radšej dostávate cenovú ponuku e-mailom?