Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Detský sveter
Detský sveter
Detský sveter
Detský sveter
Detský sveter
Detský sveter
Detský sveterDetský sveterDetský sveterDetský sveterDetský sveterDetský sveter

Detský sveter

Vyberte farbu
Vyber veľkosť
23,95 €
Obchodná objednávka
Dokonalý strih a úžasná kvalita
Vyberte si vlastnú farbu, veľkosť a dizajn
Úplne práčka bezpečná
Ideálne pre rodinné výlety, skupinové výlety alebo športové podujatia

Špecifikácie darov

Ďalšie informácie o detských svetroch:
Značka: Russell
Model: tubulárny pre extra pohodlie
Veľkosť: 2, 4, 6, 8, 10 a 12 rokov
Farba: sivá a čierna
Materiál: 50% bavlna a 50% polyester
Gramáž: 295 g / m²

Návod na starostlivosť o umývanie:
Umyte pri 40 ° C jemnom / vlnenom programe
V sušičke nesušte suché ani suché
Pri nízkej teplote iba potlaète tlač zvnútra

Ste si istý, že ste najlepší chlapec v meste s vlastným jedinečným sveter s menom!

Skvelá personalizovaná mikina by mala byť súčasťou každého detského šatníka. Skvelý darček na Vianoce, narodeniny alebo len ako pekné prekvapenie. Môžete si vybrať svoj vlastný dizajn košele. Vyberte si svoju obľúbenú, pridajte meno a / alebo obrázok a vaše nositeľné kresby budú pripravené otočiť niektoré hlavy. Vlastný sveter s názvom má krk na krk, raglánové rukávy a je vyrobený z najjemnejšej bavlnenej zmesi, vďaka čomu je pohodlný. Skvelé pre spoluhráčov alebo spolužiakov, ktorí chcú, aby všetci vedeli, že sú tím. S vlastným personalizovaným dizajnom na prednej a zadnej strane budete mať najlepší sveter vôbec. Plus je to pekné a teplé!

Doplňte svoj darček pridaním svojho dizajnu na prednú aj zadnú stranu sveter. Neexistuje jednoduchší spôsob, ako vytvoriť jeden z druhu detskej mikiny. Dar, ktorý sa zaručene ocení. Klasický model sveter má viac farieb a je vyrobený z vysoko kvalitnej tkaniny. Tam sú veselé návrhy, alebo ako chlapci a dievčatá. Na čo čakáš? Choďte navrhnúť vlastnú mikinu s menom a / alebo fotografiou pre deti.

FAQ

Prispôsobenie a objednanie
Čo je to personalizácia a ako to funguje na webovej stránke?
Svoj darček môžete začať kliknutím na zelené tlačidlo „začať personalizovať“. V našom darčekovom editore môžete darček úplne prispôsobiť podľa svojich predstáv: pridať svoj vlastný obrázok a / alebo text. Ak chcete, môžete sa tiež rozhodnúť pre skvelý dizajn, aby bol váš darček skutočne jedinečný.

Je personalizácia zahrnutá v cene?
Cena uvedená na webovej stránke zahŕňa personalizáciu Vášho daru. Pekné a jasné!

Ako zistím, či má môj obrázok správnu kvalitu?
V darčekovom editore dostanete upozornenie, ak je kvalita obrázku nedostatočná. Máte pochybnosti o kvalite vášho obrázka vopred alebo po tomto oznámení? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Aké formáty môžem odovzdať?
Nahrajete súbory JPG a PNG do nášho editora. Je to príliš technické alebo máte obrázok iného formátu, ktorý by ste chceli použiť? Obráťte sa na náš zákaznícky servis. Sú radi, že vám pomôžu, takže si môžete urobiť darček, ktorý chcete!

Čo ak nie je k dispozícii farba alebo možnosť?
Hľadáte konkrétny darček alebo darček v konkrétnej farbe, ale nie je uvedený na webovej stránke? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Ako môžem pridať kartu k svojmu daru? / Čo presne je karta?
Kliknutím na kartu „Free card“ v našom nákupnom košíku môžete pridať darčekovú kartu do svojho darčeka. Na túto kartu môžete vložiť osobnú správu, takže príjemca bude presne vedieť, komu poďakovať za toto krásne prekvapenie.

Je môj darček zabalený?
V súčasnej dobe nemáme (zatiaľ) mať darčekové balenie služby zabaliť váš darček. Dary dodávame v slávnostnom balení. To znamená, že váš dar je pripravený na doručenie alebo že ho môžete priamo poslať príjemcovi.
Dodacia lehota, možnosti dodania a náklady na doručenie
Môžem si vybrať termín dodania?
Nie je možné zvoliť konkrétny termín dodania.

Aká je dodacia lehota a kedy dostanem darček?
Dodacia lehota sa nachádza na stránke produktu. Môžete veriť, že náš dopravca dodá váš dar v tento deň.

Aké možnosti doručenia môžem vybrať?
Momentálne nie je možné zvoliť si možnosť doručenia. Dar, ktorý chcete objednať, je buď odoslaný ako balík alebo ako doručenie poštovej schránky. Chcete vedieť, na ktorú možnosť spadá vaša objednávka? Obráťte sa na náš zákaznícky servis.

Platba
Ako môžem zaplatiť objednávku?
Ponúkame tieto spôsoby platby: iDeal, Paypal, kreditná karta, faktúra cez Klarna alebo manuálny prevod. V prípade manuálneho prevodu platby, prosím, vezmite do úvahy dodatočný 3 dni na doručenie Vášho daru.

Dar dostal
Čo ak nie je dar úplne v súlade s mojimi záujmami?
Je nám ľúto, že váš dar nie je podľa vašich predstáv. Obráťte sa na náš zákaznícky servis, ktorý Vám rád pomôže nájsť vhodné riešenie.

Je faktúra odoslaná spolu s objednávkou?
S objednávkou nie je odoslaná žiadna faktúra. Faktúru dostanete vždy v potvrdzujúcom e-maile a vždy ju nájdete vo svojom účte MySurprise. To znamená, že môžete mať dar doručený priamo príjemcovi, čo z neho robí skutočné prekvapenie!
Zobraziť viac
Zobraziť menej

Obchodný darček?

Máte záujem o objednanie väčšieho počtu týchto darčekov? Prosím, kontaktujte nás a získajte okamžitú cenovú ponuku. Sme k dispozícii v pracovných dňoch od 8:30 - 17:00

Každý darček s jedinečnou personalizáciou
Jednoduché zadanie hromadných objednávok
Medzinárodné doručenie
Doprava priamo k príjemcovi

Radšej dostávate cenovú ponuku e-mailom?