Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Personalizované kuchynské rukavice s fotografiou, menom alebo logom

Ak chcete originálne prekvapiť milovanú osobu, ktorá rada trávi čas v kuchyni, naše personalizované kuchynské rukavice sú perfektnou voľbou! Je dôležité, aby sa každý, kto pracuje okolo horúcich pecí, chránil pred teplom a dobré rukavice sú teda nevyhnutné. Naše látkové kuchynské rukavice ponúkajú bezpečie pri vyberaní teplých jedál a plechov na pečenie.

Personalizované kuchynské rukavice ako darček

Keď sa milovaný človek prvýkrát presťahuje do svojho vlastného domova a vy mu prinesiete takýto darček, ihneď uvidíte, ako mu to zlepší deň. Naše kuchynské rukavice sú úžasným praktickým a jedinečným darčekom pre príjemcu. Jednoducho si prispôsobte tlač alebo gravírovanie a prekvapte hostiteľa! Ponúkame tiež chladné gravírované kožené rukavice do rúry, ktoré môžu slúžiť aj ako rukavice na grilovanie a majú vo vnútri pohodlný semišový povrch.

Personalizované kuchynské rukavice ako obchodné alebo propagačné darčeky

Naše obchodné dary sú ručne prispôsobené a predstavujú perfektný spôsob, ako ukázať klientom alebo obchodným partnerom, ako dôležití sú pre vás a vaše podnikanie. Obchodné darčeky sa často rozdávajú na konci kalendárneho roka, aj keď v týchto dňoch vidíme, že stále viac firiem prekvapuje svojich obchodných partnerov počas celého roka. Existuje toľko skvelých možností firemných darčekov a naše personalizované kuchynské rukavice nie sú žiadnou výnimkou. Rukavice si môžete nechať prispôsobiť logom svojej spoločnosti, menom svojho klienta alebo obchodného partnera a vytvoriť tak skutočne originálny a zábavný darček.

Prispôsobené rukavice do rúry na workshopy varenia

Ak hľadáte jedinečné príslušenstvo pre workshopy varenia, máme pre vás to pravé! Dodajte svojmu workshopu šmrnc pomocou prispôsobených kuchynských rukavíc s logom vašej spoločnosti. Aj keď vaše workshopy varenia sa nemusia konať v profesionálnom prostredí a predstavujú iba spôsob, ako sa naučiť variť a vyskúšať nové jedlá s rodinou, priateľmi alebo kolegami, darovanie osobných rukavíc pre účastníkov vyčarí úsmev na tvári každému. Dokonca si môžete prispôsobiť každú sadu kuchynských rukavíc menom príjemcu, ako aj fotografiou alebo logom podľa vášho výberu! Ak hľadáte maximálne prekvapenie, tak prečo nevytvoriť kompletnú darčekovú sadu vrátane personalizovanej kuchárskej čapice a kuchynskej zástery?

Personalizované BBQ rukavice

Ak niekto z vašich blízkych má rád obrácanie tých najchutnejších dobrôt na grile, bude rád, ak ho obdaríte vlastnými rukavicami na grilovanie! Rukavice BBQ sú vyrobené z vysokokvalitnej zmesi semišovej byvolej kože, sú tepluvzdorné, majú dizajn založený na zváračských rukaviciach priemyselnej triedy, ktoré im dodávajú chladný vzhľad a chránia ruky kuchára pred teplom. Tieto kožené rukavice na grilovanie sú prispôsobené pomocou vysokokvalitnej techniky laserového gravírovania, aby váš dizajn bol dokonalý a dlhotrvajúci. Jednoducho pridajte meno alebo text podľa svojho výberu a prekvapte milovanú osobu k narodeninám alebo ako poďakovanie za všetky pozvánky na grilovanie!

Prispôsobené látkové rukavice do rúry

Naše látkové kuchynské rukavice sú vyrobené z odolnej zmesi bavlny, vďaka ktorej sa ľahko používajú a čistia. Jednoducho ich umyte na 30 stupňov, vysušte na vzduchu, a rukavice sú pripravené opäť na použitie! Naše biele látkové rukavice do rúry sú personalizované pomocou techniky tlače, čo znamená, že môžete pridať fotografiu, meno, text, logo a/alebo jeden z našich zábavných návrhov a prispôsobiť ich špeciálne pre každého príjemcu, ktorého chcete obdarovať. Koho teda prekvapíte vlastným párom personalizovaných rukavíc do rúry?

Personalizované gravírované rukavice na grilovanie

Naše kožené rukavice na grilovanie sú prispôsobené vysokokvalitnou technikou laserového gravírovania, čo má za následok krásne hnedé gravírovanie vášho návrhu. Koža je prírodný produkt, čo znamená, že váš darček bude skutočne jedinečný a môže sa mierne líšiť od ukážkových obrázkov uvedených na stránke produktu.

Ako personalizovať kuchynské rukavice

V závislosti od typu darčeka, ktorý si vyberiete, je k dispozícii niekoľko možností personalizácie. Ak si vyberiete naše biele látkové rukavice do rúry, máte na výber z 20 farebných prevedení a tiež možnosť pridať fotografiu, meno, text alebo logo podľa vlastného výberu. Ak dávate prednosť koženým rukaviciam na grilovanie, na výber je tiež veľa skvelých prevedení a tiež možnosť pridať meno alebo text podľa vlastného výberu. S toľkými dostupnými možnosťami môžete vytvoriť perfektný darček pre každú príležitosť a príjemcu!