Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Oznámenie tehotenstva zábavným a originálnym spôsobom

Je to potvrdené: ste v očakávaní! Okolo ôsmeho týždňa už môžete mať ultrazvuk a prvýkrát vidieť svoje bábätko. Nechať si túto úžasnú správu pre seba je pre budúcich rodičov veľmi ťažké, takže čoskoro ju možno poviete rodine a priateľom. Mnoho ľudí s oznámením čaká, kým neuplynie prvých 12 týždňov, ale potom tehotenstvo oznámia naozaj poriadne! Povedzte to v práci alebo aj susedom, podeľte sa o radosť so všetkými.

Mnohí rodičia sa rozhodnú oznámiť tehotenstvo originálne. Personalizovaný darček obsahujúci napríklad fotografiu a/alebo milý text. YourSurprise ponúka širokú škálu zábavných darčekov, ktorých si môžete personalizovať. Akým lepším spôsobom dať rodičom vedieť, že budú starí rodičia, než prispôsobeným detským body?

Perfektné darčeky pre oznámenie tehotenstva

Oznámenie tehotenstva sa dotkne každého, kto má uši. Ak ste podstúpili ultrazvukové vyšetrenie a máte fotografiu, nechajte ju vytlačiť na darček a dajte ju niekomu, s kým chcete veľkú novinu zdieľať špeciálne. Body, cumlíky a skladačky sú populárne voľby.

Zostavenie darčekovej sady

Ak to naozaj chcete pojať vo veľkom štýle, zostavte zábavný darčekový set pre starých rodičov, tety a ujov. Môžete pridať prispôsobenú drevenú kartu a cumlík s textom podľa svojho výberu. Dajte ich do peknej krabice a nechajte ich darček rozbaliť! A vy potom len sledujte to prekvapenie, keď ho otvoria.

Ako to povedať starým rodičom, priateľom a rodine zábavným spôsobom

Ak má dieťa staršieho brata alebo sestru, dajte im na návštevu rodiny alebo priateľov tričko, na ktorom bude napísané, že budú starším bratom alebo sestrou. Posaďte sa a sledujte, ktorý z vašich blízkych si toho všimne ako prvý!

Tip: Personalizované body s fotografiou a menom

Každý vie, že body je typické detské oblečenie. Vďaka tomu ide o perfektný spôsob, ako oznámiť tehotenstvo. Vyberte najmenšiu veľkosť a unisex farbu, ako je oranžová, červená, biela alebo zelená. Pridajte prispôsobenie podľa vášho výberu a nezabudnite, pre koho je darček určený. Každý príjemca bude určite veľmi prekvapený!

Tip: Otvárací fotorámček s fotkou a textom

Krásne fotky si zaslúžia skvelú prezentáciu. Môžete to dosiahnuť pomocou otváracieho fotorámčeka YourSurprise, ktorý je ideálny na skrinku, parapet alebo stôl. Je to fantastická alternatíva k bežnému fotorámčeku. Pridajte do niektorého z návrhov svoju ultrazvukovú snímku a osobný text, napríklad „Tešíme sa na teba“ alebo „Neponáhľaj sa, miláčik“. Ohlasovanie tehotenstva týmto spôsobom môže byť mimoriadne jedinečné, keď pridáte aj dátum.

Tip: Pohľadnice pre celú rodinu

Ak chcete celej svojej rodine a priateľom oznámiť šťastnú správu naraz, nechajte pre každého pripraviť osobné blahoželanie s ultrazvukovou snímkou a správou. YourSurprise ponúka rôzne blahoželania a pohľadnice. Ak ultrazvukovú snímku ukazovať nechcete, máme na výber veľa zábavných dizajnov.