• Viac ako 2000 personalizovaných darčekov!
  • S vybranou fotkou a textom
  • Medzinárodné doručenie
Rýchle prevedenie!
Doručené priamo na adresu príjemcu
Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom
Rýchle prevedenie!
Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!
Doručené priamo na adresu príjemcu
Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.
Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom
Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.
Personalizovaný darček
Všetky dizajny nájdeš v Editore
Všetky dizajny nájdeš v Editore
Všetky darčeky
Čo hovoria naši zákazníci
10.0
Zobraziť všetko 136 recenzie
Simona
na 09-10-21

"Maximálna spokojnosť! Rýchle dodanie, kvalitné prevedenie, krajšie ako na obrázku 🙂 "

10 / 10
Ingrid
na 06-10-21

"Krásna práca nadmieru spokojná 😃 "

10 / 10
Petra
na 06-10-21

"Určite odporúčam, prvý raz som si u vás objednala,našla som vás náhodou na internete a bola som veľmi.."

10 / 10

Personalizovaný darček, perfektný darček

Hľadáte inšpiráciu na darček? Potrebujete darček na nadchádzajúcu príležitosť, ale je ťažké si vybrať? Alebo je pre vás ťažké každý rok vymyslieť niečo pekné? Radi by sme vám pomohli s našimi obľúbenými nápadmi na darčeky. Tieto darčeky sa líšia od ostatných a určite vyniknú medzi sadami darčekov pre wellness, darčekovými poukážkami a obálkami.

Čo je prispôsobený darček?

Prispôsobený darček je darček vyrobený špeciálne pre príjemcu, ktorý obsahuje jeho meno, vašu obľúbenú fotografiu alebo osobnú správu. Prispôsobený darček vždy urobí radosť, bez ohľadu na príležitosť. Ponúkame viac ako 1 500 darčekov, ku ktorým môžete pridať fotografiu, meno alebo text podľa vášho výberu. Vďaka takémuto rozmanitému sortimentu máme prispôsobený darček pre každého, tak si ho choďte pozrieť!

Prečo je prispôsobený darček skvelým nápadom?

Prispôsobený darček je skvelým nápadom z niekoľkých dôvodov. Po prvé, vždy je zábavné dostať darček s vašim menom, čo znamená, že bol vyrobený špeciálne pre vás. Je to ešte zvláštnejšie, ak obsahuje aj vašu fotografiu. Nielen darček pre kohokoľvek, ale iba pre vás.
Rozdiel je tiež v tom, aký darček si vyberiete a ako ho prispôsobíte. Aké fantastické by bolo dostať hodinky s krásnou fotografiou? Alebo sklenený pohár s vygravírovaným vašim menom? Alebo tyčinku Toblerone s vašim menom namiesto loga, alebo darčekovú krabičku Milka plnú chutných čokolád vyrobených práve pre vás? Prispôsobený darček je skutočne osobný, vďaka čomu je veľmi výnimočný.

Prispôsobené darčeky na dôležité príležitosti

V YourSurprise nájdete veľa skvelých darčekov pre najdôležitejšie okamihy roka. Čokoláda pre Sviatok svätého Valentína, nádherné darčeky pre Deň matiek a Ďeň otcov a fantastická kolekcia darčekov pre

Nápady na darčeky

Ak hľadáte skvelú inšpiráciu na darček, pozrite si naše tipy nižšie!
* Nápad na darček č.1: Najlepšie prispôsobené darčeky pre kuchyňu. Navrhnite si svoj vlastný hrnček, sklenený pohár alebo sadu nožov. Máme všetko!
* Nápad na darček č.2: Nádherné prispôsobené výzdoby stien alebo výzdoba domácnosti ako napríklad obraz na plátne, hodiny alebo vlnená deka.
* Nápad na darček č.3: Prispôsobené knihy, diáre a zápisníky pre deti alebo dospelých.
* Nápad na darček č.4: Chutné maškrty, ako napríklad prispôsobená čokoláda alebo sladkosti.
* Nápad na darček č.5: Najúžasnejší prispôsobený odev alebo tašky s vašou vlastnou fotografiou alebo dizajnom.

Nápady na prispôsobené darčeky pre mužov a ženy

Môžete prestať hľadať ideálny darček k narodeninám chlapca alebo dievčaťa, svojho priateľa alebo kolegu. Máme prispôsobené darčeky pre mužov a ženy.
Zábavné prispôsobené darčeky pre muža sú naše kožené darčeky. Ponúkame rôzne kožené darčeky, do ktorých môže byť vygravírované meno, od kožených puzdier na bankové karty až po kožené zástery. Každý z nich je skutočným vyjadrením, ktoré určite miluje.
Pre ženu máme množstvo krásnych prispôsobených darčekov do domácnosti, ako napríklad prispôsobené nástenné hodiny s vašou obľúbenou fotografiou alebo mäkkou, vlnenou dekou s jej menom a zábavným dizajnom. Máme tiež veľa skvelých darčekov prispôsobených ženám, ktoré milujú čaj, čokoládu a ďalšie chutné dobroty.

Nápady na prispôsobené darčeky pre deti

Ak váš synovec, sused alebo krstné dieťa čoskoro bude oslavovať narodeniny, budete hľadať darček, z ktorého by sa mohlo tešiť ešte dlho. Prispôsobený darček je perfektný! Ponúkame veľa rôznych možností darčekov pre deti. Ak pôjdu čoskoro do školy, máme skvelý výber jedinečných školských potrieb ktoré môžu používať, napríklad prispôsobený pohárik s fotografiou a zábavným dizajnom alebo diár s fotografiami priateľov. V prvom školskom dni sa budú cítiť ako rockové hviezdy. Ďalšie populárne darčeky sú naše drevené hračky, ako je kočík, vozík a odrážadlo. A čo tak prispôsobená detská kniha s menom dieťaťa? Krásne darčeky, každý jeden.