• S vybranou fotkou a textom
  • Viac ako 2000 personalizovaných darčekov!
  • Medzinárodné doručenie
Rýchle prevedenie!
Doručené priamo na adresu príjemcu
Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom
Rýchle prevedenie!
Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!
Doručené priamo na adresu príjemcu
Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.
Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom
Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Prispôsobená čiapka

Čo hovoria naši zákazníci
10.0
Zobraziť všetko 101 recenzie
Helena
na 08-04-21

"Darček veľmi potešil manžela, no dorazil o deň neskôr i keď som zaplatila expresné doručenie. No i napriek.."

10 / 10
Tatiana
na 31-03-21

"Vsetko bolo vyborne, velka spokojnosť. Odporúčam! "

10 / 10
Bohuslava
na 31-03-21

"Velka spokojnost. Rychla objednavka aj vybavenie. Tovar - klucenky - prisiel rekordne rychlo. Kvalitne.."

10 / 10

Personalizované čiapky - vyšívané alebo s potlačou

Počas chladných dní nie je nič lepšie ako štýlová teplá čiapka. Vlastná čiapka môže byť ešte štýlovejšia, ak je personalizovaná vlastným menom alebo originálnym textom!

Vyšívaná čiapka

Chceš mať na čiapke vyšité meno alebo text podľa vlastného výberu? Vyber si z červenej, šedej, svetlomodrej, alebo tmavomodrej čiapky, pridaj až 12 znakov a vyber si z rôznych typov písma.

Čiapka s potlačou

Súčasťou nášho sortimentu sú aj potlačené čiapky. V našom online editore si môžeš pridať až 20 znakov a vybrať si z rôznych vzorov, ako napríklad motýľ, kvetina, koruna, srdce alebo hviezdy. Čiapky s potlačou sú k dispozícii v červenej, čiernej, tmavomodrej a šedej farbe.

Personalizovaná detská čiapka

Ak hľadáš zábavný darček pre bábätká alebo chceš oznámiť svoje tehotenstvo originálnym spôsobom, naše roztomilé detské čiapky nemusia byť zlým nápadom. Pridaj názov podľa vlastného výberu a vyber si z roztomilých vzorov, ako je oblak, jednorožec, srdce, slon, sova, panda, auto, lev, medveď, veľryba alebo koruna. Naše roztomilé detské čiapky sú k dispozícii vo svetloružovej, fuchsiovej, svetlo modrej, tmavomodrej, šedej a bielej farbe.

Ručne personalizované v Zierikzee

Osobne personalizujeme vaše čiapky alebo klobúky v Zierikzee, Holandsku. Na vyšívanie alebo potlač používame špeciálne stroje, a naši pracovníci produkujú darčeky s veľkou starostlivosťou a pozornosťou.Veríme v to, že darčeky sú dokonalým spôsobom, ako ukázať ako veľmi Vám na niekom záleží, a preto do vytvárania našich darov vkladáme veľa lásky. Nazývame to „Umenie dávať“ - The art of giving.