• S vybranou fotkou a textom
  • Viac ako 2000 personalizovan├Żch dar─Źekov!
  • Medzin├írodn├ę doru─Źenie
Prekvap svojich najbli┼ż┼í├şch ­čÄü dar─Źekom s doru─Źen├şm priamo doma, nech vedia, ┼że na nich mysl├ş┼í! ­čĺľ
Prekvap svojich najbli┼ż┼í├şch ­čÄü dar─Źekom s doru─Źen├şm priamo doma, nech vedia, ┼że na nich mysl├ş┼í! ­čĺľ
Kuchynská zástera - ModráKuchynská zástera - ModráKuchynská zástera - ModráKuchynská zástera - ModráKuchynská zástera - ModráKuchynská zástera - ModráKuchynská zástera - ModráKuchynská zástera - ModráKuchynská zástera - Modrá
Kuchynská zástera - ModráKuchynská zástera - ModráKuchynská zástera - ModráKuchynská zástera - ModráKuchynská zástera - ModráKuchynská zástera - ModráKuchynská zástera - ModráKuchynská zástera - ModráKuchynská zástera - Modrá

zástera

17,95┬áÔéČ
Obchodná objednávka
Vyberte farbu
Typ
  • Vyberte si svoju ob─ż├║ben├║ farbu, dizajn a p├şsmo
  • Ide├ílny dar─Źek pre ka┼żd├ęho milovn├şka varenia
  • ├Ü┼żasn├í zmes bavlny a vhodn├í do pr├í─Źky
Vyroben├ę z l├ísky
Dar─Źek vyroben├Ż presne pod─ża Va┼íich prian├ş
100% záruka kvality
V kr├ísnom dar─Źekovom balen├ş s dar─Źekovou pouk├í┼żkou.

Navrhnite si vlastn├║ jedine─Źn├║ kuchynsk├║ z├ísteru s fotografiou a textom!

H─żad├íte pekn├Ż dar─Źek pre svojho kuch├íra? Alebo by ste chceli, aby v┼íetci vo va┼íej kuch├írskej triede nosili t├║ ist├║ kuchynsk├║ z├ísteru? Navrhnite osobn├║ z├ísteru s vlastnou fotografiou a textom!

Kuchynsk├í z├ístera je k dispoz├şcii vo v├Żbere r├┤znych farieb, tak┼że tam bude v┼żdy farba, aby vyhovoval ┼í┼ąastn├ęmu ─Źloveku, ktor├Ż dostane tento dar─Źek!

Ak chcete objedna┼ą tento jedine─Źn├Ż dar─Źek je r├Żchly a jednoduch├Ż: Nahrajte svoje ob─ż├║ben├ę fotografie a text, vyberte si jedine─Źn├Ż r├ím, ktor├Ż sa zmest├ş na v├í┼í obr├ízok, a my sa uist├şme, ┼że to bude vytla─Źen├ę na kuchynskej z├ístere!

Viac inform├íci├ş
Materiál: bavlna / polyester (35% / 65%)
Ve─żkos┼ą: 80 x 70 cm / 31,5 "x 27,6".
Tla─Ź: 20 x 20 cm / 7,9 "x 11,0".

Prisp├┤sobenie a objednanie
Čo je to personalizácia a ako to funguje na webovej stránke?
Svoj dar─Źek m├┤┼żete za─Źa┼ą kliknut├şm na zelen├ę tla─Źidlo ÔÇ×za─Źa┼ą personalizova┼ąÔÇť. V na┼íom dar─Źekovom editore m├┤┼żete dar─Źek ├║plne prisp├┤sobi┼ą pod─ża svojich predst├ív: prida┼ą svoj vlastn├Ż obr├ízok a / alebo text. Ak chcete, m├┤┼żete sa tie┼ż rozhodn├║┼ą pre skvel├Ż dizajn, aby bol v├í┼í dar─Źek skuto─Źne jedine─Źn├Ż.

Je personalizácia zahrnutá v cene?
Cena uveden├í na webovej str├ínke zah┼Ľ┼ła personaliz├íciu V├í┼ího daru. Pekn├ę a jasn├ę!

Ako zist├şm, ─Źi m├í m├┤j obr├ízok spr├ívnu kvalitu?
V dar─Źekovom editore dostanete upozornenie, ak je kvalita obr├ízku nedostato─Źn├í. M├íte pochybnosti o kvalite v├í┼ího obr├ízka vopred alebo po tomto ozn├ímen├ş? Obr├í┼ąte sa na n├í┼í z├íkazn├şcky servis; s├║ radi, ┼że v├ím pom├┤┼żu!

Ak├ę form├íty m├┤┼żem odovzda┼ą?
Nahrajete s├║bory JPG a PNG do n├í┼ího editora. Je to pr├şli┼í technick├ę alebo m├íte obr├ízok in├ęho form├ítu, ktor├Ż by ste chceli pou┼żi┼ą? Obr├í┼ąte sa na n├í┼í z├íkazn├şcky servis. S├║ radi, ┼że v├ím pom├┤┼żu, tak┼że si m├┤┼żete urobi┼ą dar─Źek, ktor├Ż chcete!

─îo ak nie je k dispoz├şcii farba alebo mo┼żnos┼ą?
H─żad├íte konkr├ętny dar─Źek alebo dar─Źek v konkr├ętnej farbe, ale nie je uveden├Ż na webovej str├ínke? Obr├í┼ąte sa na n├í┼í z├íkazn├şcky servis; s├║ radi, ┼że v├ím pom├┤┼żu!

Ako m├┤┼żem prida┼ą kartu k svojmu daru? / ─îo presne je karta?
Kliknut├şm na kartu ÔÇ×Free cardÔÇť v na┼íom n├íkupnom ko┼í├şku m├┤┼żete prida┼ą dar─Źekov├║ kartu do svojho dar─Źeka. Na t├║to kartu m├┤┼żete vlo┼żi┼ą osobn├║ spr├ívu, tak┼że pr├şjemca bude presne vedie┼ą, komu po─Ćakova┼ą za toto kr├ísne prekvapenie.

Je m├┤j dar─Źek zabalen├Ż?
V s├║─Źasnej dobe nem├íme (zatia─ż) ma┼ą dar─Źekov├ę balenie slu┼żby zabali┼ą v├í┼í dar─Źek. Dary dod├ívame v sl├ívnostnom balen├ş. To znamen├í, ┼że v├í┼í dar je pripraven├Ż na doru─Źenie alebo ┼że ho m├┤┼żete priamo posla┼ą pr├şjemcovi.
Dodacia lehota, mo┼żnosti dodania a n├íklady na doru─Źenie
M├┤┼żem si vybra┼ą term├şn dodania?
├üno, to je mo┼żn├ę! Pre v├Ą─Ź┼íinu dar─Źekov je mo┼żn├ę uvies┼ą, kedy presne m├í by┼ą dar─Źek doru─Źen├Ż, ke─Ć ho m├íte v n├íkupnom ko┼í├şku.

Ak├í je dodacia lehota a kedy dostanem dar─Źek?
Dodacia lehota sa nach├ídza na str├ínke produktu. M├┤┼żete veri┼ą, ┼że n├í┼í dopravca dod├í v├í┼í dar v tento de┼ł.

Ak├ę mo┼żnosti doru─Źenia m├┤┼żem vybra┼ą?
Moment├ílne nie je mo┼żn├ę zvoli┼ą si mo┼żnos┼ą doru─Źenia. Dar, ktor├Ż chcete objedna┼ą, je bu─Ć odoslan├Ż ako bal├şk alebo ako doru─Źenie po┼ítovej schr├ínky. Chcete vedie┼ą, na ktor├║ mo┼żnos┼ą spad├í va┼ía objedn├ívka? Obr├í┼ąte sa na n├í┼í z├íkazn├şcky servis.

Platba
Ako m├┤┼żem zaplati┼ą objedn├ívku?
Pon├║kame tieto sp├┤soby platby: iDeal, Paypal, kreditn├í karta, fakt├║ra cez Klarna alebo manu├ílny prevod. V pr├şpade manu├ílneho prevodu platby, pros├şm, vezmite do ├║vahy dodato─Źn├Ż 3 dni na doru─Źenie V├í┼ího daru.

Dar dostal
Čo ak nie je dar úplne v súlade s mojimi záujmami?
Je n├ím ─ż├║to, ┼że v├í┼í dar nie je pod─ża va┼íich predst├ív. Obr├í┼ąte sa na n├í┼í z├íkazn├şcky servis, ktor├Ż V├ím r├íd pom├┤┼że n├íjs┼ą vhodn├ę rie┼íenie.

Je faktúra odoslaná spolu s objednávkou?
S objedn├ívkou nie je odoslan├í ┼żiadna fakt├║ra. Fakt├║ru dostanete v┼żdy v potvrdzuj├║com e-maile a v┼żdy ju n├íjdete vo svojom ├║─Źte MySurprise. To znamen├í, ┼że m├┤┼żete ma┼ą dar doru─Źen├Ż priamo pr├şjemcovi, ─Źo z neho rob├ş skuto─Źn├ę prekvapenie!

Okam┼żit├í cenov├í ponuka pre a z├ístera ?

M├íte z├íujem o objednanie v├Ą─Ź┼íieho po─Źtu t├Żchto dar─Źekov? Pros├şm, kontaktujte n├ís a z├şskajte okam┼żit├║ cenov├║ ponuku. Sme k dispoz├şcii v pracovn├Żch d┼łoch od 8:30 do 17:00.

02/330 568 02

Rob├ş fantastick├Ż obchodn├Ż dar─Źek
Dar─Źeky sa vyr├íbaj├║ a posielaj├║ v ten ist├Ż de┼ł
Viac ako 1200 r├┤znych darov
┼Żiadne minim├ílne objedn├ívacie mno┼żstvo

Radšej dostávate cenovú ponuku e-mailom?