• S vybranou fotkou a textom
  • Viac ako 2000 personalizovaných darčekov!
  • Medzinárodné doručenie
Prekvap svojich najbližších 🎁 darčekom s doručením priamo doma, nech vedia, že na nich myslíš! 💖
Prekvap svojich najbližších 🎁 darčekom s doručením priamo doma, nech vedia, že na nich myslíš! 💖

Foto hodiny

Máte krásne fotografie svojej rodiny, vaše medové týždne alebo narodeniny , ale všetky zmizli v krabici, skrini alebo sú pochovaní niekde v počítači? Je čas odprášiť tieto fotografie a prežiť svoje obľúbené spomienky! Chyť svoje najkrajšie fotografie a vytvoriť pútavý kúsok dekorácie. Už nemusíte skrývať svoje hodiny, každý to potrebuje! Foto hodiny je jednoduchý spôsob, ako rozveseliť miestnosť. Hodiny s fotografiami sú perfektným domácim alebo svadobným darčekom , ale chápeme, či sa rozhodnete pre jednu z týchto jedinečných fotografických hodín pre seba.

Prispôsobené hodiny

Každá izba potrebuje hodiny. Vieme, že nechcete mať rovnaké hodiny ako všetci ostatní na bloku. Existuje len jedno riešenie; navrhnite hodiny sami! Nebojte sa, ak nie ste ten počítačový pútavý, je to veľmi jednoduché! Existuje mnoho rôznych dizajnov, z ktorých si môžete vybrať, aby vaše hodiny boli skutočným umeleckým dielom. Použite vlastné fotografie a pridajte meno, dátum alebo správu. Ste len pár kliknutí od jedného z týchto jedinečných personalizovaných hodín vo vašej domácnosti!

Stolové hodiny

Hľadáte stolové hodiny v kancelárii alebo doma? Prečo by ste si stále vybrali nudného? Urob si svoj pracovný stôl ako zábavné a farebné, ako ste vy! Môžete tiež použiť svoje obľúbené fotografie pre hodiny. Nechajte svoju tvorivosť prúdiť a vytvorte jeden z druhov stolových hodín. Nie je to len zábavný darček k narodeninám, ale aj obchodný darček . Použite logo a / alebo farby spoločnosti, aby sa stolové hodiny stali ideálnym darčekom na prekvapenie obchodného partnera.

Nástenné dekorácie

Teraz, keď ste prešli všetkými snahami hľadať perfektnú fotografiu pre vaše hodiny, pravdepodobne máte milión ďalších nápadov na zvyšok vašich fotografií. Našťastie máme oveľa viac ďalších možností dekorácie na stenu, aby sa vaše najkrajšie a farebné obrázky dobre využili! Vaše fotografie si vytlačte na drevo, plátno alebo hliník. Pridanie trochu lásky a pozornosti na dar nikdy nebolo zábavnejšie a jednoduchšie! Prispôsobené dekorácie na stenu sú ideálnym darčekom na Vianoce, na svadbu alebo na housewarming .