Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Deň otcov pivná darčeková sada s gravírovaným pohárom
Deň otcov pivná darčeková sada s gravírovaným pohárom
Deň otcov pivná darčeková sada s gravírovaným pohárom
Deň otcov pivná darčeková sada s gravírovaným pohárom
Deň otcov pivná darčeková sada s gravírovaným pohárom
Deň otcov pivná darčeková sada s gravírovaným pohárom
Deň otcov pivná darčeková sada s gravírovaným pohárom
Deň otcov pivná darčeková sada s gravírovaným pohárom
Deň otcov pivná darčeková sada s gravírovaným poháromDeň otcov pivná darčeková sada s gravírovaným poháromDeň otcov pivná darčeková sada s gravírovaným poháromDeň otcov pivná darčeková sada s gravírovaným poháromDeň otcov pivná darčeková sada s gravírovaným poháromDeň otcov pivná darčeková sada s gravírovaným poháromDeň otcov pivná darčeková sada s gravírovaným poháromDeň otcov pivná darčeková sada s gravírovaným pohárom

Deň otcov pivná darčeková sada s gravírovaným pohárom

442 hlasov

Prehlasujem, že mám aspoň 18 rokov a legálne môžem kúpiť alkohol, môj dátum narodenia je: dd-mm-rrrr (povinný)

Brand beer
29,95 €
Obchodná objednávka
Lahodná fľaša piva so špeciálnymi rafinovanými pohármi od Royal Leerdam
Tvoj text navždy laseroval do skla
Darček na každú špeciálnu príležitosť

Špecifikácie darov

Viac informácií o darčekovej súprave na pivo s denným svetom s rytým sklom:
Obsah: veľká fľaša Westmalle Tripple a ryté pivo
Značkové poháre na pivo: Royal Leerdam
Typ: Munique
Vyrytie: biela, výsledok bude mierne odlišný od náhľadu na webovej stránke

Westmalle Tripple
Obsah: 750 ml
Percento alkoholu: 9,5%
Krajina pôvodu: Belgicko
Charakter: Westmalle Tripple má hlbokú, ale jemnú chuť s horkým tónom. Vzhľadom k veľkému obsahu 750 ml má pivo mierne odlišnú chuť ako v malých fľašiach. V tomto prípade má svetlé zlatožlté pivo dlhšiu sladšiu chuť.

Prekvapte svojho milovaného otca jedinečným darčekovým setom s gravírovaným pohárom!

Môže váš otec za čas naozaj vychutnávať chutné pivo a páči sa mu najmä tieto špeciálne pivá? Ak áno, tento luxusný darček na pivo s pohárom je perfektným darčekom pre Otca. Nádherná drevená krabica obsahuje veľkú fľašu Westmalle Tripple a pekné poháre na pivo, ktoré vyrába Royal Leerdam. Ale zvláštna vec na tejto darčekovej súprave piva je, že môžete dostať pivné poháre s vyrytým pekným dizajnom a menom svojho otca. Prekvapte svojho otca, dedka alebo svokra svojím vlastným osobným darčekovým setom so sklom!

Vyberte si jeden z rôznych špeciálne navrhnutých návrhov Deň otcov a pridajte meno svojho sladkého otca. Po dokončení vášho stvorenia sa postaráme o to, aby váš dizajn bol vyrytý do pohára v najlepšej možnej kvalite. Pivné sklo je vhodné na umývanie v umývačke riadu, takže váš otec si môže vychutnať váš ohromujúci dar Otca na mnoho rokov. Jedinečný a osobný dar pre každého otca. Na zdravie otca!

Často kladené otázky

Prispôsobenie a objednanie
Čo je to personalizácia a ako to funguje na webovej stránke?
Svoj darček môžete začať kliknutím na zelené tlačidlo „začať personalizovať“. V našom darčekovom editore môžete darček úplne prispôsobiť podľa svojich predstáv: pridať svoj vlastný obrázok a / alebo text. Ak chcete, môžete sa tiež rozhodnúť pre skvelý dizajn, aby bol váš darček skutočne jedinečný.

Je personalizácia zahrnutá v cene?
Cena uvedená na webovej stránke zahŕňa personalizáciu Vášho daru. Pekné a jasné!

Ako zistím, či má môj obrázok správnu kvalitu?
V darčekovom editore dostanete upozornenie, ak je kvalita obrázku nedostatočná. Máte pochybnosti o kvalite vášho obrázka vopred alebo po tomto oznámení? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Aké formáty môžem odovzdať?
Nahrajete súbory JPG a PNG do nášho editora. Je to príliš technické alebo máte obrázok iného formátu, ktorý by ste chceli použiť? Obráťte sa na náš zákaznícky servis. Sú radi, že vám pomôžu, takže si môžete urobiť darček, ktorý chcete!

Čo ak nie je k dispozícii farba alebo možnosť?
Hľadáte konkrétny darček alebo darček v konkrétnej farbe, ale nie je uvedený na webovej stránke? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Ako môžem pridať kartu k svojmu daru? / Čo presne je karta?
Kliknutím na kartu „Free card“ v našom nákupnom košíku môžete pridať darčekovú kartu do svojho darčeka. Na túto kartu môžete vložiť osobnú správu, takže príjemca bude presne vedieť, komu poďakovať za toto krásne prekvapenie.

Je môj darček zabalený?
V súčasnej dobe nemáme (zatiaľ) mať darčekové balenie služby zabaliť váš darček. Dary dodávame v slávnostnom balení. To znamená, že váš dar je pripravený na doručenie alebo že ho môžete priamo poslať príjemcovi.
Dodacia lehota, možnosti dodania a náklady na doručenie
Môžem si vybrať termín dodania?
Nie je možné zvoliť konkrétny termín dodania.

Aká je dodacia lehota a kedy dostanem darček?
Dodacia lehota sa nachádza na stránke produktu. Môžete veriť, že náš dopravca dodá váš dar v tento deň.

Aké možnosti doručenia môžem vybrať?
Momentálne nie je možné zvoliť si možnosť doručenia. Dar, ktorý chcete objednať, je buď odoslaný ako balík alebo ako doručenie poštovej schránky. Chcete vedieť, na ktorú možnosť spadá vaša objednávka? Obráťte sa na náš zákaznícky servis.

Platba
Ako môžem zaplatiť objednávku?
Ponúkame tieto spôsoby platby: iDeal, Paypal, kreditná karta, faktúra cez Klarna alebo manuálny prevod. V prípade manuálneho prevodu platby, prosím, vezmite do úvahy dodatočný 3 dni na doručenie Vášho daru.

Dar dostal
Čo ak nie je dar úplne v súlade s mojimi záujmami?
Je nám ľúto, že váš dar nie je podľa vašich predstáv. Obráťte sa na náš zákaznícky servis, ktorý Vám rád pomôže nájsť vhodné riešenie.

Je faktúra odoslaná spolu s objednávkou?
S objednávkou nie je odoslaná žiadna faktúra. Faktúru dostanete vždy v potvrdzujúcom e-maile a vždy ju nájdete vo svojom účte MySurprise. To znamená, že môžete mať dar doručený priamo príjemcovi, čo z neho robí skutočné prekvapenie!
Zobraziť viac
Zobraziť menej

recenzia

V tomto jazyku momentálne nie sú napísané žiadne recenzie

Obchodný darček?

Máte záujem o objednanie väčšieho počtu týchto darčekov? Prosím, kontaktujte nás a získajte okamžitú cenovú ponuku. Sme k dispozícii v pracovných dňoch od 8:30 - 17:00

Každý darček s jedinečnou personalizáciou
Jednoduché zadanie hromadných objednávok
Medzinárodné doručenie
Doprava priamo k príjemcovi

Radšej dostávate cenovú ponuku e-mailom?