Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Peaky Blinders rum darčekové balenie
Peaky Blinders rum darčekové balenie
Peaky Blinders rum darčekové balenie
Peaky Blinders rum darčekové balenie
Peaky Blinders rum darčekové balenie
Peaky Blinders rum darčekové balenie
Peaky Blinders rum darčekové baleniePeaky Blinders rum darčekové baleniePeaky Blinders rum darčekové baleniePeaky Blinders rum darčekové baleniePeaky Blinders rum darčekové baleniePeaky Blinders rum darčekové balenie

Peaky Blinders rum darčekové balenie

200 hlasov

Prehlasujem, že mám aspoň 18 rokov a legálne môžem kúpiť alkohol, môj dátum narodenia je: dd-mm-rrrr (povinný)

Prispôsobenie
49,95 €
Obchodná objednávka
Dodacia adresa podľa vášho výberu
V darčekovej krabičke + darčeková karta zdarma
Garantovaná 100% kvalita

Špecifikácie darov

Viac informácií o personalizácii 
Prispôsobenie: s menom alebo textom 
Povrchová úprava: vysokokvalitné laserové gravírovanie 
Farba rytiny: hnedá 
Rozmery škatule: 36,5 x 12 x 11 cm 
Extra: drevené puzdro je certifikované FSC 

Viac informácií o rume 
Názov: Sadler's Peaky Blinder 
Druh whisky: čierne korenie 
Obsah: 700 ml 
Krajina: Anglicko 
Percento alkoholu: 40% 

Charakter: Peaky Blinder Black Spiced Rum je destilovaný s rôznymi koreninami. S vôňou pomaranča a muškátového orieška. Ochutnáte vynikajúce tóny klinčeka, vanilky a ananásu.

Prekvapte fanúšika Peaky Blinders, ktorý je tvrdý na zem, jedinečnou darčekovou súpravou na rum

Máte priateľa, ktorý nikdy nevynechá epizódu Peaky Blinders? Možno je tvoj otec posadnutý prehliadkou? Potom je táto špeciálna rumová sada Peaky Blinders perfektným darčekom. Drevené puzdro si môžete prispôsobiť sami pridaním názvu podľa vášho výberu. Urobte z príjemcu skutočný Peaky Blinder! Veľké prekvapenie k narodeninám, Dňu otcov alebo len preto, že. Je to tiež skvelý darček pre všetkých milovníkov whisky.

Vaše osobné darčekové rolety Peaky Blinders sa skladajú z fľaše Black Spiced Rum v plnej veľkosti a rytého rumového skla. Tieto dva skvelé darčeky prichádzajú v drevenej prezentačnej krabici. Prispôsobenie veka dreveného obalu je jednoduché. Stačí pridať svoje meno alebo text do jedného z jedinečných vzorov. Potom sa dostaneme do práce a gravírujeme váš dizajn do dreveného veka puzdra s veľkou starostlivosťou a presnosťou. Získajte prispôsobenie hneď na objednávku Peaky Blinders!

Ak si chcete objednať väčšie množstvo, kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Často kladené otázky

Prispôsobenie a objednanie
Čo je to personalizácia a ako to funguje na webovej stránke?
Svoj darček môžete začať kliknutím na zelené tlačidlo „začať personalizovať“. V našom darčekovom editore môžete darček úplne prispôsobiť podľa svojich predstáv: pridať svoj vlastný obrázok a / alebo text. Ak chcete, môžete sa tiež rozhodnúť pre skvelý dizajn, aby bol váš darček skutočne jedinečný.

Je personalizácia zahrnutá v cene?
Cena uvedená na webovej stránke zahŕňa personalizáciu Vášho daru. Pekné a jasné!

Ako zistím, či má môj obrázok správnu kvalitu?
V darčekovom editore dostanete upozornenie, ak je kvalita obrázku nedostatočná. Máte pochybnosti o kvalite vášho obrázka vopred alebo po tomto oznámení? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Aké formáty môžem odovzdať?
Nahrajete súbory JPG a PNG do nášho editora. Je to príliš technické alebo máte obrázok iného formátu, ktorý by ste chceli použiť? Obráťte sa na náš zákaznícky servis. Sú radi, že vám pomôžu, takže si môžete urobiť darček, ktorý chcete!

Čo ak nie je k dispozícii farba alebo možnosť?
Hľadáte konkrétny darček alebo darček v konkrétnej farbe, ale nie je uvedený na webovej stránke? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Ako môžem pridať kartu k svojmu daru? / Čo presne je karta?
Kliknutím na kartu „Free card“ v našom nákupnom košíku môžete pridať darčekovú kartu do svojho darčeka. Na túto kartu môžete vložiť osobnú správu, takže príjemca bude presne vedieť, komu poďakovať za toto krásne prekvapenie.

Je môj darček zabalený?
V súčasnej dobe nemáme (zatiaľ) mať darčekové balenie služby zabaliť váš darček. Dary dodávame v slávnostnom balení. To znamená, že váš dar je pripravený na doručenie alebo že ho môžete priamo poslať príjemcovi.
Dodacia lehota, možnosti dodania a náklady na doručenie
Môžem si vybrať termín dodania?
Nie je možné zvoliť konkrétny termín dodania.

Aká je dodacia lehota a kedy dostanem darček?
Dodacia lehota sa nachádza na stránke produktu. Môžete veriť, že náš dopravca dodá váš dar v tento deň.

Aké možnosti doručenia môžem vybrať?
Momentálne nie je možné zvoliť si možnosť doručenia. Dar, ktorý chcete objednať, je buď odoslaný ako balík alebo ako doručenie poštovej schránky. Chcete vedieť, na ktorú možnosť spadá vaša objednávka? Obráťte sa na náš zákaznícky servis.

Platba
Ako môžem zaplatiť objednávku?
Ponúkame tieto spôsoby platby: iDeal, Paypal, kreditná karta, faktúra cez Klarna alebo manuálny prevod. V prípade manuálneho prevodu platby, prosím, vezmite do úvahy dodatočný 3 dni na doručenie Vášho daru.

Dar dostal
Čo ak nie je dar úplne v súlade s mojimi záujmami?
Je nám ľúto, že váš dar nie je podľa vašich predstáv. Obráťte sa na náš zákaznícky servis, ktorý Vám rád pomôže nájsť vhodné riešenie.

Je faktúra odoslaná spolu s objednávkou?
S objednávkou nie je odoslaná žiadna faktúra. Faktúru dostanete vždy v potvrdzujúcom e-maile a vždy ju nájdete vo svojom účte MySurprise. To znamená, že môžete mať dar doručený priamo príjemcovi, čo z neho robí skutočné prekvapenie!
Zobraziť viac
Zobraziť menej

recenzia

V tomto jazyku momentálne nie sú napísané žiadne recenzie

Obchodný darček?

Máte záujem o objednanie väčšieho počtu týchto darčekov? Prosím, kontaktujte nás a získajte okamžitú cenovú ponuku. Sme k dispozícii v pracovných dňoch od 8:30 - 17:00

Každý darček s jedinečnou personalizáciou
Jednoduché zadanie hromadných objednávok
Medzinárodné doručenie
Doprava priamo k príjemcovi

Radšej dostávate cenovú ponuku e-mailom?