Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Gravírovaná drevená doska na krájanie - láska je ...
Gravírovaná drevená doska na krájanie - láska je ...
Gravírovaná drevená doska na krájanie - láska je ...
Gravírovaná drevená doska na krájanie - láska je ...
Gravírovaná drevená doska na krájanie - láska je ...
Gravírovaná drevená doska na krájanie - láska je ...
Gravírovaná drevená doska na krájanie - láska je ...Gravírovaná drevená doska na krájanie - láska je ...Gravírovaná drevená doska na krájanie - láska je ...Gravírovaná drevená doska na krájanie - láska je ...Gravírovaná drevená doska na krájanie - láska je ...Gravírovaná drevená doska na krájanie - láska je ...

Gravírovaná drevená doska na krájanie - láska je ...

16,95 €
Obchodná objednávka
Dodacia adresa podľa vášho výberu
V darčekovej krabičke + darčeková karta zdarma
Garantovaná 100% kvalita

Špecifikácie darov

Ďalšie informácie o drevenej doske na krájanie/ servírovanie:
Materiál: vysoko kvalitné masívne bukové drevo
Povrchová úprava: olejová
Rozmery: 28,2 x 20,2 x 1,8 cm
Hmotnosť: +/- 680 gram
Personalizácia: gravírovaný text
Farba gravírovania: drevo

Dobré vedieť:
Doska nie je vhodná do umývačky riadu
Drevo je prírodný produkt, takže darček sa môže mierne líšiť od príkladných fotiek

Z technických dôvodov nie je bohužiaľ možné spracovať azbuku, turečtinu alebo špeciálne znaky.

Láska je .... doska na krájanie s vygravírovaným menom poteší každého!

Láska ide cez žalúdok! A všetko chutí ešte lepšie, keď je to podávané na jedinečnej drevenej doske. Táto romantická doska na krájanie/ servírovanie je dokonalým darčekom, pretože si ju môžeš navrhnúť tak, ako len chceš. K roztomilým dizajnom môžeš pridať meno alebo text podľa vlastného výberu. Jedinečný darček pre kamarátku, na narodeniny, Valentína, Deň matiek alebo len tak. Gravírovanú dosku si môžeš samozrejme objednať aj sám pre seba.

Doska na krájanie/ servírovanie je vyrobená z masívneho bukového dreva a je certifikovaná FSC. Takže úplne zodpovedný nákup. Doska na krájanie je natretá špeciálnou olejovou vrstvou. K romantickým dizajnom Love is ... stačí pridať meno alebo text podľa vlastnéhi výberu. Tvoj dizajn potom s láskou a precíznosťou vygravírujeme na drevo. Vytvor si svoju vlastná dosku na krájanie/ servírovanie už teraz!

Chceš si objednať väčšie množstvo? Kontaktuj naše obchodné oddelenie.

FAQ

Prispôsobenie a objednanie
Čo je to personalizácia a ako to funguje na webovej stránke?
Svoj darček môžete začať kliknutím na zelené tlačidlo „začať personalizovať“. V našom darčekovom editore môžete darček úplne prispôsobiť podľa svojich predstáv: pridať svoj vlastný obrázok a / alebo text. Ak chcete, môžete sa tiež rozhodnúť pre skvelý dizajn, aby bol váš darček skutočne jedinečný.

Je personalizácia zahrnutá v cene?
Cena uvedená na webovej stránke zahŕňa personalizáciu Vášho daru. Pekné a jasné!

Ako zistím, či má môj obrázok správnu kvalitu?
V darčekovom editore dostanete upozornenie, ak je kvalita obrázku nedostatočná. Máte pochybnosti o kvalite vášho obrázka vopred alebo po tomto oznámení? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Aké formáty môžem odovzdať?
Nahrajete súbory JPG a PNG do nášho editora. Je to príliš technické alebo máte obrázok iného formátu, ktorý by ste chceli použiť? Obráťte sa na náš zákaznícky servis. Sú radi, že vám pomôžu, takže si môžete urobiť darček, ktorý chcete!

Čo ak nie je k dispozícii farba alebo možnosť?
Hľadáte konkrétny darček alebo darček v konkrétnej farbe, ale nie je uvedený na webovej stránke? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Ako môžem pridať kartu k svojmu daru? / Čo presne je karta?
Kliknutím na kartu „Free card“ v našom nákupnom košíku môžete pridať darčekovú kartu do svojho darčeka. Na túto kartu môžete vložiť osobnú správu, takže príjemca bude presne vedieť, komu poďakovať za toto krásne prekvapenie.

Je môj darček zabalený?
V súčasnej dobe nemáme (zatiaľ) mať darčekové balenie služby zabaliť váš darček. Dary dodávame v slávnostnom balení. To znamená, že váš dar je pripravený na doručenie alebo že ho môžete priamo poslať príjemcovi.
Dodacia lehota, možnosti dodania a náklady na doručenie
Môžem si vybrať termín dodania?
Nie je možné zvoliť konkrétny termín dodania.

Aká je dodacia lehota a kedy dostanem darček?
Dodacia lehota sa nachádza na stránke produktu. Môžete veriť, že náš dopravca dodá váš dar v tento deň.

Aké možnosti doručenia môžem vybrať?
Momentálne nie je možné zvoliť si možnosť doručenia. Dar, ktorý chcete objednať, je buď odoslaný ako balík alebo ako doručenie poštovej schránky. Chcete vedieť, na ktorú možnosť spadá vaša objednávka? Obráťte sa na náš zákaznícky servis.

Platba
Ako môžem zaplatiť objednávku?
Ponúkame tieto spôsoby platby: iDeal, Paypal, kreditná karta, faktúra cez Klarna alebo manuálny prevod. V prípade manuálneho prevodu platby, prosím, vezmite do úvahy dodatočný 3 dni na doručenie Vášho daru.

Dar dostal
Čo ak nie je dar úplne v súlade s mojimi záujmami?
Je nám ľúto, že váš dar nie je podľa vašich predstáv. Obráťte sa na náš zákaznícky servis, ktorý Vám rád pomôže nájsť vhodné riešenie.

Je faktúra odoslaná spolu s objednávkou?
S objednávkou nie je odoslaná žiadna faktúra. Faktúru dostanete vždy v potvrdzujúcom e-maile a vždy ju nájdete vo svojom účte MySurprise. To znamená, že môžete mať dar doručený priamo príjemcovi, čo z neho robí skutočné prekvapenie!
Zobraziť viac
Zobraziť menej

Obchodný darček?

Máte záujem o objednanie väčšieho počtu týchto darčekov? Prosím, kontaktujte nás a získajte okamžitú cenovú ponuku. Sme k dispozícii v pracovných dňoch od 8:30 - 17:00

Každý darček s jedinečnou personalizáciou
Jednoduché zadanie hromadných objednávok
Medzinárodné doručenie
Doprava priamo k príjemcovi

Radšej dostávate cenovú ponuku e-mailom?