• S vybranou fotkou a textom
  • Viac ako 2000 personalizovaných darčekov!
  • Medzinárodné doručenie
Rýchle prevedenie!
Doručené priamo na adresu príjemcu
Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom
Rýchle prevedenie!
Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!
Doručené priamo na adresu príjemcu
Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.
Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom
Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.
Všetky Foto hrnčeky darčeky
Čo hovoria naši zákazníci
9.9
Zobraziť všetko 86 recenzie
Katarina
na 02-03-21

"Great service! "

10 / 10
Marcela
na 01-03-21

"Som maximalne spokojna.Bol to darcek k 40.temu vyrociu svadby a rodicia boli nadseny.Takze splnilo to.."

10 / 10
Katarina
na 01-03-21

"odporúčam, spokojnosť "

10 / 10

Foto hrnčeky

Nezáleží na tom, či ste doma alebo v práci, vždy si vezmete ten istý hrnček na kávu alebo čaj. Nejako chutí lepšie, ak ho pijete z toho konkrétneho hrnčeka. Niekedy sa niekto dostane do vášho hrnčeka skôr, než vy a nie je nič, čo môžete urobiť. YourSurprise ponúka perfektné riešenie tohto problému. Na hrnček si vytlačte vlastnú fotografiu! S foto hrnček káva a čaj prestávky viac zábavy a každý bude vedieť, ktorý hrnček je váš! Prekvapte rodinu a priateľov týmto zábavným a užitočným darčekom na ich narodeniny, na Veľkú noc alebo keď našli novú prácu.

Prispôsobený pohár a tanierik

Môže čaj alebo káva byť lepší ako keď si ho pijete z vlastného pohára? Hľadáte nahradiť šálky, ktoré máte v skrinkách pre krásne nové? Urob si svoj šálku a taniere svojho druhu tým, že ich navrhneš sami! Nie je potrebné, aby bol počítač pútavé pre to, stačí pridať svoje obľúbené fotografie do dizajnu podľa vášho výberu a pridať svoje meno k nemu. Unikátny nový personalizovaný pohár a tanierik je len pár kliknutí! Sú tiež ideálnym darčekom pre domácnosť alebo ako darček pre čoskoro !

Personalizované espresso šálky

Veľký deň pred vami? Alebo možno veľkú noc za vami? Niekedy sa cez deň dostane len espresso. Tento nápoj zachránil deň častejšie, ako môžeme počítať. Pite tento nápoj z vlastného personalizovaného espresso pohára, aby ste sa uistili, že káva funguje na maximum. Personalizované espresso šálky nie sú ideálne len pre zábery espressa, ale aj pre deti, aby mali svoj vlastný malý hrnček. V editore sú rôzne veselé návrhy pre deti. Len sa uistite, že ste omylom nedali espresso do šálky.

Sklenené čajové šálky

Chcete niekoho prekvapiť personalizovaným hrnčekom, ale chcete, aby to bolo trochu iné? Pozrite sa na sklenené čajové šálky . Tieto poháre na čaj môžu byť vyryté menami alebo špeciálnym dátumom. Existuje mnoho rôznych návrhov dostupných v editore, aby vaše poháre na čaj boli ešte úžasnejšie. Čajové poháre si môžete objednať samostatne alebo v sériách po dvoch (ideálne pre výročie) a so špeciálnym dizajnom dňa Matky.