Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Čo hovoria naši zákazníci

Quote icon

Bola som velmi spokojna,je to jedinecny,uzasny darcek.

Martina na 24-5-2022

10 / 10
Quote icon

Všetko je O.k.

Jana na 9-5-2022

10 / 10
Quote icon

Absolutely fantastic customer service, since my order got lost in the post (which is of course not their fault). They immediately replaced the order and made my sister's birthday special thanks to their amazing gift. Thank you!

Tereza na 25-4-2022

10 / 10
10.0

186 recenzie

Zobraziť všetko

Gravírované poháre na whisky

Whisky je získaná chuť, vychutnávaná iba tými, ktorí milujú silné chute. Škóti ju radšej nazývajú „whisky“ a často ju označujú ako vodu života. Tí, ktorí si doprajú pohár škótskej, ju nepovažujú len za nápoj, ale aj za chvíľu relaxácie a premýšľania. Aby bola táto chvíľa ešte zvláštnejšia, prekvapte milovníkov whisky vlastným personalizovaným pohárom. Ideálne k narodeninám, Dňu otcov alebo len tak!

Gravírované poháre na whisky

Pri hľadaní krásneho, praktického darčeka pre milovníka whisky nie je skutočne nič lepšie ako gravírovaný pohár whisky s uvedením ich mena alebo špeciálneho odkazu; Ponúkame dokonca širokú škálu skvelých prevedení, z ktorých si môžete vyberať, aby boli dokonalým doplnkom vášho špeciálneho darčeka. Od návrhov vhodných na narodeniny, Vianoce až po Deň otcov, máme všetko. Tiež vyrábame nádherné darčeky do dôchodok spolu s fľašou obľúbenej whisky príjemcu!

Sada dvoch personalizovaných pohárov na whisky

U nás v YourSurprise vám ponúkame možnosť vygravírovania jedného pohára na whisky, ale taktiež sady pohárov na whisky. Perfektné ako záloha alebo na zdieľanie, alebo dokonca na vychutnanie si pohára whisky a pohára studenej vody súčasne.