Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

20 darčeky

Čo hovoria naši zákazníci

Všetko je O.k.

Jana na 9-5-2022

10 / 10

Absolutely fantastic customer service, since my order got lost in the post (which is of course not their fault). They immediately replaced the order and made my sister's birthday special thanks to their amazing gift. Thank you!

Tereza na 25-4-2022

10 / 10

Maximálna spokojnosť

Katarína na 25-4-2022

10 / 10
10.0

185 recenzie

Zobraziť všetko

Ak hľadáte perfektný darček pre znalca piva, nehľadajte nič iné ako naše personalizované poháre na pivo! Do každého pohára je možné vygravírovať meno alebo text podľa vášho výberu, aby ste pre príjemcu vytvorili skutočne jedinečné prekvapenie.

Personalizované poháre na pivo v rôznych tvaroch a veľkostiach

Ako súčasť nášho sortimentu ponúkame rôzne druhy gravírovaných pohárov na pivo, takže si každý príde na svoje. Od krásnych čapovaných pohárov, ideálnych pre špeciálne pivá, až po obrovské ryté sklenené pivné tanky, známe aj ako naše personalizované hrnčeky na pivo, do ktorých sa zmestí až pol litra. Pre tých, ktorí majú radi svetlé pivo, sme vygravírovali pivné poháre Weizen, ktoré sa môžu zdvojnásobiť ako skvelé personalizované poháre na mušt.

Možnosti gravírovania

Na poháre môže byť vyryté meno alebo text podľa vášho výberu. V našom editore ponúkame veľa zábavných návrhov, z ktorých každý je možné prispôsobiť vašim menom alebo textom. K dispozícii sú skvelé návrhy pre mamičky a oteckov, ktoré sa skvele hodia ku Dňu matiek a Otcov. Ponúkame tiež návrhy pre starých rodičov a všeobecné návrhy, ktoré je možné prispôsobiť ľubovoľnému príjemcovi alebo príležitosti, ako sú srdcia, hviezdy alebo iniciály.

Váš dizajn vygravírujeme do povrchu skla, aby bol dizajn odolný a vhodný do umývačky riadu.

Personalizovaná sada pohárov na pivo

Ak hľadáte originálny svadobný darček pre pár známy tým, že si pochutnávajú na studenom pive, kúpte sadu gravírovaných pohárov s ich menami a/alebo dátumom svadby! Skutočne originálna a praktická pamiatka, ktorou si môžu pamätať svoj výnimočný deň na dlhé roky. Sada prispôsobených pohárov na pivo je tiež skvelým darčekom k výročiu! V našom editore nájdete rôzne zábavné návrhy Mr & Mrs, Mr & Mr a Mrs & Mrs, ktoré môžu byť vyryté na rôzne druhy pohárov na pivo.

Personalizovaný hrnček na pivo

Ak by ste chceli na prispôsobenie darčeka použiť fotografiu, máme k dispozícii chladný hrnček na pivo! Tento keramický hrnček na pivo je možné prispôsobiť fotografiou, menom a/alebo textom podľa vášho výberu a pojme až pol litra piva. Je možné ho umývať v umývačke riadu, takže je praktické bootovanie!