Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

29 darčeky

Čo hovoria naši zákazníci

Quote icon

Bola som velmi spokojna,je to jedinecny,uzasny darcek.

Martina na 24-5-2022

10 / 10
Quote icon

Všetko je O.k.

Jana na 9-5-2022

10 / 10
Quote icon

Absolutely fantastic customer service, since my order got lost in the post (which is of course not their fault). They immediately replaced the order and made my sister's birthday special thanks to their amazing gift. Thank you!

Tereza na 25-4-2022

10 / 10
10.0

186 recenzie

Zobraziť všetko

Gravírované poháre

Ak hľadáte originálny darček, prečo nie vygravírovaným pohár? V službe YourSurprise si môžete vybrať niektorý z našich vzorov a text podľa svojho výberu vyrytý do pohárov na víno, šampanské, čaj, whisky, pivo alebo vodu. Možnosti sú takmer nekonečné! Dizajn na povrch skla gravírujeme laserom pomocou najmodernejších techník, vďaka čomu je vhodný do umývačky riadu. Rytina sa neopotrebováva, čo znamená, že zostane viditeľná aj pri častom používaní. Môžete si vybrať z pohárov s rytinami ako Happy Birthday, Cheers, Thank you, Thank you very much, Mr&Mrs, Looks good a mnohých ďalších!

Poháre na víno

Pohár na víno s vygravírovaným menom je skvelým darčekom pre mamu, otca, uja, tetu alebo priateľov, ktorí si radi dajú dobré víno. Môžete si na pohár nechať vygravírovať text, aby si na vás obdarovaný spomenul zakaždým, keď si naleje. Nech už vyberiete čokoľvek, môžeme váš dizajn vygravírovať aj na jeden pohár na biele alebo červené víno. Objednajte si ľubovoľný počet!

Poháre a krígle na pivo

Je možné dať vygravírovať pohár pre niekoho, kto má rád dobre vychladené pivo. Máme poháre na pivo na nôžke, poháre na svetlé pivo a dokonca aj krígle.

Gin & tonik

Poznáte niekoho, kto má rád gin a tonik? Prekvapte ho vlastným pohárom na gin & tonik s menom. Pohár na gin & tonik je kvalitný a má klasický gin & tonik tvar!

Panáky

Ak hľadáte darček pre niekoho, komu zopár panákov nerobí problémy, naše gravírované poháriky sú perfektná voľba.

Poháre na whisky

Ak chcete prekvapiť milovníka whisky, niet pochýb o tom, že mu nápoj bude chutiť ešte lepšie, keď ho bude degustovať z vlastného pohára so svojim menom.

Poháre na šampanské

Ak máte čo sláviť, chcelo by to niečo šumivé! Perfektným doplnkom budú gravírované poháre na šampanské s menom alebo menami podľa vlastného výberu.

Poháre na miešané nápoje a na vodu

Nie každý pije alkohol, takže sa nemusíte báť, máme niečo aj pre vás – poháre na long drinky a na vodu.

Ako poháre gravírujeme?

Poháre gravírujeme najmodernejšími technikami, ktoré nám umožňujú prispôsobiť širokú škálu pohárov. Robíme to laserom, ktorý váš dizajn vygravíruje do povrchu skla. To znamená, že poháre možno dávať do umývačky riadu a gravírovanie nezmizne. Môžete si vybrať z našich návrhov a zadať svoj vlastný text, v našom editore to budete mať prakticky okamžite. Všetky naše poháre sú gravírované v našej vlastnej dielni a umiestnené do špeciálnych škatúľ na prepravu, aby boli chránené.