Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Vytlačte si svoje najkrajšie spomienky na puzzle. Vyberte si svoje obľúbené fotografie a vytvorte si jedinečné puzzle na mieru.

13 darčeky

Personalizované puzzle s fotografiou

Skladáte radi puzzle vy alebo niekto, koho poznáte? Nechajte si vyrobiť personalizované puzzle s fotkou alebo dokonca fotokolážou podľa svojho výberu! Skvelá zábava, ktorú môžete dopriať sebe alebo niekomu inému ako perfektný darček. YourSurprise ponúka puzzle s 30, 96, 250, 500, 1000 a 1500 dielikmi.

Fotopuzzle s vlastnou fotkou

Ak hľadáte originálny darček pre svoju priateľku, mamu, manželku alebo dokonca pre seba, už nič nehľadajte a nechajte si personalizovať puzzle fotkou a/alebo textom podľa svojho výberu. K dispozícii je niekoľko druhov fotopuzzle s rôznym počtom dielikov, takže si každý vyberie. Skvelé ako jedinečný darček pre každú príležitosť. Vytvorte si vlastný dizajn v editore takmer okamžite a služba YourSurprise vaše puzzle vytlačí s veľkou starostlivosťou a presnosťou pre najlepší výsledok.

Koľko dielikov?

Vedeli ste, že puzzle s 1000 dielikmi sú vhodné pre deti od 12 rokov? Na chvíľu ich zaiste zabavíte! Ak chcete puzzle urobiť trocha ťažšie, vyberte fotografiu s množstvom opakujúcich sa farieb alebo vzorov.

Aké náročná je každé puzzle?

Niet pochýb o tom, že 23-dielikové puzzle zložíte pomerne rýchlo. Čím viac kusov, tým ťažšie je dokončiť puzzle, však? Áno a nie. Puzzle s 500 dielikmi a náročnou fotografiou môže byť náročnejšia ako puzzle s 1000 dielikmi a jednoduchšou fotkou. Stupeň náročnosti nezávisí len od počtu kusov, ale aj od zvoleného obrázka.

Ako dlho trvá zloženie 1000 dielikov?

Ako dlho bude trvať zloženie puzzle so 1000 dielikmi, je ťažké povedať. Skupina 4 ľudí, ktorí sa zúčastnili súťaže v roku 2017, prekonala rekord, keď puzzle zložila za 1 hodinu, 29 minút a 30 sekúnd!

Techniky puzzle

Ako puzzle najlepšie zložiť? Spojiť najprv okraje, alebo dieliky roztriediť podľa farby? Možno by ste si mysleli, že najskôr bude ľahšie zložiť okraje, no odborníci tvrdia, že je lepšie najprv triediť podľa farby. To vám umožní zabiť dve muchy jednou ranou, lebo okraje nájdete počas triedenia.