Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Všetky Šperky a ďalšie darčeky
Čo hovoria naši zákazníci
9.9
Zobraziť všetko 171 recenzie
Dáša
na 19-01-22

"Veľmi sa mi páčia darčeky čo dám vyrobiť za mňa ste top😁 "

10 / 10
Lucia
na 08-01-22

"Nadmieru spokojna.Objedbavka bola rychlo vybavena a dorucena Spokojnost "

10 / 10
Peter
na 06-01-22

"Som spokojný všetko ok "

10 / 10

Personalizované šperky a doplnky

Ak hľadáš šperky, na ktoré je možné gravírovať meno alebo iný text, u nás si máš z čoho vybrať. Meno, iniciálky, dátum alebo iný odkaz? Bez problémov, v našom online editore je všetko možné! Ak chceš radšej vygravírovať fotografiu, aj to Ti s radosťou urobíme.

Môžeš si vybrať z rôznych druhov šperkov a v rôznych farbách, napríklad v striebornej alebo zlatej farbe alebo z pravého striebra. Ponúkame prstene, prívesky rôznych tvarov a veľkostí, náhrdelníky a náramky.

Prívesok s fotkou, vygravírovaným menom alebo textom

Jedným z našich najobľúbenejších šperkov je prívesok s menom alebo iniciálkou. Ponúkame prívesky striebornej a zlatej farby, ako aj prívesky z pravého striebra. Prívesky sú k dispozícii v rôznych tvaroch, napríklad v tvare srdca, okrúhle alebo štvorcové. Ďalej ponúkame náhrdelníky s vodorovným alebo zvislým pruhom, do ktorého je možné vyryť meno alebo iniciálky.

Vedeli ste, že na prívesok je možné dokonca vygravírovať fotografiu? Aj ty si nechaj na prívesok vygravírovať svoju obľúbenú fotku dieťaťa, alebo partnera. Používame najnovšie techniky na gravírovanie fotografie na prívesok a robíme to s veľkou starostlivosťou a presnosťou. Typ fotografie, ktorý sa najlepšie hodí na gravírovanie, je ten, ktorý má jasný kontrast medzi fotografovaným objektom a pozadím a so zdrojom svetla prichádzajúcim spredu.

Prsteň pre mužov a ženy

V rámci nášho sortimentu ponúkame krásne prstene pre mužov aj ženy, na ktoré je možné gravírovať iniciálky podľa vlastného výberu. Dámy si môžu vybrať z nasledujúcich veľkostí: 15.5, 16, 16.5, 17, 17.5 a 18. Muži si môžu vybrať z nasledujúcich veľkostí: 18.5, 19, 19.5, 20, 20.5 a 21. Prstene sú vyrobené zo 100% vysoko kvalitného striebra a majú priestor na vygravírovanie až 3 znakov.

Kožené náramky s menom, textom alebo fotografiou

Ak sa Ti viac páčia robustné šperky, zamiluješ sa do našich kožených náramkov. Sú k dispozícii v čiernej, hnedej a ružovej farbe a môžu obsahovať až 25 znakov textu podľa vlastného výberu. To znamená, že môžeš pridať jedno alebo viac mien, alebo iný odkaz. Náramky sú k dispozícii v rôznych veľkostiach, vďaka čomu sú vhodné na každú veľkosť zápästie.

Rovnako ako ryté kožené náramky ponúkame kožené náramky, na ktoré je možné pridať fotografie: posuvné náramky. Sú k dispozícii v čiernej, hnedej a ružovej farbe a obsahujú maximálne 3 priečinky, na ktoré je možné pridať fotografie. Ak chceš viac priečinok na fotky ktoré sú umiestnené na náramku, dajú sa objednať zvlášť.

Manžetové gombíky s iniciálkami alebo fotkami

Pre mužov, ktorí radi nosia manžetové gombíky s ponúkame personalizované manžetové gombíky, na ktorých sa dajú vyryť iniciálky. Môžeš si vybrať z oválnych alebo štvorcových manžetových gombíkov vyrobených z antialergickej nehrdzavejúcej ocele. Je možné vyryť až 12 znakov.

Ak chceš mať na manžetových gombíkoch radšej fotku, aj túto možnosť ponúkame. Môžeš si vybrať z okrúhlych, oválnych alebo obdĺžnikových manžetových gombíkov. Fotka sa na manžetové gombíky vytlačí v plných farbách a má jedinečný 3D vzhľad.

Ďalšie doplnky, ktoré gravírujeme

Okrem vyššie uvedených šperkov ponúkame mnoho ďalších doplnkov, ktoré je možné personalizovať fotkou alebo textom, ako napríklad:
* perá
* menovky alebo psie známky
* kľúčenky
* púzdra na vizitky
* zapaľovače