• Viac ako 2000 personalizovan├Żch dar─Źekov!
  • S vybranou fotkou a textom
  • Medzin├írodn├ę doru─Źenie
R├Żchle prevedenie!
Doru─Źen├ę priamo na adresu pr├şjemcu
Ka┼żd├Ż dar─Źek je personalizovan├Ż fotkou alebo textom
R├Żchle prevedenie!
Super r├Żchla preprava! V├Ą─Ź┼íina dar─Źekov objednan├Żch pred 16:00 je odoslan├í v ten ist├Ż de┼ł!
Doru─Źen├ę priamo na adresu pr├şjemcu
V┼íetky dar─Źeky s fotkou a textom. Na┼íe v├Żrobky s├║ jedine─Źn├ę, pr├íve preto, ┼że si ich navrhol pr├íve ty. Perfektn├ę dar─Źeky na v┼íetky pr├şle┼żitosti, dokonca aj ako mali─Źkos┼ą, napr. ke─Ć chce┼í po─Ćakova┼ą alebo ti niekto ch├Żba.
Ka┼żd├Ż dar─Źek je personalizovan├Ż fotkou alebo textom
Urob dojem na svojich bl├şzkych jedine─Źn├Żm dar─Źekom, aj ke─Ć ho nem├┤┼że┼í da┼ą osobne. Pote┼í svoju rodinu, priate─żov a zn├ímych osobn├Żm dar─Źekom doru─Źen├Żm na tebou vybran├║ adresu alebo dokonca priamo do po┼ítovej schr├ínky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Personalizovan├ę svie─Źky

─îo hovoria na┼íi z├íkazn├şci
10.0
Zobrazi┼ą v┼íetko 136 recenzie
Simona
na 09-10-21

"Maxim├ílna spokojnos┼ą! R├Żchle dodanie, kvalitn├ę prevedenie, kraj┼íie ako na obr├ízku ­čÖé "

10 / 10
Ingrid
na 06-10-21

"Kr├ísna pr├íca nadmieru spokojn├í ­čśâ "

10 / 10
Petra
na 06-10-21

"Ur─Źite odpor├║─Źam, prv├Ż raz som si u v├ís objednala,na┼íla som v├ís n├íhodou na internete a bola som ve─żmi.."

10 / 10

Personalizovan├ę svie─Źky

Ak h─żad├í┼í origin├ílny dar─Źek na kolaud├íciu nov├ęho domu, sv├Ąt├ę prij├şmanie, krst alebo in├║ ┼ípeci├ílnu pr├şle┼żitos┼ą, svie─Źka personalizovan├í Tvojim potreb├ím ur─Źite pote┼í├ş! YourSurprise pon├║ka mo┼żnos┼ą personalizova┼ą si svoju vlastn├║ svie─Źku vybranou fotkou alebo textom.

Personalizovan├í sklenen├í svie─Źka

Pon├║kame ┼íirok├Ż v├Żber svie─Źok, ako s├║ napr├şklad sklenen├ę svie─Źky. Sklenen├ę svie─Źky s├║ okr├║hle a s├║ dod├ívan├ę v dvoch ve─żkostiach; 10 x 10 x 10 cm a 8 x 9 x 9 cm. Sklenen├║ d├│zu, ktor├í zostane po vyp├ílen├ş, je mo┼żn├ę znovu pou┼żi┼ą, napr├şklad ako stojan na per├í alebo kvetin├í─Ź. Tento dar─Źek bude te┼íi┼ą aj po vyp├ílen├ş svie─Źky.
Na v├Żber pon├║kame r├┤zne vzory. M├┤┼że┼í nahra┼ą fotku alebo prida┼ą dlh┼í├ş text k niektor├ęmu z na┼íich z├íbavn├Żch vzorov, napr├şklad fotka s menom pr├şjemcu je skvel├Ż n├ípad. Ak h─żad├í┼í pekn├Ż dar─Źek ku D┼łu matiek, vyber na t├║to pr├şle┼żitos┼ą jeden z na┼íich super vzorov a prekvap svoju mamu jedine─Źn├Żm dar─Źekom.

Svie─Źka s potla─Źou

Pon├║kame mo┼żnos┼ą vytla─Źi┼ą fotografiu priamo na svie─Źku, v nasleduj├║cich ve─żkostiach; 9 x 10 cm, 13 x 7 cm a 19 x 10 cm. Ka┼żd├í svie─Źka hor├ş 40 - 60 hod├şn, v z├ívislosti od zvolenej ve─żkosti. To znamen├í, ┼że sa zo svie─Źky m├┤┼żete te┼íi┼ą dlho! Svie─Źku m├┤┼że┼í personalizova┼ą pomocou jednej fotografie alebo vytvori┼ą kol├í┼ż fotiek. Na v├Żber s├║ r├┤zne vzory, tak┼że m├┤┼że┼í da┼ą svie─Źke ┼ípecifick├Ż ┼ít├Żl a urobi┼ą z nej napr├şklad dar─Źek na Vianoce, pri naroden├ş b├íb├Ątka, na svadbu alebo v├Żro─Źie.

Personalizovan├í svie─Źka na prij├şmanie, krst,... ve─żkono─Źn├í alebo adventn├í svie─Źka

Ak h─żad├í┼í origin├ílnu svie─Źku na sv├Ąt├ę prij├şmanie, krst, Ve─żk├║ noc alebo advent, vytvor si ju na na┼íej str├ínke, ako len chce┼í! N├í┼í online editor pon├║ka r├┤zne vzory vhodn├ę na ka┼żd├║ z t├Żchto pr├şle┼żitost├ş so zauj├şmav├Żmi ilustr├íciami a vopred pripraven├Żmi textami. Sta─Ź├ş nahra┼ą svoju fotku a vytvori┼ą personalizovan├║ svie─Źku na ka┼żd├║ pr├şle┼żitos┼ą!

Personalizovan├í vonn├í svie─Źka

Na┼íe vonn├ę svie─Źky s├║ fantastick├Żmi firemn├Żmi dar─Źekmi, rovnako ako ako po─Ćakovanie napr├şklad svadobn├Żm hos┼ąom. Vonn├ę svie─Źky s├║ biele, maj├║ vanilkov├║ v├┤┼łu a s├║ v krabi─Źke. M├┤┼że┼í k nim prida┼ą obr├ízok, logo a / alebo text, ktor├Ż umiestnime na vrchn├ík krabi─Źky. Nech si vyberie┼í ─Źoko─żvek, vytla─Ź├şme Ti to a vytvor├şme jedine─Źn├Ż z toho dar─Źek. Vonn├ę svie─Źky s├║ dostupn├ę v setoch po 10, 20, 40, 60, 80 a 100 kusoch.

Personalizovan├í pam├Ątn├í svie─Źka

Mnoho ─żud├ş sa rozhodne pou┼żi┼ą svie─Źky ako kr├ísny sp├┤sob, ako si pripomen├║┼ą svojich bl├şzkych, ktor├ş zomreli, a to na pohreboch a aj vo svojich domovoch. Pam├Ątn├í svie─Źka m├┤┼że by┼ą dokonal├Żm sp├┤sobom s├║strasti a pripom├şna va┼íich bl├şzkych, ktor├ş u┼ż zomreli. Umiestnen├í na poli─Źke alebo krbe dovol├ş na nich myslie┼ą e┼íte ─Źastej┼íie.