Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Mini vianočný stromček v personalizovanom kvetináči

174 hlasov
Možnosti doručenia
Jedinečný darček do domácnosti
Realistický vianočný stromček s personalizovaným kvetináčom
Zahŕňa osvetlenie

Špecifikácie darčeka

Viac informácií o minivianočnom stromčeku:
Rozmery: Rozmery: 40 x 20 x 10 cm
Rady týkajúce sa starostlivosti: stromček zalievajte dvakrát týždenne
Ďalšie informácie: vrátane svetiel, vrátane batérií (2x gombíková batéria CR2025), vrátane ôsmich malých vianočných gúľ.

Ďalšie informácie o personalizovanom obale na kvetináč:
Rozmery: Rozmery: 39 x 9,5 cm
Materiál: Papier (Kartónová krabica)
Povrchová úprava: Luxusná matná povrchová úprava
Potlač: dokonalá a plnofarebná
Personalizácia: s fotografiou, menom a/alebo textom
Z technických dôvodov nie je možné použiť cyriliku, arabské, grécke, ázijské alebo špeciálne znaky. 

Koho prekvapíte mini vianočným stromčekom v personalizovanom kvetináči?

Neviete sa dočkať Vianoc a už týždne snívate o darčekoch pod stromčekom, dobrom jedle a nesprávnych vianočných pesničkách? S týmto skutočným vianočným stromčekom, vrátane svetielok a čačky, sa sviatky nemôžu pokaziť. Stromček je dodávaný s personalizovaným kartónovým puzdrom, ktoré prechádza okolo črepníka. Rukáv si navrhnete sami s menom, fotografiou a/alebo textom podľa vlastného výberu. Premeňte sa na skutočného vianočného škriatka a prekvapte svojich priateľov, rodinu alebo kolegov týmto veselým vianočným prekvapením. S jedinečným vianočným stromčekom si ale samozrejme môžete dopriať aj seba a odpočítať najkrajšie obdobie v roku.

Tieto vysokokvalitné mini vianočné stromčeky sú vypestované v holandskej škôlke. Určite vyčaria úsmev na tvári každému a dodajú dokonalý vianočný nádych každej domácnosti. Sú pevne zabalené, aby si udržali vlhkosť, čím sa zabezpečí, že stromček zostane zdravý. Kvetináč môžete personalizovať pridaním mena a/alebo fotografie podľa vlastného výberu v našom online editore. Váš návrh potom vytlačíme na obal, ktorý obopína kvetináč, a to v dokonalej farebnej podobe. Vytvorte si svoj mini vianočný stromček s personalizovaným kvetináčom teraz!

Ak máte záujem o veľkú objednávku, obráťte sa na naše obchodné oddelenie, kde získate ďalšie informácie.

Často kladené otázky

Prispôsobenie a objednanie

Čo je to personalizácia a ako to funguje na webovej stránke?
Svoj darček môžete začať kliknutím na zelené tlačidlo „začať personalizovať“. V našom darčekovom editore môžete darček úplne prispôsobiť podľa svojich predstáv: pridať svoj vlastný obrázok a / alebo text. Ak chcete, môžete sa tiež rozhodnúť pre skvelý dizajn, aby bol váš darček skutočne jedinečný.

Je personalizácia zahrnutá v cene?
Cena uvedená na webovej stránke zahŕňa personalizáciu Vášho daru. Pekné a jasné!

Ako zistím, či má môj obrázok správnu kvalitu?
V darčekovom editore dostanete upozornenie, ak je kvalita obrázku nedostatočná. Máte pochybnosti o kvalite vášho obrázka vopred alebo po tomto oznámení? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Aké formáty môžem odovzdať?
Nahrajete súbory JPG a PNG do nášho editora. Je to príliš technické alebo máte obrázok iného formátu, ktorý by ste chceli použiť? Obráťte sa na náš zákaznícky servis. Sú radi, že vám pomôžu, takže si môžete urobiť darček, ktorý chcete!

Čo ak nie je k dispozícii farba alebo možnosť?
Hľadáte konkrétny darček alebo darček v konkrétnej farbe, ale nie je uvedený na webovej stránke? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Ako môžem pridať kartu k svojmu daru? / Čo presne je karta?
Kliknutím na kartu „Free card“ v našom nákupnom košíku môžete pridať darčekovú kartu do svojho darčeka. Na túto kartu môžete vložiť osobnú správu, takže príjemca bude presne vedieť, komu poďakovať za toto krásne prekvapenie.

Je môj darček zabalený?
V súčasnej dobe nemáme (zatiaľ) mať darčekové balenie služby zabaliť váš darček. Dary dodávame v slávnostnom balení. To znamená, že váš dar je pripravený na doručenie alebo že ho môžete priamo poslať príjemcovi.

Dodacia lehota, možnosti dodania a náklady na doručenie

Môžem si vybrať termín dodania?
Nie je možné zvoliť konkrétny termín dodania.

Aká je dodacia lehota a kedy dostanem darček?
Dodacia lehota sa nachádza na stránke produktu. Môžete veriť, že náš dopravca dodá váš dar v tento deň.

Aké možnosti doručenia môžem vybrať?
Momentálne nie je možné zvoliť si možnosť doručenia. Dar, ktorý chcete objednať, je buď odoslaný ako balík alebo ako doručenie poštovej schránky. Chcete vedieť, na ktorú možnosť spadá vaša objednávka? Obráťte sa na náš zákaznícky servis.

Platba

Ako môžem zaplatiť objednávku?
Ponúkame tieto spôsoby platby: iDeal, Paypal, kreditná karta, faktúra cez Klarna alebo manuálny prevod. V prípade manuálneho prevodu platby, prosím, vezmite do úvahy dodatočný 3 dni na doručenie Vášho daru.

Dar dostal

Čo ak nie je dar úplne v súlade s mojimi záujmami?
Je nám ľúto, že váš dar nie je podľa vašich predstáv. Obráťte sa na náš zákaznícky servis, ktorý Vám rád pomôže nájsť vhodné riešenie.

Je faktúra odoslaná spolu s objednávkou?
S objednávkou nie je odoslaná žiadna faktúra. Faktúru dostanete vždy v potvrdzujúcom e-maile a vždy ju nájdete vo svojom účte MySurprise. To znamená, že môžete mať dar doručený priamo príjemcovi, čo z neho robí skutočné prekvapenie!

Obchodný darček?

Máte záujem o objednanie väčšieho počtu týchto darčekov? Prosím, kontaktujte nás a získajte okamžitú cenovú ponuku. Sme k dispozícii v pracovných dňoch od 8:30 - 17:00

Každý darček s jedinečnou personalizáciou
Jednoduché zadanie hromadných objednávok
Medzinárodné doručenie
Doprava priamo k príjemcovi

Radšej dostávate cenovú ponuku e-mailom?